FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kādu vadīšanas stilu tu atbalsti?
tieša demokrātija (yikes)
netieša demokrātija (lame)
parlamentāra monarhija (joprojām lame)
absolūta monarhija (jau labāk)
diktatūra (yes, baby)

Rezultāti

Foto

2012. gada 11. aprīlī 10:02 

Rīgā notiek gadskārtēja starptautiskā jauno zinātnieku konference “Optikas un komunikāciju attīstība 2012” (0)

No 12. līdz 14. aprīlim Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā (LU CFI) notiek starptautiska jauno zinātnieku konference “Optikas un komunikāciju attīstība 2012”. Tās ietvaros jaunie zinātnieki no dažādām valstīm iepazīs jaunākās tendences, apspriedīs sasniegumus un gūs jaunas inovatīvas iemaņas materiālu izveidē, pētniecībā un apstrādē. Konferences laikā tiks nolasīti vairāk nekā 60 referāti par optiskajiem materiāliem un ierīcēm, nelineāro optiku, atomu un molekulu spektroskopiju, optometriju, biofotoniku, hologrāfiju un attēlu apstrādi, kā arī ar gaismu emitējošiem materiāliem.

Konferences mērķauditorija ir studenti un jaunie zinātnieki, kuri aktīvi strādā zinātnē un ir sasnieguši vērā ņemamus rezultātus savā pētniecības nozarē. Šī konference dod iespēju runāt, iepazīstināt un uzzināt par pēdējām aktualitātēm un novitātēm. Konferencē piedalīsies interesenti gan no Latvijas, gan no citām pasaules valstīm.

Pasākumā ir uzaicināti piedalīties dažādi pieredzējuši vadošie pētnieki. Būs iespēja noklausīties LU Fizikas un matemātikas fakultātes vadošā pētnieka Māra Tamaņa vieslekciju augstas izšķirtspējas spektroskopijā, LU Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūta vadošā pētniekā Tālivalda Freivalda lekcija par fluorescences mikroskopijas izmantošanu vēža šūnu izpētē, LU Cietvielu fizikas institūta vadošā pētniece Māra Reinfelde iepazīstinās ar hologrāfijas pielietojumiem zinātnē, LU Cietvielu fizikas institūta pētnieks Sergejs Fomins nolasīs ievadlekciju par krāsu uztveri redzē un RTU Telekomunikāciju institūta vadošais pētnieks Jurģis Poriņš uzstāsies ar lekciju par polarizācijas dinamiku komunikāciju sistēmās.

Konferenci organizē SPIE (Starptautiskā lietišķās optikas biedrības) un OSA (Amerikas optikas biedrības). Jauno zinātnieku konference “Optikas un komunikāciju attīstība 2012” notiek ar Eiropas Reģionālā attīstības fonta atbalstu projektā “Atbalsts starptautiskās sadarbības projektiem
zinātnē un tehnoloģijās LU CFI”.

Autors: Dainis Jakovels  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Marts, 2020 »

POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
67 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva