FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Vai izbaudi vasaras priekus?
Kādu vasaru? Kādus priekus? Ir tač sesija!
Nekas mani neapturēs no pilnīgas dzīves baudīšanas
Esmu apņēmies izdarīt visu - gan mācīties, gan atpūsties... tik kas ir miegs?
Kas tas tāds? Nekad dzīvē neesmu pametis mājas

Rezultāti

Foto

KingRastafariVērtējums: - -1 +  | 01.06.2008 13:08

Tad Dievs sacīja: "Lai zeme izdod zaļu zāli, stādus, kas nobriedina sēklu, un augļu kokus, kas nes katrs savus augļus ar savu sēklu." un tā notika.
Tad zeme izdeva zaļu zāli, stādus, kas paši nobriedina sēklu, un kokus, kas nes augļus, ikviens ar savu sēklu. Un Dievs redzēja to labu esam.
/Mirmā Mozus 1:11-12/

DomaVērtējums: - -1 +  | 02.06.2008 12:07

Diez, cik no šiem "nemāki rakstīt, pieturzīmes nepazīsti, duraks esi" komentāru autoriem paši kaut reizi mūžā pīpējuši marihuānu, lai būtu tiesīgi kritizēt.

epicVērtējums: - 0 +  | 13.06.2008 10:57

ja taa runaa visas muusdienu narkotikas tiek ķīmiski pagatavotas....
iznjemot 2as taas ir marihuaana un sēnes

Nesaprotu Kapēc jāaizliedz dabiski produkti???

noos_Vērtējums: - -1 +  | 13.06.2008 11:09

> Nesaprotu Kapēc jāaizliedz dabiski produkti???
Tā paša iemesla dēļ, kā nedabiski produkti. Ne jau "dabiskumam" ir nozīme.

AnonīmsVērtējums: - 0 +  | 19.10.2008 23:55

http://www.cannaseed.com/product.asp?P_I... Shitajaa adresee var pasuutiit seeklas... Es gan nezinu vai to Materiaalu kas izaugs varees taa uzreiz piipeet... :D Bet es domaaju, ka tas ir taa veerts pameegjinaat... P.s. ja kas man poxuj es netaa rakstu bez ieturziimeem... :D :D :D (paarsvaraa)

peteris | 8326721@inbox.lvVērtējums: - +1 +  | 27.10.2008 00:53

Beklija fonds apgalvo, ka visā pasaulē ar marihuānas lietošanu ir saistītas tikai divas nāves, kamēr alkohols un tabaka nogalina 150 000 cilvēku tikai Lielbritānijā vien.

GanjaVērtējums: - 0 +  | 27.10.2008 09:05

Jah bless yah!

klusVērtējums: - -1 +  | 26.11.2008 21:37

no alkohola gadā mirst 100'000 cilveku,no marihuanas-NEVIENS! kur taisniba? tapec ari smeķeju to uz ielas un kur pagadās,man pofig par likumiem. ar pienu gan pratigi,katru reizi savādāks.jah

jeeVērtējums: - -1 +  | 06.01.2009 14:16

kaac nevar pateikt kaadu linku kur pasutit seeklas tieshaam labas ar augstu THC !

introVērtējums: - -1 +  | 20.01.2009 01:51

Daudz info, par kanepeem...
http://cannabaceae.friendhood.net/forum....

introVērtējums: - 0 +  | 20.01.2009 01:54

Tēma: Marihuānas sazvērestība 2.daļa [pēdējā] Trešdiena Maijs 28, 2008 7:10 pm Atbildēt citējot Report post to moderator or admin Lock post for new reports
Mēdiju sazvērestība

Straujie dzeltenās preses mēdiju uzbrukumi sākās vēlajos 1920 - tajos un 1930 - tajos gados. Heartsa laikraksti publicēja rakstus uzsverot marihuānas briesmas. Lasītāji uzzināja, ka marihuāna bija atbildīga par visu, sākot no autoavārijām līdz morāles pazušanai.
Tika izveidotas filmas: "Marihuāna: Jaunības slepkava" (1935) un "Marihuāna: Velna zāle". Šās filmas veidoja lielās industrijas, lai radītu ienadnieku. Viņu mērķis bija gūt tautas atbalstu, lai tiktu ieviesti marihuānas ierobežošanas likumi.
šādas frāzes bieži izskanēja tajā laikā:

* varmācīga narkotika;
* neārstējams trakums;
* dvēseles iznīcinošs efekts;
* zem šīs narkotikas efekta viņš nogalināja visu savu ģimeni ar cirvi;
* vēl ļaunāka, un daudz nāvējošāka par heroīnu un kokaīnu;
* šokējoši vardarbīgi notikumi.

1930.gados cilvēki bija ļoti naivi, viņi bija kā aitu bars, kuri gaidīja brīdi, kad kāds ietekmīgais vadīs viņus. Cilvēki ticēja visam ko dzirdēja ziņās, presē. Vecāki to visu stāstīja saviem bērniem un viņu bērni izaugot izplatīja tās ziņas tālāk.
1937. gada 14.aprīlī tika ierosināts marihuānu pakļaut ar likumu. Tajā brīdī tikai daži cilvēki saprata, ka marihuāna, par ko Heartsa avīzēs stāstīja, bija kaņepe. Amerikas Medicīnas Asociācija saprata, ka kaņepes sastāvdaļas tika izmantotas vairākās zālēs.
1937.gada Septembrī kaņepe kļuva nelegāla. Pati noderīgākā labība kļuva par narkotiku un kopš tā laika cieš visa pasaule.

Šodien, mūsu planēta cieš no bezcerīgām problēmām: tiek izcirstas lielas lietus mežu platības; piesārņojums, indes un ķimikālijas nogalina cilvēkus. Šīs lielās problēmas varētu atrisināt, ja tiktu industrializēta kaņepe. Dabiskā biomasa (degviela) varētu nodrošināt planētu ar tai nepieciešamo enerģiju, ko šobrīd nodrošina nafta. Mēs esam patērējuši 80% no visiem naftas un gāzes krājumiem. Mums ir vajadzīgs atjaunojams resurss. Kaņepe varētu būt atrisinājums augstajām degvielas cenām.

BRĪNUMAUGS

Kaņepes škiedras ir augstākas kvalitātes nekā koka, kā arī tās apstrādei (papīra iegūšanai) nepieciešams daudz mazāk ķimikāliju kā kokam. Kaņepes papīrs nedzeltē un ir ļoti izturīgs. Kaņepe nogatavojas sezonas laikā, bet kokam vajadzīga vesela mūžība.

VISI PLASTIKĀTA PRODUKTI BŪTI JĀTAISA NO KAŅEPES.
IEDZĪVOTĀJI VAIRS NEBŪTU IZSALKUŠI. Dažādi pārtikas produkti var tikt taisīti no kaņepes. Kaņepju sēklās ir viens no augstākajiem proteīna līmeņiem, kas sastopams dabā. Kā arī, tām ir divas svarīgas taukskābes, kas attīra organismu no holesterīna. Šīs taukskābes nav nevienā citā augā. Kaņepju sēklu lietošana nāk tikai par labu tavam ķermenim.
APĢĒRBS BŪTU JĀTAISA NO KAŅEPĒM. Kaņepju audums ir ļoti izturīgs un tas nebojājas. Tu varētu nodot šo apģērbu saviem mazbērniem un tas vēl jo projām būtu labi saglabājies. Kaņepes produktus neatļauj reklamēt. Kentukī (Kentucky) štatā tagad ir aizliegts velkāt apģērbu, kas taisīts no kaņepes auduma. Iedomājies, tu vari tikt ieslodzīts velkājot augstas kvalitātes džinsus!

Pasaule ir traka…bet tas nenozīmē, ka tev vajadzētu pievienoties šim trakumam. Izplati ziņas. Stāsti cilvēkiem, ieskaitot savus bērnus, patiesību. Cīnies pretī propogandai (veidota priekš super bagātajiem) un visam šim stulbumam. Kaņepe ir jāizmanto nākotnē. Mums ir vajadzīgs tīrs enerģijas resurs, lai glābtu mūsu planētu.

Smadzeņu skalošana turpinas arī šodien. Alkohola, tabakas un naftas kompānijas iegulda vairāk kā miljons dolāru dienā, lai veidotu reklāmas. Tagad, tās saka: “Ja nopērc kāsi, tad tu palīdzi slepkavām un atbalsti terorismu.’’

Patiesībā ir tikai viens ienaidnieks; “draudzīgie” cilvēki, kuriem tu maksā nodokļus; kara veicinātāji un dabas iznīcinātāji. Ar tavu finansēšanu, viņi tavā acu priekšā iznīcina pasauli. KATRU GADU PUSMILJONAM CILVĒKU NĀVES CĒLONIS IR TABAKA. PUSMILJONS CILVĒKU IK GADU MIRST DĒĻ ALKOHOLA. NEVIENS NEKAD, NEKAD NAV MIRIS PĪPĒJOT MARIHUĀNU. Mūsu sabiedrība ir nosodījusi marihuānu, bet piedod tabakas un alkohola lietošanu. Artēriju sašaurināšanās (smēķējot tabaku) ir veselībai kaitīga, bet kaņepes tās īstenībā paplašina, kas palīdz organismam.

THC uzņemšanai ir pozitīvs efekts: tā atvieglo astmu un glaukomu; tā remdē nelabuma sajūtu pēc ķīmiskajām terepijām.
Stereotips par kaņepes pīpētājiem ir līdzīgs kā par dzērājiem. Kaut patiesībā, radošās spējas cilvēkam palielinās zem marihuānas efekta. Vairāk izjūt saskarsmi ar dabu, mākslu. Īstenībā, tas ir pretējs stāvoklis dzērumam.

Kaņepe NAV šīs planētas augs. Ir fiziski pierādījumi, ka kaņepe nelīdzinās nevienam augam, kas atrodams uz šīs planētas. Kaņepe ir vienīgais augs, kas parāda savu dzimumu, pārējiem augiem jāpēta DNS, lai uzzinātu vai augs ir vīrišķais vai sievišķais. Dārznieki zin, ka vajag iznīcināt vīriškos augus, lai tie neapaugļotu sievišķos.
Jā, draugi…..Pati spējīgākā kaņepe nāk no ‘seksuāli uzbudinātajām sievietēm’.

Raksta autors: Doug Yurchey

introVērtējums: - 0 +  | 20.01.2009 02:02

Tēma: Marihuānas sazvērestība 1.daļa Pirmdiena Maijs 26, 2008 4:19 pm Atbildēt citējot Report post to moderator or admin Lock post for new reports
Marihuānas sazvērestība
PATIESAIS IEMESLS KĀPĒC TĀ IR NELEGĀLA

Patiesajam iemeslam, kāpēc kaņepe ir nelegāla, nav nekāda sakara ar tās iespaidu uz ķermeni un prātu.

MARIHUĀNA ir BĪSTAMA. Kaņepe NAV kaitīga cilvēka ķermenim vai prātam. Kaņepe nenostāda sabiedrību draudu stāvoklī. Kaņepe ir kaitīga naftas, alkohola un tabakas industrijām, kā arī lielākajām ķīmijas koorporācijām. Dažādi lielie uzņēmumi, ar lielu varu un naudu, ir noklusējuši patiesos faktus no sabiedrības.

Patiesībā, ja kaņepi izmantotu priekš tā daudzveidīgā komerciālo produktu masīva, tā radītu rūpniecisko ātombumbu. Uzņēmēji nav izglītoti par kaņepes potenciālu. Bagātie ir sadarbojušies, lai izplatītu maldinošu informāciju par ļoti daudzpusīgu augu, ja kaņepi izmantotu pienācīgi, tā izpostītu viņu kompānijas.

No kurienes ir radies vārds 'marihuāna'? 1930 gadu vidū M-vāds tika radīts, lai aptraipītu labo prestižu un fenomenālo kaņepes auga vēsturi. Šie citētie fakti, ar atsauksmēm, ir pārbaudāmi Britannica Enciklopēdijā, kas 150 gadus tika drukāta uz kaņepes papīra:

* Visas skolas grāmatas tika taisītas no kaņepes vai lina papīra līdz 1880 gadiem; Hemp Paper Reconsidered, Jack Frazier, 1974.
* Amerikā, no 1631 līdz agrajiem 1800, bija atļauts maksāt nodokļus ar kaņepes augiem. LA Times, Aug. 12, 1981.
* 17. un 18.gs. Amerikā atteikties audzēt kaņepes bija pret likumu! No 1763 līdz 1769 gadam Virdžīnijas štatā draudēja pat cietumsods par atteikšanos audzēt kaņepes. Hemp in Colonial Virginia, G. M. Herdon.
* Džordžs Vašingtons, Tomas Džefersons audzēja kaņepes; Washington and Jefferson Diaries. Džefersons slepus ieveda kaņepju sēklas Francijā no Ķīnas un tad uz Ameriku.
* Bendžaminam Franklinam piederēja viena no pirmajām papīra fabrikām un tā apstrādāja kaņepes. Kā arī, 1812. gada karš norisinājās dēļ kaņepēm. Napoleons gribēja bloķēt Maskavas eksporta ceļu uz Angliju; Emperor Wears No Clothes, Jack Herer.
* Tūkstošiem gadu ilgumā 90% kuģu buras un tauvas tika veidotas no kaņepes; Webster's New World Dictionary.
* Līdz 1820 gadiem, kad tika ieviesta kokvilnas apstrāde, 80% no visiem audumiem, apģērbiem, audekla, priekškariem, gultas veļām utt, tika ražotas no kaņepes.
* Pirmās Bībeles, kartes, ASV Neatkarības Deklerācijas skices tika drukātas uz kaņepes papīra; U.S. Government Archives.
* Pirmie labības lauki ASV bija kaņepju lauki. 1850 gadā Kentukī štatā tika saražotas 40,000 tonas kaņepju. Līdz 20.gs. kaņepes bija ienesīgkā raža ASV; State Archives.
* ASV Valdība 1916. gadā paredzēja, ka līdz 1940 gadiem viss papīrs tiktu taisīts no kaņepes, kā arī vairs nebūtu vajadzības cirst kokus. Valdības pētījumi liecina, ka 1 akrs kaņepju ir vienāds ar 4.1 akru koku; Department of Agriculture.
* Krāsas un lakas tika taisītas no kaņepju sēklu eļļas līdz 1937 gadam. 1935 gadā krāsu ražošanai tika izmantotas 58,000 tonnas kaņepju sēklu; Sherman Williams Paint Co. testimony before Congress against the 1937 Marijuana Tax Act.
* Henrija Forda pirmā Model-T automašīna darbojās uz kaņepju benzīna un pati mašīna tika izveidota no kaņepēm! Mašīnai bija plastikāta paneļi, kuri bija 10 reizes triecienizturīgāki par tēraudu; Popular Mechanics, 1941.
* Kaņepe tika nosaukta par "Miljards Dollāru labību". Pirmo reizi kādai no industrijām bija reālas iespējas pārsniegt miljards ASV dolāru peļņu; Popular Mechanics, Feb., 1938.
* Mechanical Engineering Magazine 1938.gada Februāri publicēja rakstu ar nosaukumu "Pati ienesīgāka un iekārojamākā labība kas var tikt audzēta". Tika rakstīts, ja kaņepes apstrādātu ar 20 gadsimta tehnoloģiju, tad kaņepju lauki būtu lielākie lauksaimniecības lauki ASV un visā pasaulē.
* 1942.gadā ASV Lauksaimniecības departaments, aicināja un apmācīja 'patriotiskos amerikāņu fermerus' audzēt 350,000 akrus kaņepju katru gadu kara vajadzībām.
* Kaņepju apstrāde un ražošana nekaitē dabai. ASV Lauksaimniecības Departamenta 404 ziņojuma var secināt, ka kaņepe veido 4 reiz vairāk pulpas, tajā pašā laikā ar 4-7 reizes mazāku piesārņotību.

1930 gadu inovācijas lauksaimniecības mašīnu tehnikā radītu lielu revolūciju, ja tās tiktu pielietotas kaņepju apstrādei. Viens vienīgs resurss radītu miljoniem jaunu darba vietu un radītu daudzus kvalitatīvus produktus. Ja kaņepi nepadarītu nelegālu ASV viegli tiktu cauri Lielajai Depresijai.

Wiliam Randolph Hearst (Citizen Kane) piederēja milzīgas meža platības. Hearsta kompānija piedāvāja vairums papīra izstrādājumus. Patty Hearsta vectēvs varēja zaudēt miljardus dēļ kaņepes augiem.

1937.gadā Duponts patentēja plastikāta ieguvi no naftas un oglēm. Duponta gada bilance mudināja akciju īpašniekus investēt viņa petroķīmiskajā divīzijā. Sintētiskie materiāli, piemēram, plastikāts, celofāns, celuloīds, metanols, neilons utt., tagad varēja tikt taisīti no naftas. Kaņepju industrializācija iznīcinātu vairāk kā 80% Duptona industrijas.

Raksta autors: Doug Yurchey

xxxxxVērtējums: - 0 +  | 13.02.2009 17:48

pipeeju marihuaanu jau kaadu laiku ~2gadi nez man nekaada atkariiba radusies naw. Lietoju labpraataak nekaa alkaholu(var teikt ka nelietoju)
1x pa nedeelju 2 ned uzvelu draugu lokaa kuri arii lieto aptuveni jau 2 gadus vinjiem ar naw nekaadas atkariibas :D
Saprotams tiem kuri nepiipee liekas tas slikti man taa arii agraak likaas.
Jo ja esi barinjaa kur visi appiipeejushies un tu nee tew tur naw ko dariit jo visi kas pipeejushi smejas, runaa par nesakariigaam lietaam.
Plusi ko pats varu pateikt ir shaadi:
1. naw pohu
2.neizraisa agresivitaati (vismaz neesmu nekad redzeejis)
3. ir labs garstaavoklis kas var buut pat naakamajaa dienaa
4.neizraisa agresivitaati
Miinusi:
1. var izraisiit paranoju :D
2.iespeejamas halucinaacijas
3.nogurums nakamajaa dienaa(bet ar alkohola pohaam saliidzinaat newar :D)
Veleetos lai to legalizee latvijaa gribeetos nopirkt tiiru mantu(izklausaas jau kaa narkomaana saciitais :D)

smokeVērtējums: - 0 +  | 13.02.2009 18:56

Nepiekrītu xxxxx par mīnusiem.
1. Paranoju var izraisīt tikai ja pīpē nedraudzīgā vidē un/vai lielos daudzumos. Daudziem paranoja rodas no bailēm tikt pieķertam, legalizācija atrisinātu šo problēmu.
2. Cik esmu lasījis, halucinācijas gadās ļoti reti - visdrīzāk, ja tiek kautkas piejaukts.

JanisVērtējums: - 0 +  | 10.03.2009 12:51

labaak tieshaam tiiru mantu nevis kkadus hernjaa laistiitus vai kkur tvaicetus no kanepes kurai thc ir labi ja 1% lai liktos kaa iista tiek sakjiimikjot, kas tieshaam var izraisiit visaadus suudus...

RastaVērtējums: - 0 +  | 12.03.2009 02:17

Vispaar jau jaaudzee uz naatrija lampaam siltuma un vislabak vieta kur pats visu laiku uzturies ,lai vari palaikam uudeni uzsmidzinaat.. un ar meslojumu nevaig aizrauties savaadaak palikse bez razzas ;)

AnonīmsVērtējums: - 0 +  | 30.07.2009 21:08

kad Einšteins izdomāja e=mc2 viņš bija sapīpējies..:P

ilgpīpētājs | neeksisteju@pasaule.lvVērtējums: - 0 +  | 05.08.2009 15:33

Sveicinaati. Palasiju jusu komentarus un liekas, ,kas esat visi neskaidri sapipejushies.
Es marihuanu pipeju jau 20 gadus, un ziniet-ta man palidz dzivot. Nedz man ir kadas problemas, nedz man kaut kas ir slikts. Agrak es biju biju monstrs, psihopatisks cilveks no kura muka ;loti daudz meitenes. Bet tagad ir pavisam savadak-pameginaju uzpipet jaunibaa zaaliiti un redziet kads rezultats. Mana dzive ir stabilizete, sieva neklup virsu ar jautajumiem jo vina ari smeke to pashu ko es. Cigaretes mes nepipejams, tacu marihuanu noteikti. Marihuana ir dazhada un nevajag teikt ka taa ir loti loti kaitiga prieks mums cilvekiem. Taa nav un nekad nebus. Jus tas ir kaa paaudze paaudzes visu pienjemt ko valsts ierednji saka- uzmetiet miksto tiem kas melo. Marihuana tiesham palidz cilvekam dzivot talak. Tev nak visadas idejas gaishas, mierigaks paliek.
Kapec tauta ir taa noliekusies pret to marihuanu. ja jau nav pamegjinats tad nav ko gudri sheit dirst, jo tas ir kaa kuram cilvekam, ka kuram iedarbojas tas viss.un Stipras vinjas nav... nju kadreiz kad jauna skjirne.

Tauta zin to, ka tas ir narkotikas...bet paskataties dziljak... marihuana nav pirmaja vieta, kas varetu nobeigt dzivi. Neatceros tieshi bet laikam kaut kas līdzigs hasisham jeb kokainam ir pirmas vietas, kuras tiehsmaa ir stipras. Un tautai tiek iestastits ka tadas un tadas seka spec tam notiek. Tas sekas ir uztaisitas uz kompi tik drausmigas,lai tauta baiditos...bet ir tadi cilveki ka mes..kam uz visu ir vienalga.
Un ko taa valsts irdaris sheit- NEKO. Ja cilvekam patik to darit, tad lai vinjs to dara. Citus vinjs nemaca, jo ja draugs pats velesies..vinjs panjems un uzpipes. nevienam seja netiek mests nekas. Vai tad ne ta???

Es domaju ka manu komentaru atbalstis daudzi, kam ir apmeram tadas pashas domas par marihuanu.

Marihuana ir musu dzive un musu mirkli. Parejas narkotikas ir mesls!

ilgpīpētājs | neeksisteju@pasaule.lvVērtējums: - +2 +  | 05.08.2009 15:35

tapec droshi smekejat marihuanu un dzivojiet laimigi.
nav nekadas ipashi trakas paranojas... tikai nelielas bailes, bet tas ir tikai tad, kad tevi tiesham kads nobiede.
tici man..dzivce klust interesantaka.

janis | janiszp@inbox.lvVērtējums: - +1 +  | 20.09.2009 17:28

Kanepu seklu varu dabut pa 3Ls/kg
janiszp@inbox.lv

« 1 2 3 4 »
Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūlijs, 2019 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva