FMFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kuru dzīvnieciņu Tu gribi redzēt kā Fizmatdienu 2017 logo?
čūska
sliņķītis
āpsītis
pīlīte
auniņš

Rezultāti

Foto

2005. gada 19. decembrī 11:50 

Firefox paplašinājumi, bez kuriem nevar dzīvot! (16)

Firefox ir populārākais atvērtā pirmkoda interneta pārlūks. Gribētu jums pastāstīt par dažiem šī pārlūka paplašinājumiem, kas var ievērojami atvieglot un bagātināt jūsu ikdienas klejojumus internetā. Lai uzinstalētu jaunu Firefox paplašinājumu ejiet uz Tools -> Exensions. Šeit jūs varat aplūkot visus uzinstalētos papildinājumus, mainīt to konfigurāciju un vajadzības gadījumā arī atinstalēt tos. Savukārt lai pievienotu jaunus papildinājumus klikšķiniet uz "Get More Extensions"

Bet nu par pāris paplašinājumiem, kas ikvienam noteikti jāizmēģina. Vai jums kādreiz ir gribējies, lai no rīta atverot savu Ugunslapsiņu tajā atvērtos visas lapas, ko bijāt atvēris iepriekšējā reizē? Ar SessionSaver .2 jūs varat iegūt šo noderīgo funkciju. Lai uzinstalētu šo papildinājumu klikšķiniet šeit.

Ja esat labos draugos ar peli, jums varētu patikt Mouse Gestures. Šis Firefox paplašinājums ļauj jums ar vienkāršu peles kustību jeb žestu palīdzību veikt dažādas noderīgas funkcijas. Ar vienkāršu peles kustību palīdzību var izpildīt jebkuru no Firefox iebūvētajām funkcijām vai kādu jūsu pašu uzrakstītu skriptu. Tie, kas ikdienā daudz strādā ar peli noteikti novērtēs šī paplašinājuma iespējas. Lai uzinstalētu šo papildinājumu klikšķiniet šeit.

ReminderFox ir paplašinājums, kas palīdz atcerēties svarīgus notikumus un organizēt savus darāmos darbus. Lai uzinstalētu šo papildinājumu klikšķiniet šeit.

Domājams daudzi Firefox lietotāji novērtē ātrās meklēšanas lodziņu lapas augšējā labajā stūrī, tāpēc gribētu atgādināt, ka ar to var meklēt ne tikai Google meklētājā, bet arī daudzos citos. Es pats ikdienā bieži izmantoju Wikipedia, IMDB un Hyperdictionary. Citus meklētājus meklējiet šeit. Savukārt, lai viegli noņemtu liekos meklētājus jums noderēs SearchPluginHacks.

Klīstot pa globālā tīmekļa plašumiem dažādas reklāmas un brīnumaini piedāvājumi gandrīz nemitīgi maitā mūsu prieku par sērfošanu un traucē ātri atrast vajadzīgo. Lai atbrīvotos no visām apnicīgajām reklāmām Firefox fanu kopiena ir sarūpējusi vairākus noderīgus paplašinājumus. Adblock ļauj jums bloķēt nevēlamos reklāmkarogus. Uzstādīt Adblock Savukārt Flashblock ļaus jums atbrīvoties no nevēlamajiem flash rullīšiem. Šis papildinājums Flash rullīšus aizstāj ar elegantu "atskaņot" pogu, kas ļauj jums aplūkot tikai tos Flash kurus vēlaties. Lai uzinstalētu šo papildinājumu klikšķiniet šeit.

Lai uzlabotu Firefox ātrdarbību, jums noderēs Fasterfox, bet Flashgot ļaus ātrāk un ērtāk lejupielādēt dažādus labumus no interneta plašumiem. Ja lietojat Firefox 1.5, jums varētu patiks FireFTP, kas ievērojami paplašina Firefox un FTP serveru izmantošanas iespējas.

Nobeigumā gribētu pastāstīt par diviem sociāliem papildinājumiem. del.icio.us ļauj jums kategorizēt un saglabāt grāmatzīmes uz dažādiem interesantiem tīmekļa resursiem internetā, kur jūs varat tās apskatīt no jebkura datora jebkurā pasaules malā. Ja jums savu grāmatzīmju nav, varat apskatīt citu lietotāju atklājumus. Līdzīgi darbojas arī StumbleUpon, kas ļauj jums aplūkot un novērtēt dažādas interneta lappuses, kuras par ievērības cienīgiem ir atzinuši citi lietotāju.

Šie ir daži no paplašinājumiem, kurus noteikti vajadzētu izpētīt ikvienam sevi cienošam interneta lietotājam, citus meklējiet Mozilla mājas lapā. Savukārt, ja jums vēl nav Firefox, jūs to varat lejupielādēt šeit, bet ja vēlaties, lai Ugunslapsiņa ar jums runātu latviski, tad jums jādodas šeit.

Autors: Orvils  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Firefox, Mozilla
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Janvāris, 2017 »

POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
67 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

Par 2016., blogiem un vēl šo ..
Gada beigas pavisam tuvu. Laiks atskatīties uz sas.. (30.12)
2017. gada kalendārs plānotāji..
Ir klāt tas skaistais un burvīgais laiks, kad «The.. (16.12)
Milesight IP drošības kameru i..
Līdz ar lietu interneta popularitātes pieaugumu, I.. (14.11)
MAKE RIGA hakošanas sacensības..
5. un 6. novembrī Elektronikas un datorzinātņu ins.. (07.11)
Valsts sociālās apdrošināšanas..
Vairākkārtīgi esmu saņēmis jautājumus par to, kā t.. (12.10)

Iz arhīva

hostings