FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kuru pasākumu Fizmatdienās 20'21 gaidi visvairāk?
ČŅP, jāatsvaidzina zināšanas!
Orientieri, lai kārtīgi varētu izstaigāties!
Fizmatu rekordus, gribu parādīt savas prasmes!
Personību vakaru, gribu dzirdēt pieredzes stāstus!
Visus, protams!

Rezultāti

Foto

2009. gada 29. septembrī 12:55 

LSA paneļdiskusija “Par reformām augstākajā izglītībā” (4)

Šā gada 30. septembrī Rīgas Ekonomikas augstskolā, plkst. 17:30 Latvijas Studentu apvienība (LSA) organizē paneļdiskusiju "Par reformām augstākajā izglītībā", lai ar studentiem apspriestu augstskolu apvienošanas realizāciju, iespējas un draudus.

Šobrīd publiskajā telpā izskanējuši dažādi viedokļi par iespējamajām augstākās izglītības reformām. Viena no iespējām ir apvienot augstskolas, par kuru norit visasākās diskusijas, jo tai ir gan piekritēju, gan apšaubītāju.

LSA uzskata, ka nav nozīmes paust viedokli par viedokļiem, kamēr publiskajā telpā nav neviena oficiāla paziņojuma, kurā būtu izskaidrota reformas nozīme augstākajā izglītībā, lai par to spriestu. Kas tieši tiks reformēts? Kāds būs finansiālais ieguvums? Kā mainīsies izglītības kvalitātes līmenis? Kā noritēs augstskolu administratīvā aparāta pārstrukturizēšana - šie ir jautājumi, kas ne plašākai sabiedrībai, ne augstskolu personālam, ne studentiem joprojām nav izskaidroti.

LSA ir aicinājusi atšķirīgu viedokļu pārstāvjus uz paneļdiskusiju, kuras mērķis ir iepazītināt ar izmaiņām, kādas rastos apvienošanas rezultātā.

Paneļdiskusijā piedalīsies Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs Jānis Vētra, Rīgas Stradiņa universitātes rektors Jānis Gardovskis, Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš, Latvijas Kultūras akadēmijas rektors Jānis Siliņš, Latvijas Studentu apvienības prezidente Anna Cīrule, Daugavpils Universitātes rektors Arvīds Barševskis, Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta prezidents Artūrs Zeps, Rektoru padomes priekšsēdētāja Tatjana Volkova, Rīgas Tehniskās universitātes rektors Ivars Knēts un bijušais Latvijas Studentu apvienības prezidents Igors Grigorjevs.

Šajā paneļdiskusijā aicināti interesenti no akadēmiskā personāla, studenti, kā arī plašsaziņas līdzekļu parstāvji, lai diskutētu par izmaiņām un uzdotu sev interesējošus jautājumus.

Autors: Ilze Bertāne  Apskatīt komentārus »

Balsis: 2, vidējais vērtējums: 3

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Aprīlis, 2021 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
34567 
šodienFizmati spēlē! | 20:00 | Discord

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva