FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

DF un FMF studentu pašpāvaldei jābūt

kopīgai 60%
atsevišķai 16%
man vienalga 24%
Nobalsojuši 263 apmeklētāji
Aptauja izveidota 20.10.2009

Komentāri

BlekssVērtējums: - +4 +  | 20.10.2009 17:39

damn... pirmā f.lv aptauja kur pirksts neceļās nospiest kādu atbilžu variantu... prasās iespēja "neesmu izlēmis".....

Dr. evelVērtējums: - +1 +  | 20.10.2009 18:02

un kur tad kroņa atbildes variants "man ir grūti" ?????

Blekss | Dr. evelVērtējums: - +6 +  | 20.10.2009 18:12

Ir arī aptaujas, kas ir pietiekoši interesantas un saistošas, lai varētu iztikt bez bezjēdzīgiem atbilžu variantiem.

Raivis IeviņšVērtējums: - +3 +  | 20.10.2009 18:38

Tie, kas vēl nav izlēmuši, ir laipni gaidīti 21. oktobrī pulksten 17.00 Raiņos noklausīties to cilvēku diskusiju, kas šī jautājuma argumentos ir pamatīgi iedziļinājušies. Pēc šīs paneļdiskusijas noteikti arī vēl neizlēmušajiem būs savs viedoklis, jo argumentu ir daudz abās pusēs. Pie tam jāatgādina, ka referendums par SP nākotni būs jau 26. oktobrī.

Blekss | Raivis IeviņšVērtējums: - +4 +  | 20.10.2009 18:48

Tici man - arī es esmu daudz domājis par šo jautājumu un iedziļinājies, bet izlemt kā nevaru tā nevaru :) Tiesa gan maniem spriedumiem ir problēma - neesmu dzirdējis citu cilvēku viedokļus, līdz ar to iespējams esmu palaidis garām kādus pārliecinošus argumentus par labu vienam vai otram...

Un tas, ka abām pusēm ir daudz argumentu nenozīmē, ka noteikti neizlēmušie varēs izlemt. Argumenti var būt vienlīdz spēcīgi abām pusēm, īpaši ņemot vērā ka uz šo jautājumu nav pareizās atbildes - abos variantos daudz kas tiek iegūts un daudz kas zaudēts.

Un vēl viena problēma - DF cilvēku motivācija būt/nebūt ar FMF cilvēkiem kopā atšķiras no FMF cilvēku motivācijas...

P.S.Kāda ir paneļdiskusijas forma? nekad neesmu bijis nevienā diskusiju klubā un man nav ne jausmas...

Dr. evelVērtējums: - -4 +  | 20.10.2009 19:47

da baac kaapeec par to vispaar vajag taa uztraukties? nu labi atdaliija fakultaates jo tur bija savi iemesli augšgalaa, bet kaada jeega tagad atdaliities studentiem? kas , it kaa datoriku studentiem ir baigi slikti ar fmf studentiem? slikti ir kopaa organizeet pasaakumus utt. kas par lietu nesaprotu? bet par vienu esmu droshs ka visu to ievaariijushi ir tieshi datoriki, jo domaa ka ir baigi krutie un fmf vinjiem blakus nestaav. un varu dereet, ka atdaloties vinji vienalga gribees saglabaat piemeeram fizmatu laivu braucienu. jeb arii tagad buus datoru laivu brauciens, vai arii datoru sveetki datordienas. vispaar nesaprotu vai tad bija tieshaam slikti visus shos cik tur jau gadus buut vienotiem. ai da labi, ja jau datoriki atdaliisies tad naaksies man balateet uz fmf prezidentu vai ka vinju tur sauc:D

Komentārs, ko rakstīja Dr. evel, novērtēts ar -4 punktiem. Vai parādīt?

Doktors Streindžlovs | Dr. evelVērtējums: - +11 +  | 20.10.2009 20:18

Arī datoriķu studenti, cik man zināms, vairākumā sliecas uz kopīgu SP un arī nebija ieinteresēti atdalīties. Atdalīšanās, (jau atkal) cik man zināms, tiek uzskatīta par Borzova roku darbu...

Blekss | Dr. evelVērtējums: - +7 +  | 20.10.2009 20:21

Arī tavs viedoklis ir viedoklis, lai arī cik neprasmīgi pasniegts.

Taču par vienu tu maldies - datoriķi neko neievārija.
Ņemot vērā, ka radusies jauna, neatkarīga fakultāte, nevienam nav tiesību pateikt, ka redz viņiem nebūs savas pašpārvaldes, bet gan kopīga ar FMF SP. Bet ir LU SP satversme, kas uzstāda to, ka katrai fakultātei ir jābūt savai pašpārvaldei. Tieši šī iemesla dēļ ir vajadzīga DF studentu vēlme "dzīvot" kopā ar FMF studentiem un FMF studentu piekrišana šādai "laulībai". Bez šiem abiem priekšnosacījumiem nav iespējama kopīga pašpārvalde....

Ja kādreiz runājām par to vai atdalīties, tad tagad runājam par to vai apvienoties!

Doktors Streindžlovs | BlekssVērtējums: - +1 +  | 20.10.2009 21:33

Bet vienu lietu gan es neesmu īsti sapratis... Respektīvi to, ka, lai būtu divām fakultātēm viena SP, ir jāmaina tā LU SP satversme, bet, ja jau tā attiecas uz visu universitāti, tad vai to ir tiesīgs mainīt viens referendums, kas notiek tikai divās fakultātēs?
Apgaismojiet mani, lūdzu, šajā jautājumā... :D

BlekssVērtējums: - +4 +  | 20.10.2009 22:10

LU SP jāpārstāv studentu intereses un būtu nekrietni ignorēt tik lielu studentu gribu īpaši tāpēc, ka tas LU SP satversmē maina vienu teikumu. jebkurā gadījumā LU SP satversmi var arī neievērot - tā ir pietiekami tizla, lai varētu to apiet.

ramuuns | http://ramuuns.id.lv/Vērtējums: - +2 +  | 21.10.2009 00:27

Uzskatu, ka jābūt atsevišķām - kaut kad šonedēļ uzraksīšu izvērsti kāpēc.

artūrsVērtējums: - -28 +  | 21.10.2009 01:32

cik var pisties par un ap šito lietu? atdalās un miers!

Komentārs, ko rakstīja artūrs, novērtēts ar -28 punktiem. Vai parādīt?

shmikucisVērtējums: - +25 +  | 21.10.2009 02:15

Mani vairāk uztrauc nevis nosaukums, bet saturs. Var jau būt gan kopā, gan atsevišķi, svarīgi kā sadarbojas. Arī esot atsevišķi var norunāt kādas lietas ir kopīgas un ko dara vienoti.

Ja atdalās pilnīgi un pavisam, tad zaudētājos paliek abi. Fizmati ar mirstošu domēnu (piedodiet, bet pagaidām neviens fmf students nav izrādījis interesi par portālu), datoriķi ar visa sākšanu no nulles.

Vispār par webiskajām lietām runājot, atceros nu jau leģendāro Līdakas teicienu (ne to, kas "aizver muti") - "būsim vienoti!" Visa padarīšana ar borzovs.lv, datz.lv, fizmati.lv tikai sadala cilvēku resursus un katrs ņemās pats par sevi. Trūkst vienotas stratēģijas. Man vēl maziņš mērķis pirms pametu SP un visas ar to saistītas lietas - mēģināt kkā apvienot šo padarīšanu vai vismaz vienoties par kādu kopīgu stratēģiju.

Blekss | artūrsVērtējums: - +36 +  | 21.10.2009 02:22

Par to pi*anos - parasti es šādas lietas daru kamēr beidzu, tu mēdz apstāties pusratā?

Ēriks KlotiņšVērtējums: - +4 +  | 21.10.2009 18:31

Bleksa komentārs iespārda!

artūrsVērtējums: - -18 +  | 21.10.2009 22:03

tādā gadījumā laikam kādiem ir problēmas ar beigšanu ;)

Komentārs, ko rakstīja artūrs, novērtēts ar -18 punktiem. Vai parādīt?

BlekssVērtējums: - +5 +  | 21.10.2009 22:18

Pavisam noteikti - ja cilvēks paliek pusratā, tad ir bijušas kādas problēmas ar beigšanu... neesmu gan mediķis, taču ticu savam apgalvojumam...

Bet tas ir totāls offtopic

artūrsVērtējums: - -6 +  | 21.10.2009 22:44

manuprāt, ir gluži normāli, ja katrai fakultātei ir sava SP. tāpat vajadzētu būt normāli, ka kaut kad nākotnē datoriķu vairākums būs savas fakultātes, nevis fizmatu patrioti. un ar nožēlu jāsaka, ka no daudziem pret-atdalīšanās argumentiem lien laukā fizmatu mazvērtība datoriķu pārspēka priekšā. negribas kaut kā ticēt, ka līdzšinējā fizmatu varenība būtu turējusies tikai un vienīgi uz datoriķu pleciem :)

Komentārs, ko rakstīja artūrs, novērtēts ar -6 punktiem. Vai parādīt?

karlis | http://fizmati.lvVērtējums: - +2 +  | 21.10.2009 22:54

emm...
No kurienes šis termins "pašpārvalde", ja vienmēr ir bijus padome??? Tieši fizmatiem.

Par to satversmi... Vai moderno valodu fakultātei un filologiem ir atsevišķas pašpārvaldes? Un pat ja formāli ir nepieciešamas divas - tas tiešām ir šķērslis lai rillitātē būtu kopā zem diviem nosaukumiem??? Nē, nu, ja datoriķi grib lidot augstu - lūdzu, taču vienmēr nosaukums "Fizmati" ir bijis ar spēku un aktualitāti, kamēr tas netiks novalkāts un pazudināts - tā arī būs, neatkarīgi no datoriķu klātbūtnes.
Ramūna argumentus gan es labprāt uzzinātu.

fizmati.lv, citas lapas un datorlietas domāju nebūs cietais riekstiņš jebkuriem citiem jo savulaik mājaslapu neaizsāka datoriķi vis (ciktāl man zināms), bet gan visa veida fizmati, ne no datorikas NODAĻAS.

Nevajag kasīties un pupus spaidīt vienam otram, vajag turpināt labās lietas. Ciktāl man zināms, tad SP visvairāk savu darbības laiku velta tieši pasākumiem un aktivitātēm un... vai atgādināsiet galveno iemeslu kādēļ fizmatiem+datoriķiem bieži nākas pieaicināt citas fakultātes pasākumu rīkošanā, neatkarīgi no tā ko par to tenkotu koju tumšākajos stūros...?

shmikucisVērtējums: - +1 +  | 22.10.2009 12:58

Hei, kāds kas bija uz debatēm, var pateikt vai bija vērtīgs pasākums un kas sakarīgs arī tika pateikts?

Arta | karlisVērtējums: - +6 +  | 22.10.2009 13:35

Neatceros nevienu pasākumu, kad ir NĀCIES pieaicināt kādu citu fakultāti. Vienmēr fakultātes aicinātas ar fakultāšu sadraudzības mērķi!
Kopš likumdošana pieprasa, lai fakultātēs būtu pašpārvalde. Fizmatu pašpārvalde, ir pašpārvalde ar nosaukumu padome.
MVF un FF pagaidām (līdz vēlēšanām) teorētiski ir atsevišķas SP.
Neiedziļinoties argumentos formāla SP nebūšana kopā katrā gadījumā veicina arī neformālo šķiršanos.
Un tas, ka fizmati.lv nebūs vairs tie paši fizmati.lv bez katra - neatkarīgi no fakultātes - kas pieliek roku šai lapai, tas ir vairāk kā skaidrs.
Starp citu, argumentu [to, kurus par tādiem var saukt pēc definīcijas] nemaz tik daudz nav, ja tā vērīgi paskatās. Vienkārši reālais saturs ir pārāk apaudzis ar iedomām/vēlmēm/emocijām/pārliecībām, kas neļauj vairākumam normāli paskatīties uz šo jautājumu.

CrAshVērtējums: - +5 +  | 22.10.2009 14:05

es sapratu to, ka lietas, kas rada vēlmi veidot kopīgu pašpārvaldi ir:
1) pasākumi / tradīcijas
2) bailes no tā, ka sadalīšanās gadījumā otra puse varētu kādā jaukā dienā pasūtīt: mums no tā, ko jūs darat nav nekādas jēgas, mēs jūs neatbalstīsim
3) pamatotas bailes, ka datoriķiem vieniem esot ir praktiski nereāli sarīkot pasākumu tikai savai fakultātei. Tāds krānu vakars vien sanāktu :D :D

Un, manuprāt, tās nav nerisināmas problēmas.

Mierā :)

Doktors Streindžlovs | CrAshVērtējums: - +2 +  | 22.10.2009 14:16

Patiesībā jau mums ar meitenēm nemaz tik traki nav... Jā, pirmajā mirklī liekas, ka meiteņu gandrīz nav, bet tikko sāk par to domāt, tā uzreiz izdomā, ka patiesībā viņu ir diezgan daudz... Protams, var jau vēlēties vairāk, bet nu absolūts krāniņu vakars nebūtu vis... :D

Man būtībā sakarīgāks liekas atsevišķo SP variants. Un tam pamatā ir viens arguments - datoriķu tēls. Pašlaik tāda nav, vai arī "datoriķis" cilvēkiem, kas nav saistīti ar DF vai FMF liekas sevī ierāvies sausiņš. Vecs stereotips, kuru derētu labot. Un tāpēc datoriķiem jāizskan arī pašiem kaut kur uz ārpusi ir. Bet ja būs kopīga SP, tad jāatceras apstāklis, ka vairums aktīvo datoriķu ir fizmatiski orientēti, un pašpārvaldē, kas visā pilnībā ir fizmatiska, nekāds cits tēls kā vien fizmatu tēls neveidosies. Ja datoriķiem ir sava SP, tad tas notiks. Lēnu, jo sadarbībai ar fizmatiem ir jāpaliek, un, kā jau teicu, aktīvie datoriķi (tātad tie, kas tēlu veidos) ir fizmatiski cilvēki.. Bet nav arī nepieciešams steigties...

CrAsh | Dakters DīvainmīlisVērtējums: - +2 +  | 22.10.2009 15:11

Nez, meiteņu jautājums man tik un tā liekas kritisks :)

Jebkurā gadījumā nedrīkstam aizmirst savu izcelsmi.

Toms MikossVērtējums: - +6 +  | 22.10.2009 15:11

Pirms runāšanas par to, cik ļoti svarīgi ir veidot datoriķu atsevišķo, spožo tēlu, ieteiktu paskatīties, kas pašlaik notiek Latvijas augstākās izglītības organizēšanā - vienas runas par apvienošanos. Kas, starp citu, ir absolūti nepieciešams: 60 (8 no tām privātās) augstākās izglītības apgūšanas iestādes valstī ar 2.2milj iedzīvotājiem ir stipri par daudz.

Arī LU gaiteņos dzīrdētas dažādas baumas, tostarp par ekzakto/dabas zinātņu fakultātes (vienas!) veidošanu.

Savs tēls, protams, ir skaisti un noderīgi. Bet tas ir daudzu gadu darba process, un visnotaļ iespējams, ka ap to laiku, kad 'uz ielas' sāktu atpazīt datoriķu vārdu, DF vairs neatstāvēs kā atsevišķa fakultāte.

Doktors Streindžlovs | Toms MikossVērtējums: - +4 +  | 22.10.2009 16:07

Jā, varbūt es esmu naivs un stulbs, bet es tomēr turos pie cerības, ka tas nenotiks un DF būs. Kas attiecas uz citām augstskolām... Nu slēdzam ciet visu, izņemot LU, RTU un vēl pārīti. :D:D:D
Bet ja nopietnāk, tad tas, ka Latvijā ir 60 augstākās izglītības iestādes, man nebija zināms... Nebiju nekad skaitījis...

Doktors Streindžlovs | Toms MikossVērtējums: - +1 +  | 22.10.2009 16:07

Jā, varbūt es esmu naivs un stulbs, bet es tomēr turos pie cerības, ka tas nenotiks un DF būs. Kas attiecas uz citām augstskolām... Nu slēdzam ciet visu, izņemot LU, RTU un vēl pārīti. :D:D:D
Bet ja nopietnāk, tad tas, ka Latvijā ir 60 augstākās izglītības iestādes, man nebija zināms... Nebiju nekad skaitījis...

karlis | http://fizmati.lvVērtējums: - +1 +  | 22.10.2009 17:21

Labi, jatutaajums Artai par finanseem... Kaa ir - vai var pavilkt +/- normaalu grupu, tehniku, apkopeejas, balvas un citus izdevumus. Kaa ir??? Pietiek ar biljeshu naudu? Tagad izdali ienaakumus ar 2 (celjot biljeshu cenu zaudeesi apmekleejumu). Un tagad nosedz visus izdevumus. Jaa, jaa, ir sadraudziibas vakari, bet... Patiikamaaki un miiljaaki (ar ko ir vienmeer raksturiigi fizmatu pasaakumi) ir atsevishkjie pasaakumi, ja padomes tiks sadaliitas un tad meegjinaas samiileeties kopaa - buus tas pats efekts - "eh, tie jau datorikji, vinji cuukas..." runaas stuuros... Kam tas ir vajadziigs? Vienas saknes, viena tauta... Matemaatika muus vieno! ;) piiis!

Datorikju teelu var veidot arii atsevishkji, ja nu tas tik ljoti vajadziigs, tahcu to buus jaataisa no nulles. Ja nu ir cilveeki, kuriem gudri cilveeki shkjiet sausinji - jaa... ir arii dakteri, kuri saka, ka iedzert kaut ko alkaholisku grib tikai dumji cilveeki. Ja... un nevienam aizliegt domaat nevar. Un labi vien ir! ;) Kam vajadzees, sapratiis! Bet nu labi, dziivos kas mainiisies, lai jau notiek peec modernajaam tendenceem viss.

Par to nosakumu - pashpaarvalde - lai taa buutu rakstiits "statuutos", bet sarunvaloda ir taa iistaa un to nepakljausi LIKUMDOSHANAI, tachu... nu ja... labi, veiksmi, man jaaiet iedzert teeju! ;)

ramuuns | http://ramuuns.id.lv/Vērtējums: - +1 +  | 22.10.2009 18:32

Viedokli uzrakstīju - droši spiežam uz augstāk esošās saites (vai arī tur kreisajā pusē) un lasam.

ArtaVērtējums: - +7 +  | 22.10.2009 22:51

Joprojām nesaprotu ko var "cepties" par ballēm. Balles ir maza daļa no padomes darāmā. Tas cik un kura dzimuma cilvēki atnāks uz balli nav vispār īsti uzskatāms par argumentu SP (ne)vienotībai.
Pēc CrAsh teiktā, saprotu, ka diskusijā gandrīz nekādi normāli argumenti vienā vai otrā virzienā vispār nav izskanējuši. Skumji, ja tā.
Un jā, matemātika tiešām mūs vieno. Tas jau ir gandrīz arguments :)

kiVērtējums: - +5 +  | 22.10.2009 23:30

mikoss: Latvijā ir nevis 60, bet 30 augst. izgl. iestādes. :)

** PAR FIZMATIEM!!! **

BlekssVērtējums: - +7 +  | 23.10.2009 00:33

Manuprāt ir diezgan bezjēdzīgi diskutēt un argumentēt par to kāpēc padomēm būt vai nebūt kopā. Šis jautājums būtu jāsadala divās daļās:
a)Kāpēc DF studentiem būtu labi vai slikti ar kopīgu paomi
b)Kāpēc FMF studentiem būtu labi vai slikti ar kopīgu paomi

No datoriķu puses vienīgais daudz maz sakarīgais arguments ko redzu pret kopīgu padomi ir tā sauktais datoriķu tēls. Taču vai tas ir vajadzīgs? Ir izveidots diezgan spēcīgs, manuprāt pozitīvs, fizmatu tēls no kā arī datoriķi radušies, kāpēc nepaturēt šo brendu? Kā piemēru ņemot RTU Mehus, kas ietilpina sevī 8 dažādus novirzienus, taču nosaukums atbilst tikai vienam no šiem novirzieniem. Pārējie 7 novirzieni sevi asociē zem šī paša nosaukuma un ir tikpat atpazīstami, kur problēma? Ja addidas sāktu ražot gumijas riepas, tad ticiet man arī viņi nemainītu brendu šim produktam. Kāpēc lai studenti rīkotos pretēji mārketinga pamatlikumiem?
Par citiem minētajiem argumentiem pret kopīgu sp no datoriķu puses - atdalīties paspēs vienmēr. Veidot kautko pavisam jaunu noteikti aizņem vairāk laika nekā pārņemt visu labo no iepriekšējās pieredzes un pēctam pielikt klāt ko savu.

Savukārt no FMF puses - sadaloties padomēm ir lielāka iespēja iegūt skaitliski mazāku SP, kas spēj būt vienota un kvalitatīva komanda. Diemžēl šobrīd esošā SP ir izaugusi pārāk liela, tas traucē darbam. Taču atdalīšanās nav vienīgais veids kā to risināt.
Jāpiemin arī fizmatdienu apjoma zaudējums... Ja iesvētības, ZS balles u.c. pasākumus var droši taisīt kopā ar jebkuru fakultāti/augsskolu/kautvai vidusskolu, tad fizmatdienas ir vienīgais vērienīgais pasākums ar kuru tiek popolarizēts fizmatu brends - tātad nebūtu loģiski to rīkot kopā ar "nefizmatiem". Ļoti līdzīgi ir ar fizmati.lv - ja FMF bez DF palīdzības vēl kādu laiku spētu nodrošināt saturu, tad projekta paplašināsanu bez kodēšanas nepaveikt...

Protams no abām pusēm paliek arī emocionālie apsvērumi, taču to nevar attiecināt uz vairumu abu fakultāšu studentiem.

Ja pirms dažām dienām mēģināju izslēgt savas emocijas un mēģināt apsvērt kā būtu labāk nevarēju izlemt, tad tagad vēlreiz visu pārdomājis un noklausoties 3dien notikušo diskusiju varu droši teikt, ka datoriķi atdalot sp var tikai zaudēt un FMF atdaloties zaudēs vairāk nekā iegūs.

Vienotībā ir spēks!

P.S.saikni pilnībā starp abām fakultātēm nesaraut - kojas mūs vienos vēl daudzus gadus :)

BlekssVērtējums: - +1 +  | 23.10.2009 00:34

nepārlasīju ko sarakstīju, par teksta sakarīgumu negalvoju :)

Toms MikossVērtējums: - +1 +  | 23.10.2009 01:27

ki, http://www.aiknc.lv/lv/list.php

20 valsts univeristātes un augstskolas
14 juridisko personu dibinātas augstskolas
18 valsts koledžas
8 juridisko personu dibinātas koledžas
un klāt vēl 2 ārzemju augstskolu fileāles

Kuras no šīm neskaitās? :)

Big_JohnVērtējums: - +4 +  | 23.10.2009 08:53

Lai arī es uz Datorikas nodaļu atnācu studēt arī dēļ fizmatu vārda, šobrīd ir izveidota DF
Diemžēl nevar viss palikt kā agrāk, jo nu esam divas fizmatiskas fakultātes, no kurām viena ir fizmati otra datorikas fakultāte, kura gan šobrīd šaubās par to. Datoriku tēla pamatā, kā pamatakmenim ir jābūt kkam fizmatiskam.
visos variantos visi ir zaudētāji, tikai jautājums cik lielā mērā kurš!
Man nepatīk lielā vairuma viedoklis, par to ka padome ir ballīšu rīkotājkantoris, jo TĀ nav, tā ir tikai neliela daļa. Tā kā studenti nezin īsti ar ko nodarbojas pašpārvalde, kas, protams, ir akmens pašpārvaldes dārziņā, referendums ir fiktīvs un populistisks.
Vieglāk ir vadīt mazas komandas, nevis organizēt vienu lielu, kas atbild par divām fakultātēm, kāds paliks novārtā!

kiVērtējums: - +3 +  | 23.10.2009 10:10

es teiktu, ka koledžas neskaitās, bet iespējams, ka tas ir interpretācijas jautājums

ramuuns | http://ramuuns.id.lv/Vērtējums: - +2 +  | 23.10.2009 13:39

A jūs ziniet, ka šobrīd patiesībā viss "kopības uzturēšanas" arguments balstās uz prastām cilvēciskām bailēm par to, kas notiks tālāk - jo tā taču būs jauna un nebijusi situācija, kurā neviena no iesaistītajām pusēm nav bijusi - un vienmēr taču liekas drošāk palikt pie, kaut vai īsti līdz galam nefunkcionējoša, vecā stāvokļa, nekā doties pretī jaunam izaicinājumam ar augsti paceltu galvu.

Mani dārgie SP biedri un citi studenti - galvenais nevajag baidīties un atcerieties to, ka šobrīd iekš SP IR problēmas un šī sadalīšanās ir lieliska iespēja, kā šīs problēmas risināt.

AnonīmsVērtējums: - +1 +  | 23.10.2009 14:31

Bez bailēm SP ir arī citas problēmas, piemēram, kaudze ar cilvēkiem (no SP un ne tikai), kuri zina kā labāk darīt, bet kad pienāk laiks rīkoties, tad nāk prātā vecā labā paruna "Ar runām Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē" vai arī "gudri d*rst nav malku cirst".

Ja mutes brūķēšanas koeficients visās diskusijā būtu zem 90%, tad to varētu uzskatīt par sasniegumu un teikt, ka diskusija ir bijusi lietderīga ;)

ramuuns | http://ramuuns.id.lv/Vērtējums: - +2 +  | 23.10.2009 14:45

nu re - Anonīmais biedrs ir uzrakstījis vēl vienu lielisku argumentu par labu sadalīšanai - mazāks biedru skaits, pat nesamazinot diršanas īpatsvaru automātiski samazina pateiktā apjomu jo ir viegli redzēt, ka, ka (spama apjoms) = (biedru skaits)*(dirsēju īpatsvars)

:)

newbieVērtējums: - +8 +  | 23.10.2009 15:46

Daugav's abas malas mūžam nesadalās!

MVērtējums: - +2 +  | 23.10.2009 18:33

Skaldi un valdi. (C) DF Dek.

supsabVērtējums: - +2 +  | 24.10.2009 17:29

izskatās, ka uz šo brīdi biedru skaits ir 43 (iepriekš bija 86, ja nemaldos), no tiem 18 ir datoriķi. kvorumu savākt būtībā problēmas ir tikai tad, kad tā ielikta kādā no kora dienām. nu un nav tā, manuprāt, ka sēdes būtu pārāk neproduktīvas šī skaita dēļ.

Big_JohnVērtējums: - 0 +  | 25.10.2009 13:30

iepriekš bija 86, daļa no šiem, kas nav , nav tikai tāpēc, ka sēdes bija un ir neproduktīvas!

ramuuns | http://ramuuns.id.lv/Vērtējums: - 0 +  | 25.10.2009 14:19

Biedru skaits 43 ir, manuprāt, jebkurā gadījumā 2x lielāks, nekā tas ir nepieciešams normālai SP darbībai.

studentsVērtējums: - 0 +  | 26.10.2009 20:38

KĀPĒC ŠODIEN NENOTIKA?

esVērtējums: - +13 +  | 26.10.2009 20:59

Tāpēc ka Kirils ir lohs un visu kārtējo reizi sajāja

simply meVērtējums: - +1 +  | 26.10.2009 21:16

nu kapec tad nevar vnk ieviest principu ,ka no katra kursa SP drikst but tikai 2 -3 vai pat 1 cilveks, nevis visi, kas velas. Karochi ieviest kkadu proporciju no katra kursa vai nodaljas, ta, lai katram butu vismaz 1 parstavis. Nu, te tachu fizmati macas, sarekjiniet :)

CrAsh | esVērtējums: - +3 +  | 26.10.2009 21:30

Nedaudz cieņas, lūdzu!

Nenoliedzu, ka referndums izjuka, tomēr gadās visiem.

Mierā.

matVērtējums: - +7 +  | 26.10.2009 21:50

Iemesls visnotaļ smieklīgs. :D

Dr. evelVērtējums: - +1 +  | 26.10.2009 22:35

labi ka taa, es jau atbraucu shodien uz maajaam un atcereejos, ka aizmirsu shodien nobalsot:D bet buus veel iespeeja, labi ka taa

BlekssVērtējums: - +13 +  | 26.10.2009 23:38

Nu kas tad bija pie vainas tā referenduma nebūšanai?

Kāpēc parasti, kad kāds uzbrauc kādam komentāros, tad rodās negatīvs komenta reitings, bet komentārā kur Kirilu par lohu nosauc reitings ir nenegatīvs (vismaz šobrīd)? :)

es | BlekssVērtējums: - +3 +  | 27.10.2009 00:07

Laikam ir atšķirība starp tukšu runāšanu un pasaules patiesībām.

noos_ | BlekssVērtējums: - +2 +  | 27.10.2009 02:39

Es patiesībā brīnos, kāpēc pie tā komentāra ir tik mazs pluss...

B}l{ackfire | BlekssVērtējums: - +2 +  | 27.10.2009 02:44

Redzi, cilvēki īpaši pievērš uzmanību to kļūdām, no kuriem pieņemts gaidīt vairāk. Tāda dzīve. Par laimi esmu pietiekami tālu prom no tās sabiedrības (pamat/vidusskolas), kurā to attiecināja uz mani un te es esmu vnk parasts vidējs cilvēciņš :)

esVērtējums: - +9 +  | 27.10.2009 10:26

Cilvēki pievērš uzmanību to kļūdām, kuri kaut ko apņemas izdarīt un neizdara.

MathVērtējums: - +11 +  | 27.10.2009 15:43

Ļoti vecas rindas:

"Ja muļķis kādreiz kļūdīsies
Par viņu tikai pasmiesies
Ja gudrais pieļaus kļūdu kādu
To zemē dzīs, tam novilks ādu!"

CrAsh | MathVērtējums: - +2 +  | 27.10.2009 17:20

Spēcīgi.

Ir iespējams uzzināt autoru?

B}|{ackfire | MathVērtējums: - +2 +  | 27.10.2009 18:41

es arī labprāt uzzinātu autoru. līdz vājprātam patiesi!

MathVērtējums: - +2 +  | 27.10.2009 19:01

Par autoru nav ne mazākās nojausmas. Lasīju šīs rindas pirms ~15 gadiem jau tad vecā žurnālā ("Avots", ja nekļūdos). Dzejolis smadzenēs aizķērās, bet autors gan ne...

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Decembris, 2022 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
234567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva