FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Ko tu gaidi visvairāk?
jaunā semestra sākumu
Aristoteli
Baldoni
nāvi

Rezultāti

Foto

2015. gada 5. oktobrī

Vai Tu būsi mūsu pārstāvis Domē un SPP? (0)

Ikvienā augstskolas institūcijā, kas skar studentu intereses, nevar iztikt bez studentu pārstāvniecības, tāpēc meklējam studentu pārstāvjus šoreiz Fizikas un matemātikas (FMF) fakultātes Domē un Fizikas un Matemātikas studiju programmu padomēs!

Uzņemoties kādu no amatiem, Tu vienmēr būsi lietas kursā par aktualitātēm dažādos akadēmisko jautājumu līmeņos, attīstīsi savu argumentāciju, kā arī kritiskās domāšanas un cēloņsakarību meklēšanas spējas. Tas viss ir atkarīgs no ieguldītā darba, taču šī noteikti ir pieredze, kas palīdzēs Tev arī nākotnes ceļā.

lasīt tālāk »

2015. gada 13. februārī

Meklējam studentu pārstāvjus! (1)

Jā, Tevi!
Meklējam studentu pārstāvjus fakultātes Domē un studiju programmu padomēs! Tev ir daudz, ko gūt, uzņemoties šo lielo atbildību – vienmēr būt lietas kursā par aktualitātēm dažādos akadēmisko jautājumu līmeņos, sociālo un argumentācijas spēju attīstīšanu, kā arī kritiskās domāšānas un cēloņsakarību meklēšanas spējas. Tas viss ir atkarīgs no ieguldītā darba, taču šī noteikti ir pieredze, kas palīdzēs Tev arī nākotnes ceļā.

lasīt tālāk »

2013. gada 10. oktobrī

FMF SP meklē domniekus! (4)

Noteikti būsi pamanījis, ka studentam fakultātē ir liela vara. Nav studentu, nav studiju, līdz ar to svarīgi, lai studentu viedoklis tiktu pārstāvēts mūsu fakultātes domē, kas ir augstākā Fizmatijas lēmējinstitūcija. Tieši šobrīd tiek meklēti divi FMF studenti, divi jauni domnieki!

lasīt tālāk »

2012. gada 15. aprīlī

Pārstāvi studentus FMF domē (0)

Fizikas un matemātikas fakultātes (FMF) dome ir fakultātes lēmējinstitūcija, kas risina fakultātei nozīmīgākos jautājumus kā vadības līmenī, tā studentu darbībā. Fakultātes dome izskata jautājumus par programmu pašnovērtējumu ziņojumiem, akadēmisko amatu apstiprināšanu, izmaiņām studiju programmu saturā un daudzus citus. Studentus FMF domē var pārstāvēt jebkurš fakultātē studējošais.

lasīt tālāk »

2011. gada 8. decembrī

Tiek meklēts: domnieks (2)

FMF SP meklēšanā izsludinājusi domniekus!

Ja
* Tu esi FMF students, kas spēj izteikt savu viedokli,
* Tev ir brīva katra mēneša pirmā trešdiena laikā no plkst. 15:00 līdz 17:00,
* Tevi interesē fakultātēs līmeņa procesi un notikumi – programmu saturs, dažādu amatu vēlēšanas un citi,
* Tu vēlies ietekmēt šos procesus un tev par tiem ir viedoklis,

tad Tu esi tas, ko FMF SP meklē!

lasīt tālāk »

2011. gada 10. oktobrī

Pārstāvi studentus fakultātes Domē! (2)

Ja jūti sevī vēlmi pārstāvēt studentu intereses, esi ieinteresēts akadēmisko jautājumu risināšanā, tad Tev ir iespēja kļūt par studējošo pārstāvi FMF domē jau pavisam drīz! Studējošo pārstāvjus Domē ievēl Studentu padome (SP) un apstiprina Dome. Ja vēlies kļūt par studējošo pārstāvi, tad Tev jāierodas uz nākamo FMF SP sēdi, kur tiks izskatīts šis jautājums. Sēde notiks nākamo pirmdien, 17. oktobrī, plkst. 18:00, Zeļļu 8, 233. telpā.

lasīt tālāk »

2010. gada 24. novembrī

Kļūsti par studentu pārstāvi fakultātes domē! (4)

Ikvienā augstskolas institūcijā, kas skar studentu intereses, nevar iztikt bez studentu pārstāvniecības. Tāpat Domē, šoreiz gan ar to domājot fakultātes, nevis pilsētas Domi. Un tieši Tev ir iespēja kļūt par šo studentu interešu pārstāvi!

lasīt tālāk »

2010. gada 25. janvārī

DF SP izsludina kandidātu pieteikšanos DF Domes studējošo pārstāvju vēlēšanām (20)

Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes Studentu padome izsludina kandidātu pieteikšanos DF Domes studējošo pārstāvju vēlēšanām. Kandidēt drīkst jebkurš LU DF studiju programmās studējošais. Nepieciešami pārstāvji no visām studiju programmām!

lasīt tālāk »

2009. gada 19. aprīlī

FMF studenti apmeklē LUSP semināru (0)

Šo sestdien, 18. aprīlī, Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu pašpārvaldes pārstāvji apmeklēja LUSP Izglītības komisijas rīkotu semināru par studentu pārstāvniecību fakultāšu Domēs un Studiju programmu padomēs, kā arī Studentu pašpārvaldes iesaisti studentu tiesību aizstāvēšanā.

lasīt tālāk »

« Septembris, 2020 »

POTCPSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva