FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

Studentu padomes rīkotie pasākumi

Kas: Baldone
Kad: Pēdējā nedēļas nogale pirms studiju uzsākšanas
Kas notiek: Pasākums tikai pirmajam kursam. Dodamies visi vienā lielā autobusā uz Baldoni, tā skaitās pirmkursnieku talka, kurā darbs ir tikai... Pats svarīgākais ir iepazīt savus turpmākos kursa biedrus un labi pavadīt trīs dienas, notiek sacensības sportā, vēl dažādi notikumi, kuros pirmajam kursam ir iespēja sevi parādīt un ir arī dažādi pārsteigumi!

Kas: Iesvētības
Kad: Oktobra pēdējā ceturtdiena, pēcpusdiena līdz rītam
Kas notiek: Ap plkst. 16:00 sākās Iesvētību svarīgākā daļa - Iesvētības, pēc tām notiek sevis savešana kārtībā un ap 21:00 jau sākās otrā ne mazāk patīkamā šīs dienas daļa - izklaidējošā, pasākums ar dzīvo mūziku un dejām līdz rītam.

Kas: Ziemassvētku karnevāls
Kad: Ceturtdiena pirms Ziemassvētku brīvdienām
Kas notiek: Fizmatu pirmkursnieki veido tematisku pasākumu, kurā viesi ļaujas brīvai fantāzijai par saviem tērpiem un izpauž savas radošās spējas.

Kas: Valentīndienas pasākums
Kad: Februāra vidus.
Kas notiek: Parasti tas ir sadraudzības pasākums ar kādu citu fakultāti vai pat augstskolu - īsti mīlestības svētki.

Kas: Miniturnīrs
Kad: Marta un aprīļa pēcpusdienas
Kas notiek: Fizmati iepriekš pašu sakomplektētās komandās marta un aprīļa pēcpusdienās fakultātes mazajā sporta zālē vairākos sporta veidos (basketbols, volejbols, futbols, florbols) cīnās par Fizmatu miniturnīra ceļojošo kausu un mūžīgu slavu fizmatos.

Kas: Fizmatdienas
Kad: Aprīļa beigas, maija sākums
Kas notiek: Tie ir Fizmatu - gada lielākie svētki, veselu nedēļu katru dienu ir kas īpašs.

Viss sākas sadziedāšanos un gājienu (no Origo uz Raiņa bulvāri un tālāk uz Zeļļu 25), kurā visa oranžā tauta ar dziesmām un saukļiem izstaigā Vecrīgu un sajūsmā slavina fakultāti. Protams, neiztikt arī bez kopbildēm pie Raiņa bulvāra un Akmens tilta.

Pēc tam seko atklāšanas pasākums - svētku sajūtu uzvirmojošs fakultātes kora Aura koncerts ar fakultātes vadības svinīgām uzrunām, skaistām dziesmām un kūku/kliņgeri noslēgumā.

Pašā pirmās dienas vakarā notiek Afterītis - neformāls burziņš kādā Vecrīgas kafejnīcā ar dzīvo mūziku un fizmatiskām sarunām.

Otrā Fizmatdienu un nedēļas dienā notiek galda spēļu turnīrs: iespēja ikvienam pierādīt un parādīt savas prasmes šaha, Katanas un dažnedažādu citu galda spēļu mākā.

Trešā nedēļas diena jeb pats Fizmatdienu vidus ir pārbagāts ar lieliskiem pasākumiem. Pirmais no tiem ir Personību vakars: ik gadu uz šo saturīgo pasākumu aicinātas sabiedrībā zināmas personas un publiski nepazīstami dzīvesgudri personāži, kas mācījušies Fizikas un matemātikas fakultātē. Pagājušogad tie bija: Mārcis Auziņš (bijušais LU rektors), Mārīte Seile (bijusī Izglītības ministre), Pēteris Bandurins (Latvijas Pasta vecākais finanšu analītiķis). Visai prominenta publika, ko citkārt būtu grūti sastapt un par dzīvi parunāt.

Personību vakara laikā tiek apbalvots arī Gada Fizmats - cilvēks, kurš pēdējā gada laikā bijis izcils Fizmats gan zinātnē, gan sabiedriskā darbībā. Šis ir visaugstākais tituls, ko īstens Fizmats varētu vēlēties!

Uzreiz pēc Personību vakara seko Karaoke. Fizmatu iecienītajai nodarbei atvēlēts vesels vakars, kurā no sirds izdziedāt prieku, smeldzi un visu citu, ar ko gribas padalīties. Karaoke parasti notiek kādā Vecrīgas vai Pārdaugavas kafejnīcā vai bārā, kur iespējams atpūsties un izpriecāties arī vēlāk par 21.00.

Ceturtdiena Fizmatdienās atvēlēta mākslai. Šogad būs iespēja veidot unikālas Fizmatkreklu un maisiņu apdrukas turpat uz vietas fakultātē. Kā arī aplūkot izstādi, kas veidota no zīmējumiem kladēs, kas tapuši paguruma, iedvesmas un garlaicības brīžos.

Vēl ceturtiden norisināsies erudīcijas konkurss: "Pasniedzēji vs studenti", kurā piedalās erudītākie no prātu prātiem ne tikai par fizikālām un matemātiskām tēmām, bet arī sabiedrības norises procesiem. Ar formulu zināšanām vien neiztikt!

Piektdiena, sestdiena un svētdiena ir leģendārā Fizmatu Laivu brauciena dienas. Šis ir Fizmatdienu visapmeklētākais pasākums (rekords - 350 cilvēki), kurā piedalās ne tikai Fizmati, absolventi, bet arī mūsu draugi. Laivu braucienu nevar laist garām - tā laikā notiek mītiskas lietas, nakts trase, slaloms, orientieris, dubļu cīņas un citi pričendāļi. Bet galvenokārt - daba, laivošana un plostošana.

Laivu brauciena laikā iespējams tikt pie vairākiem tituliem un balvām: Gada Cirvis (cilvēks, kurš visvairāk izcēlies ar cirviskām izdarībām, par šo titula nevar cīnīties tīši), Gada Aktīvists (tituls, ko piešķir pirmkursniekam, kurš visčaklāk veicis dotos uzdevumus), Zupmeistara kauss (balva, ko piešķir vislabākajai zupai visā nometnē) un, protams, Laivu Brauciena uzvarētāja tituls (slava mūžu mūžos!).

Kas ir interesanti, daži Fizmati Laivu Braucienos nobraukuši veselas 30 dienas, par ko viņi saņem īpašu krūzi: mēnesis Laivu Braucienā.

Vairāk informācija visos sīkumos par Fizmatdienām atrodama Fizmatdienu mājaslapā: www.fizmatdienas.lv.

Pēdējās izmaiņas: 26.02.2016 15:27

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva