FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2011. gada 11. septembrī 19:03 

LUB uzsaukums (0)

Latvijas Universitātes Bibliotēka gaida jaunos studentus Centrālajā bibliotēkā un 11 nozaru bibliotēkās, piedāvājot informācijas resursus LU studiju un pētniecības darba attīstībai un mūsdienīgu, daudzveidīgu un vienotu pakalpojumu servisu. LU Bibliotēkas krājumā pieejami ap 2 miljoniem tradicionālo informācijas resursu vienību, kas ir atspoguļoti kopkatalogā un LU Bibliotēkas kartīšu katalogos. Bibliotēkas krājumā ir pieejamas arī unikālas speciālās kolekcijas un dāvinājumi ar zinātnisku un kultūrvēsturisku nozīmību. LU Bibliotēka nodrošina piekļuvi vairāk nekā 100 000 kvalitatīvu e-resursu - abonētajām datubāzēm, izmēģinājuma pieejas datubāzēm un brīvpieejas resursiem dažādās zinātņu nozarēs. Lai būtu vieglāk orientēties plašajā e- resursu klāstā, iesakām izmantot vairākus LU Bibliotēkas piedāvātos e-pakalpojumus - E- resursi no A līdz Z, LU abonēto datubāzu saraksts pa zinātņu nozarēm, LU abonēto datubāzu saraksts pa e-resursu veidiem. Informējam, ka abonētās datubāzes LU studentiem ir pieejamas LU Bibliotēkas un LU telpās, kā arī ārpus LU, izmantojot datubāzu serveri vai VPN pieslēgumu. Brīvpieejas resursi ir brīvi pieejami internetā.

Aicinām izmantot arī LU Bibliotēkas veidotās datubāzes, kurās atrodama informācija par LU zinātniskajiem un pētniecības sasniegumiem – LU mācībspēku un zinātnieku publikācijām, LU izstrādātajām un aizstāvētajām disertācijām, LU studentu aizstāvētajiem noslēguma darbiem.

Visi LU Bibliotēkas pamatpakalpojumi ir bezmaksas, taču bibliotēka piedāvā vēl papildus maksas pakalpojumus.

Lai varētu izmantot LU Bibliotēkas pakalpojumus, vispirms nepieciešams reģistrēties. Reģistrācija iespējama LU Bibliotēkas Centrālajā bibliotēkā vai jebkurā nozaru bibliotēkā, līdzi ņemot LU studenta apliecību, ko pēc reģistrēšanās varēs izmantot kā lasītāja karti. Reģistrēšanās laikā lietotājam tiek izsniegts ID numurs un parole, lai varētu lietot elektronisko kopkatalogu, kur iespējams meklēt, pasūtīt, rezervēt informācijas resursus un pagarināt to izmantošanas termiņus u.c. Aicinām pirms došanās reģistrēties jau iepriekš iepazīties ar LU Bibliotēkas lietošanas noteikumiem.

LU Bibliotēka piedāvā arī apmācības LU Bibliotēkas izmantošanā. Informācijas resursu izmantošanas patstāvīgai apguvei aicinām izmantot Bibliotēkas veidoto e-kursu, kur pieejama plašāka informācija par bibliotēkas piedāvātajiem resursiem, pakalpojumiem, kopkataloga un e-resursu izmantošanu, LU portālā ievietoti arī LU Bibliotēkas lietotāja ceļveži. Paplašinātai resursu izmantošanas apguvei LU Bibliotēka piedāvā apmācību sistēmu, aicinām visus interesentus pieteikties uz jebkuru no piedāvātajām apmācībām un izvēlēties atbilstošāko apmācību tematu un vietu.

Aicinām arī ikvienu studentu piedalīties LU Bibliotēkas rīkotajos pasākumos un apmeklēt izstādes. Aktuālā informācija par LU Bibliotēku vienmēr atrodama LU portāla sadaļā Bibliotēka.

Uz visiem neskaidrajiem jautājumiem atbildēs un individuālas konsultācijas sniegs:

LU Bibliotēkas konsultantsKontaktinformācija:

Tālrunis: 67034432

E-pasts: info-bibl@lu.lv

Skype: LU Bibliotēkas konsultants

LU portāls: sadaļa “Jautā bibliotekāram”

Bibliotekāri visās LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkās.Gaidām Jūsu jautājumus un aicinām apmeklēt LU Bibliotēku!

Autors: LU Bibliotēka  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: E-resursi, LU Bibliotēka, VPN
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 1, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva