FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2012. gada 23. februārī 10:03 

Dodies praksē uz ārzemēm vai pievienojies AIESEC komandai tepat Latvijā! (1)

Iespēja jauniešiem doties praksē uz ārzemēm vai parādīt savas līderības spējas, darbojoties tepat, Latvijā!

Pasaulē lielākā studentu un jauniešu organizācija AIESEC līdz 27. februārim aicina interesentus pieteikties Starptautiskajā apmaiņas programmā, lai jau šajā vasarā uzsāktu profesionālo praksi kādā no 107 AIESEC dalībvalstīm. AIESEC arī aicina pievienoties savai komandai jaunos līderus vērtīgas pieredzes gūšanai, kas palīdzēs atrast savu vietu darba tirgū kā arī jaunus draugus!

Kļūstot par AIESEC biedru, jauniešiem ir lieliska iespēja iesaistīties kādā no komandām un pielietot praksē savas zināšanas par sabiedriskajām attiecībām, loģistiku, ekonomiku, projektu vadīšanu, personāla atlasi un citām jomām. Neatņemama sastāvdaļa ir AIESEC rīkotie semināri gan Latvijā, gan ārzemēs, kur organizācijas biedri var gūt neatsveramu pieredzi, iepazīt labāk sevi, iegūt draugus visā pasaulē un pilnveidot savu personību.

AIESEC piedāvā četrus prakses veidus. Trīs no tiem - vadības, tehnisko un izglītības zinātņu jomā - ir apmaksāti, prakses ilgst no dažiem mēnešiem līdz pat pusotram gadam un dod iespēju strādāt dažādās ārvalstu kompānijās sev atbilstošā specialitātē. Savukārt ceturtais veids – brīvprātīgais darbs - notiek sociālo projektu vai nevalstisko organizāciju ietvaros. Šī prakse ir vispiemērotākā jauniešiem, kas vēlas intensīvu pieredzi tieši vasaras laikā, prakses visbiežāk ilgst no 6 līdz 8 nedēļām un pieejamas visu jomu studentiem un nesenajiem absolventiem līdz 30 gadu vecumam. Bez tam AIESEC Latvia darbojas arī kā EVS jeb Eiropas brīvprātīgā darba nosūtītājorganizācija.

AIESEC aicina iepazīt organizācijas piedāvātās iespējas informācijas semināros:

 16. februārī pulksten 17:00 AIESEC ofisā (Aspazijas bulv. 5)
 23. februārī pulksten 18:30 Rīgas Biznesa skolā (Skolas iela 11) 

Tajos ikvienam interesentam būs iespējas uzzināt vairāk par prakses sniegtajām iespējām, iepazīties ar nesen ārvalstīs strādājošo praktikantu un apmaiņas programmu dalībnieku pieredzēm, kā arī uzzināt vairāk par organizācijas darbību kopumā un uzdot viņiem sevis interesējošos jautājumus.

Pieteikšanās anketa dalībai AIESEC atrodama organizācijas mājaslapā.  
Plaša informācija par Starptautisko apmaiņas programmu, tās iespējām, bijušo un esošo praktikantu stāsti un praktiski padomi meklējami pieredzes blogā

Informācijai:
AIESEC ir nevalstiskā organizācija, kas visā pasaulē darbojas jau 63 gadus, Latvijā – 17. Organizācija pārstāvēta 107 valstīs un vairāk nekā pusotrā tūkstotī universitāšu, Latvijas pārstāvniecības atrodas Rīgā un Valmierā. AIESEC ir platforma jauniem cilvēkiem, lai atklātu un realizētu savu līderības potenciālu. Apmaiņas jeb Starptautiskā prakšu programma ir viena no AIESEC pamataktivitātēm. Kopš pagājušās vasaras prakses uzsākuši 22 Latvijas jaunieši 12 valstīs. Šobrīd AIESEC praktikanti no Latvijas pieredzi gūst Vācijā, Nīderlandē, Bangladešā, Indijā, Honkongā un Ungārijā.

Autors: Irina Semova, AIESEC Rīga  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: AIESEC, prakses ārzemēs
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva