FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Ko tu gaidi visvairāk?
jaunā semestra sākumu
Aristoteli
Baldoni
nāvi

Rezultāti

Foto

2015. gada 26. novembrī 16:25 

Par FMF SP priekšsēdētāju ievēlēta Rota Brūna (2)

19. novembrī jaunā sasaukuma Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padome (FMF SP) sanāca uz savu pirmo sēdi, kurā par FMF SP priekšsēdētāju ievēlēja Rotu Brūnu- Fizikas bakalaura studiju programmas 2. kursa studenti.

Vēlēšanu procesā tika izvirzīti vairāki kandidāti, kuru kandidatūras apstiprināšanas posmā visi sēdēja ar aizturētu elpu, jo līdz galam neviens nezināja, kuri ir gatavi spert nākamo soli vēlēšanās. Savu kandidatūru apstiprināja fizikas bakalauru jau ieguvušais Toms Vāvere, kurš šobrīd studē matemātikas - statistikas profesionālā bakalaura 1. kursā, un fizikas bakalaura 2. kursa studente Rota Brūna. Abi kandidāti iepazīstināja biedrus gan ar savām labajām, gan ar sliktajām īpašībām, pauda savu redzējumu par turpmāko SP darbību un piedāvāja savus valdes modeļus.

Pēc tam balsu skaitīšanas komisija izdalīja 18 balsošanas biļetenus, no kuriem viens tika konstatēts nederīgs. Par Rotu nobalsoja 14 biedri, pret 2 un 1 atturējās, savukārt par Tomu bija 2 par, 6 pret un 2 atturējās. Kā rezultātā pārliecinošu uzvaru vēlēšanās ieguva Rota Brūna (jāatzīmē, ka arī SP biedru vēlēšanās Rota izvirzījās visiem priekšā).

Rota jau savā pirmajā gadā Fizmatos ir apliecinājusi sevi kā aktīvu FMF SP biedru. Viņa savu darbību SP sāka ar mazu, bet nozīmīgu amatu - 111. kabineta atbildīgais, ar katru mēnesi Rota izaicināja pati sevi, apņemoties arvien lielākus un lielākus darbus, līdz maijā kļuva par Propagandas darba grupas vadītāju, kur šajā semestrī paspēja novadīt jau četras sēdes, pārliecinoši virzot visus darbus uz priekšu. Protams, nevar aizmirst, ka Rota kļuva arī par Gada aktīvistu 2014.

Lūk, ko dažādi studentu aktīvisti saka par Rotas ievēlēšanu un jaunās SP darbību:

Toms Akmens (pārstāv Fizmatus LU SP): “Reizē ar priekšsēdētāja vēlēšanām SP izvēlas arī to, kāds būs sasaukums turpmāko gadu. Teju vienbalsīgi ievēlot Rotu, biedri sagaida, ka šī gada sasaukumā lielākie akcenti tiks likti uz savstarpējo sadarbību un precīzu uzdevumu izpildi. Protams, arī ēdiens!”
Raimonds Lukstaraups (FMF SP biedrs, kurš vērojis Rotas darbošanos SP) : “Rota, cik vien tas ir bijis viņas spēkos, vienmēr ir centusies IZROTĀT mūsu studentu ikdienas dzīvi. Vienmēr pozitīvi uzlādēta, rūpējusies par mums, lai mēs justos kā mājās. Ar nepacietību gaidu mūsu turpmāko sadarbību.”
Sintija Trafimoviča (organizē dažādu FMF kultūras pasākumus, Fizmatdienas `15 galvenā organizatore): “Nebaidās no izaicinājumiem, entuziasma pārpilna, līdz šim sevi pierādījusi gan kā SP ierindas biedrs, gan kā PR darba grupas vadītāja. Novēlu sasniegt jaunas virsotnes, lai veicas jaunajā amatā!”

Autors: Alīna Komkova  Apskatīt komentārus »

Balsis: 14, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Oktobris, 2020 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
234567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva