FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2009. gada 13. novembrī 14:34 

Senatoru seminārs '09 (1)

Šī gada 21. - 22. novembrī Latvijas Studentu apvienība rīko Senatoru semināru augstskolu esošajiem un topošajiem senatoriem - tiem, kas studē un kam rūp izglītības lēmumu pieņemšana fakultātē, augstskolā, valstī un ārpus tās robežām. Atkalredzēšanās pieredzējušajiem un iepazīšanās diena jaunpienācējiem, tiem, kas ir ieinteresēti uzzināt, piedalīties, darīt un ietekmēt.

Šogad, lai vēl vairāk stiprinātu studējošo izpratni par senāta darbību, senatora tiesībām un pienākumiem, LSA organizē pirmssemināru vēl pirms paša semināra tiem studentiem, kuri ar senāta darbību vēl nav paspējuši iepazīties nemaz un par senātu praktiski neko vēl nezina. Pirmsseminārs notiks ceturtdien, 19. novembrī, plkst. 18:00 Rīgas Tehniskajā Universitātē (Kaļķu ielā 1 - 406. telpā). Pirmssemināra mērķis ir ar pamata lietām par senāta darbību iepazīstināt vēl pirms semināra, lai pašā Senatoru seminārā varētu ķerties pie konkrētām lietām, kas jāzina un jāprot studentam senatoram.

Pirmssemināru apmeklēt tiek aicināti gan pieredzējuši studenti senatori, gan arī tie, kas tikko ir sākuši senatoru gaitas, kā arī jebkurš interesents. Pirmssemināra laikā pieredzējuši senatori saprotami pastāstīs par senāta darbību, normatīviem, kas to reglamentē, ko drīkst un ko nedrīkst darīt senatori, kā arī jau krietni pieredzējuši studenti senatori pastāstīs par savu pieredzi senāta darbībā.

Nozīmīga Senatoru semināra daļa ir zināšanu gūšana un papildināšana par augstskolas senāta darbību, senatoru tiesībām un pienākumiem, jautājumu saskaņošanu un ierosināšanu senātā un studentu senatoru sadarbību ar studējošo pašpārvaldēm, iegūt zināšanas par lobēšanu, kā arī gūto teoriju pielietot praktiskās nodarbībās, uzzināt par to, kā uzvesties senātā un daudz ko citu. Protams, neizpaliks arī senāta sēdes izspēle, kurā studentiem būs iespēja iejusties kādā no lomām – studējošo, rektora, kanclera vai vispārējā personāla lomā.

Senatoru seminārs ir tradicionāls Latvijas Studentu apvienības (LSA) seminārs, kas koncentrējas uz jauno studentu senatoru izglītošanu, motivēšanu un iesaistīšanu savas augstskolas aktīvā senāta darbībā. Tas tiek rīkots jau kopš 2002. gada ar mērķi vienot Latvijas augstskolu studentus senatorus, lai apmācītu tos, kas nesen kļuvuši par senatoriem, dalītos pieredzē un radītu jaunas idejas studentu iesaistes augstskolu darbībā attīstīšanai.

Dalībniekiem no reģionālajām augstskolām tiks nodrošināta naktsmītne Rīgā, ja semināram pieteiksies laicīgi (līdz 15. novembrim).

Papildus informācijai sazinies ar LSA Akadēmiskā virziena vadītāju Ingu Saknīti (29162679, inga.saknite@lsa.lv)


Piesakies semināram, aizpildot elektronisku pieteikuma formu


Informācija par pirmssemināru 19. novembrī

Senatoru semināra '09 programma

Kā nokļūt līdz RSU?


Lektori

Autors: Inga Saknīte  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: augstskola, LSA, seminārs, senatori
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva