FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2006. gada 6. martā 08:46 

Studentu konkurss Peak Time (10)

Vai vēlies pārbaudīt to, vai Tu tiešām esi pats labākais un iegūt vērtīgas balvas? Atnāc uz prezentāciju 6. martā Zeļļu ielā 8, 112. auditorijā plkst. 14:15!

Iespēju pārbaudīt savu atjautības līmeni un pierādīt to, ka esi pats labākais ne tikai savā fakultātē vai universitātē, bet arī daudzu citu Eiropas augstskolu audzēkņu vidū tev sniedz Starptautiskais biznesa studentu sacensības “Peak Time 2006”, kas šogad, no 28. līdz 30. Aprīlim norisināsies Rīgas Ekonomikas augstskolas telpās.

Lai arī sacensības noris REA telpās un to organizē REA studenti, “Peak Time” ir starptautisks un daudzas universitātes un augstskolas vienojošs pasākums. Spēles pastāvēšanas gaitā sacensībās ir piedalījušies studenti no visām Baltijas valstīm, Polijas, Krievijas, Vācijas, Austrijas, Norvēģijas un Zviedrijas.

Kaut arī konkursa mērķauditorija ir sociālo zinātņu studenti, kas studē ekonomiku vai biznesa administrāciju, “Peak Time” ir piedalījušies arī citās nozarēs studējošie. Ne reti ir pierādījies, ka praktiskās zināšanas, kas iegūtas ārpus mācību iestādes sienām, ir daudz svarīgākas par teorētiskajām – galvenā ir izpratne par ekonomiskajiem procesiem un loģiskā domāšana. Tā kā katra dalībnieku komanda sastāv no četriem studentiem, ir iespējams izveidot tās sastāvu no ”speciālistiem” dažādās sfērās.

“Peak Time” sacensību laikā dalībnieku komandas savstarpēji sacenšas par vērtīgām balvām, pielietojot savas teorētiskās zināšanas un atjautību un iejūtoties uzņēmēju ādā. Pirmās kārtas laikā katra komanda pārstāv kāda uzņēmuma vadību. Visas komandas (“uzņēmumi”) veido vienu kopīgu tirgu. Katras komandas uzdevums ir investēt savu sākotnējo kapitālu mārketingā, ieguldījumu projektos, produktu attīstībā, loģistikas izmaksās tā, lai viņu uzņēmums rezultātā iegūtu lielāko tirgus daļu un augstāko akciju cenu. Rezultātus nosaka tirgus datorsimulācijas programma. Pēc vairākiem raundiem tiek noteikti veiksmīgākie uzņēmumi un sešas labākās komandas tiek nākamajā spēles kārtā.

Otrajā “Peak Time” kārtā komandām ir jāprezentē savs risinājums sponsoru rakstiski iesniegtajām problēmām no biznesa dzīves. Prezentācijas vērtē trīs žūrijas: akadēmiskā žūrija novērtē piedāvātā risinājumu atbilstību teorijā, biznesa žūrija (sastāv no “Peak Time” sponsoru pārstāvjiem) izvērtē to, vai risinājums ir gana reālistisks, savukārt studentu žūrija vērtē komandas spēju savstarpēji sadarboties.

Pasākuma norisi vienmēr papildina labi zināmu vieslektoru lekcijas, kas dod ieguldījumu pasākuma izglītojošajā daļā. Dalībai Peak Time 2006 jau piekrituši un vieslekcijas sniegs vadoši biznesa vides pārstāvji no Zviedrijas, Lietuvas un Igaunijas.

Četras visaugstāk novērtētās komandas iegūst balvas, visas komandas iegūst diplomus. Šogad aptuvenais Peak Time 2006 balvu fonds ir 3000 latu.

Lai pasākumu padarītu vēl interesantāku, ir padomāts arī par ļoti daudzām izklaides iespējām. Pirmajā sacensību vakarā visi sacensību dalībnieki ir laipni lūgti uz kopīgu Vecrīgas krogu apmeklējumu. Tas ne tikai palīdz ”lauzt ledu” dalībnieku starpā, bet arī ļauj sagatavoties nākamās dienas pārbaudījumiem un parādīt ievērības cienīgas Rīgas vietas ārzemju dalībniekiem. Nākamajā dienā Rīgas Ekonomikas augstskolas telpās tiek organizēta ballīte, kuras laikā tiek paziņoti pirmās kārtas rezultāti.

Tie, kas aktīvi domā par savu nākotnes karjeru, arī var gūt lielu labumu no piedalīšanās ”Peak Time”. Ne reti sponsori ir piekrituši atbalstīt sacensības tieši cerībā iegūt jaunus darbiniekus savam uzņēmumam. Šogad Peak Time lielākie atbaltītāji ir Nokia, Albert Hotel, Lindorff, Microsoft.

Turpināt stāstījumu par šīm sacensībām varētu vēl ilgi, bet Tevi jau laikam vairs interesē vien tas, kā ir iespējams pieteikties. Pirmkārt, Tev vajadzētu atrast vēl 3 studentus, kas būtu gatavi piedalīties, un izveidot komandu. Jums kopā ir jāuzraksta līdz 900 vārdus gara eseja par tematu, kas saistīts ar globalizācijas ietekmi uz uzņēmējdarbību – esejas virsrakstu un sīkākas norādes par saturu ir iespējams atrast ”Peak Time” mājaslapā. Esejai ir jāpievieno visu dalībnieku CV, īsa motivācijas vēstule, komandas apraksts un kopīgs foto. Tā kā sacensības ir starptautiskas, visiem pieteikuma dokumentiem jābūt angļu valodā. Tas viss ir jāiesniedz ”Peak Time” mājaslapā http://peaktime.sseriga.edu.lv līdz 17. martam! Mājaslapā var atrast arī sīkāku informāciju par pasākumu un tā norisi.

Atceries, ka piedaloties ”Peak Time” Tu neko nevari zaudēt, jo ēdināšana un dalībnieku izmitināšana ir bez maksas un nav arī dalības maksas! Taču iegūt Tu vari ļoti daudz!

Gaidot Tavu pieteikumu,

Peak Time 2006 organizatori

Autors: Peak Time  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Peak Time
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūlijs, 2024 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva