FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2013. gada 5. novembrī 21:00 

Sākas pieteikšanās Iespējamās misijas 7. iesaukumam (0)

Aicinām zinošus un mērķtiecīgus pēdējā kursa studentus un augstskolu absolventus pieteikties izglītības programmas Iespējamā misija (IM) Septītajam iesaukumam! Piedaloties programmā un strādājot par skolotāju kādā Latvijas skolā, dalībnieki iegūst unikālu pieredzi un nozīmīgu personīgo izaugsmi, kā arī veicina pozitīvas pārmaiņas izglītībā.

Piedaloties Iespējamā misijā, dalībnieki divus gadus strādā par pilna laika skolotājiem un pasniedz savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus skolās visā Latvijā — lielākā daļa skolu atrodas ārpus Rīgas. Līdztekus darbam skolā dalībnieki piedalās intensīvās un uz pieredzi balstītās mācībās, kur apgūst mācīšanas un vadības prasmes un saņem individualizētu profesionāļu atbalstu. Līdzšinējie programmas dalībnieki atzinuši, ka skolā gūtā pieredze organizēt, motivēt un vadīt veselu klasi, lieliski attīsta stratēģisko domāšanu un orientāciju uz risinājumu. Iespējamā misija ir starptautiska tīkla Teach For All partneris, kurā apvienotas līdzīgas izglītības organizācijas 30 pasaules valstīs, un tas programmas dalībniekiem sniedz mācību, pieredzes apmaiņas un sadarbības iespējas arī starptautiskā līmenī. Papildus skolotāja algai programma nodrošina ikmēneša mācību stipendiju. 

Kopš Iespējamās misijas dibināšanas 2008. gadā, programmā ir uzņemts 91 dalībnieks. Programmai ir sava Vēstnieku kustība, un tās ietvaros 50 IM absolventi turpina īstenot programmas un savus mērķus — 40% turpina strādāt skolā par skolotājiem; 22% attīsta savas izglītības iniciatīvas, 18% darbojas biznesā; 8% strādā vai strādājuši IM atbalstītāju uzņēmumos — darba devēji augstu vērtē IM iegūto pieredzi un vēlas redzēt tās absolventus savu darbinieku vidū. Divi programmas absolventi kļuvuši par skolu direktoriem. 

Lai pieteiktos IM, vispirms jāreģistrējas pieteikuma anketai piesakies.iespejamamisija.lv. Pieteikties var jebkuru specialitāšu pēdējā kursa studenti, absolventi un jaunie profesionāļi, kuri ir ieguvuši bakalaura grādu vai otrā līmeņa profesionālo izglītību. Priekšroka tiks dota pretendentiem ar sasniegumiem akadēmiskajā, sabiedriskajā vai profesionālajā darbībā un motivāciju dalībai programmā.

Saitē piesakies.iespejamamisija.lv  atradīsiet vairāk informācijas par pieteikšanos un atlases procesu, kā arī esošo programmas dalībnieku un absolventu pārdomas par gūto pieredzi.

Autors: Jolanta Jakovļeva, IM pārstāve LU  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva