FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

jooVērtējums: - +1 +  | 06.11.2016 20:47

Un kāds ir termiņš iesūtīšanai ?

faneVērtējums: - 0 +  | 06.11.2016 21:03

Kādēļ vajag jaunu? Gadu gadiem derējis vecais labais "FIZMATI.LV" (vai vienkārši "FIZMATI" bez ".LV").

Rota | @jooVērtējums: - -2 +  | 06.11.2016 21:10

Gan jau tāds pats kā izveidošanai ;)

Komentārs, ko rakstīja Rota, novērtēts ar -2 punktiem. Vai parādīt?

Rota | @faneVērtējums: - -1 +  | 06.11.2016 21:13

Lai arī FIZMATI.LV ir lielisks logo, kas gan reizē reklamē fakultāti, gan mājaslapu, tomēr pēdējā laikā prasās kādu jaunu un mūsdienīgu logo, ko varētu likt uz sporta formām un, piemēram, maisiņiem. Nesatraucies, nav doma un vēlme nomainīt FIZMATI.LV, bet gan izveidot ko jaunu un pārmaiņas pēc arī tiešām stilīgu un mūsdienīgu.
Drīz taču uz Torņakalnu pilnībā pārvācamies, jāsāk gatavoties!

faneVērtējums: - -12 +  | 07.11.2016 10:27

1) Konkursa nosaukums "FIZMATIEM VAJAG SAVU LOGO!" ir pirmā lieta, kas jau ir nogājusi greizi, jo fizmatiem IR savs logo. Ja vajag jaunu, tad vajag jaunu, iespējams, piederu pie konservatīvajiem un vecmodīgajiem, kam esošais logo šķiet pietiekami "tiešām stilīgs un mūsdienīgs", bet nu tādā gadījumā ceru, ka esmu ievērojamā mazākumā. Man šķiet, ka radošām izpausmēm pietiek ar ikgadēju fizmatdienu logo maiņu.
2) "sociālās darba grupas vadītāja krita mazā izmisumā, jo nesaprata, ko lai Fizmatu basketbola censoņiem "liek" uz sporta formām" - Hello! Kāds sakars sociālās darba grupas vadītājai ar sporta formām? Noskaidrojiet vārda "sociāls" nozīmi. Un nebāziet sportu pie sociālajām lietām.
3) Ja vienīgā problēma ir tā, ka sociālo lietu vadītāja nespēja tikt galā ar sporta formām, tad varbūt vajadzēja izsludināt konkursu, lai atrastu atbilstošu sporta formu dizainu, nevis vispārināt līdz fizmatu logo līmenim?
4) Cik plašā mērogā tiks izmantots jaunais logo? Vai tas aizstās visu līdzšinējo simboliku un uzrakstus uz krekliem, zīmuļiem, lietussargiem, utt.? Kur tiks likti "vecie", "novecojušie" suvenīri tādā gadījumā? Vai krāsa, kādā būs jaunais logo, kļūs par jauno fizmatu krāsu, aizbīdot oranžo dziļā skapja stūrī?
5) Kādā formātā logo ir iesniedzams - SVG u.tml. vai pietiek ar ieskenētu zīmējumu no burtnīcas stūra? Kam tieši ir paredzēts logo - tas būs logo Fizikas un matemātikas fakultātei, logo FMF SP, logo fizmatu sportistiem, absolūti visiem vai tomēr kam konkrēti? Vai jaunajā logo ir jāietver vārds "fizmati", burts "f" (ceru, ka neatgādinās facebook logo), vai vēl kas? Kādi tieši ir vērtēšanas kritēriji? Tam visam noteikti ir atbildes konkursa nolikumā (vismaz būtu jābūt) - kādēļ rakstā nav publicēts links uz konkursa nolikumu?

Komentārs, ko rakstīja fane, novērtēts ar -12 punktiem. Vai parādīt?

DaceG | @faneVērtējums: - +8 +  | 08.11.2016 00:30

1) Protams, fizmatiem ir savs/i logo, kuru/us nevienā brīdī nav doma aizmirst un pārstāt lietot tālāk. Nekādā gadījumā netiks mainīti nedz krekla dizaini ar "Esmu FIZMATS labākajos gados! Baidies", nedz pildspalvu apdrukas un lieliskās uzlīmes ar fizmati.lv. Mēs vienkārši vēlamies kaut ko jaunu, lai nebūtu pārmetumu, ka SP neko jaunu nedara, neko neattīsta. + ir vajadzīgs logo, ko likt uz oranžajiem auduma maisiņiem, jo ir dzirdēta kritika par to, ka tie kļuvuši pārāk vecmodīgi. Varētu jau likt veco, labo un pārbaudīto vērtību "fizmati.lv", bet varbūt ir kāds talants, kurš prot izveidot kaut ko vēl jaukāku, kas vairāk parāda, ka esam studenti no LU FMF (jāatzīst, ka sabiedrībā bieži tiekam `piestutēti` pie RTU, kas nav gluži tas, kas mums patīk, un rada vēl lielāku vēlmi pēc jauna, oficiālāka logo, kurā iekļauta abreviatūra LU).
2) sociālais virziens cenšas rūpēties, lai visiem viss ir labi. Šoreiz šim virzienam tika uzticēts sazināties ar basketbola komandu un darīt visu iespējamo, lai viss būtu labi un mūsu komanda uz laukuma izskatītos labi. Protams, to varēja darīt kultūras darba grupa, zem kuras ietilpst arī sports, bet tajā laikā tika veidotas iesvētības + pēc iesvētību lietas, tāpēc `darba pilnas rokas`. Mums patīk piepalīdzēt vienam otram.
3) Jau tika atbildēts saistībā ar oranžajiem auduma maisiņiem.
4) Arī principā jau tika atbildēts. Runājot par krāsu - paldies, rakstā tika veiktas izmaiņas, atgādinot, ka fizmatu krāsa ir un būs oranžā.
5) Pietiks ar zīmējumu. Var arī būt skicējums no burtnīcas stūra, vienīgi nevar solīt vai tādu darba kvalitāti žūrija pieņems kā pašu labāko variantu.

p.s. Pēc šādiem jautājumiem logo žūrijas komisija ļoti gaida daudz un dažādu variantu jaunam logo, lai dzīve attīstās un mums visiem kopā kļūst arvien labāka un oranžāka! (:

Danix | @faneVērtējums: - +1 +  | 08.11.2016 00:41

Priekš "fanes" Jūs tāda diezgan negatīva :(

fane | @DaceGVērtējums: - +4 +  | 09.11.2016 12:10

Paldies par izsmeļošajām atbildēm un vēl jo vairāk - par konkursa nolikuma publicēšanu, precizējumu par oranžo krāsu un vēlmi pēc "jauna, oficiālāka logo, kurā iekļauta abreviatūra LU"! Tagad vismaz konkursa dalībnieki zina, ko no viņiem sagaida. Par šo Dace noteikti pelnījusi plusiņu vēlēšanu sarakstā!

fane | @DanixVērtējums: - +2 +  | 09.11.2016 12:14

Žēl, ka tiek saskatīts tikai negatīvais manā teiktajā, nenovērtējot, ka patiesībā šādu komentāru dēļ galu galā tiek iegūts pozitīvs rezultāts (kā tas bija arī šoreiz, kad raksta būtiskie iztrūkumi tika novērsti, pievienojot gan nolikumu, gan precizējumu, ko no konkursa dalībniekiem organizatori sagaida). Ja cilvēki brīvprātīgi uzņemas kaut ko organizēt, bet objektīvu iemeslu dēļ kaut kas līdz galam nav bijis izdomāts, tad konstruktīva kritika no malas tikai palīdz, nevis izgāžot pasākumu, bet visu sakārtojot, precizējot un novedot pie laba rezultāta.

ki | http://possible.lvVērtējums: - +5 +  | 09.11.2016 14:27

kas notiek ar jau iesūtītajiem logo? varbūt varētu tiem, kas iesūtījuši logo pirms nolikuma publicēšanas, padot ziņu uz e-pastu - vai ar logo viss ir kārtībā vai arī jāsūta jauns?

Kurā FMF SP sēdē tika (tiks) apstiprināta žūrijas komisija?

Rota | @atbildes visiemVērtējums: - +1 +  | 13.11.2016 23:20

@fane:
paldies par komentāru, savādāk mēs, FMF SP, tiešām nebūtu aizdomājušies līdz šiem sīkumiem un Tavs komentārs patiesi uzlaboja gan konkursa norisi, gan noteikumus. :)
Nepatīkamā puse Tavam komentāram - lūdzu, nepārmet valdei neprasmi dalīt pienākumus. Mums ir pašiem sava iekšējā sistēma, katram savas stiprās puses un tici man, mēs ar to ļoti labi tiekam galā. Un teikt, ka sporta formas neietilpst sociālajā virzienā ir muļķīgi, jo tieši sociālais virziens atbild par vispārēju studentu labklājību, telpām, žalūzijām, putekļusūcējiem un to, ka un kā tiks apģērbti mūsu fakultātes sportisti.

@Kirils:
Žūrijas komisija jau ir izvēlēta un tiks apstirpināta nākamajā SP kopsapulcē, kas nozīmē - rīt!

fane | @RotaVērtējums: - -2 +  | 14.11.2016 12:55

Iebildums par manu teikto pieņemts. Un iebildums vietā. Tomēr - mani nepamet klusa cerība, ka kādreiz arī sportam tiks iedalīta pienācīga vieta valdē, nostādot to nevis zem, bet līdzās kultūras, sociālajam, izglītības u.c. virzieniem. Sporta joma ir pietiekoši plaša, lai būtu pelnījusi, ka par to atsevišķi no citu pasākumu un pienākumu burzmas kāds uzņemas rūpes. Diemžēl plašākai diskusijai par sportu te vairs nav vietas, jo tas galīgi vairs neattiecas uz konkursu "Fizmatiem vajag savu logo".

Komentārs, ko rakstīja fane, novērtēts ar -2 punktiem. Vai parādīt?

Rota | @faneVērtējums: - -5 +  | 14.11.2016 15:35

Sports jau ilggadēji bijis viens no kultūras apakšvirzieniem - lai arī nav valdes amats, ir sporta atbildīgais, kura pienākumos ietilpst pārredzēt visus sporta pasākumus.
Sports nav valdes amats kaut vai tikai tāpēc, ka valde tad kļūtu pārāk liela un 8 cilvēku skaits galīgi nav optimālākais lēmumu pieņemšanai (kaut vai tikai 50:50 procentu iespējamības dēļ) un tad būtu jādomā vēl kāds valdes amats un tās ir tikai liekas problēmas.

Komentārs, ko rakstīja Rota, novērtēts ar -5 punktiem. Vai parādīt?

jooVērtējums: - -1 +  | 14.11.2016 17:45

Kas šogad bija sporta atbildīgais ?

ki | http://possible.lv/Vērtējums: - -3 +  | 29.11.2016 15:15

Rota, iepazinos ar protokolu, bet tā arī nesapratu. Kas ir komisijā?

10. Logo konkursa žūrijas apstiprināšana
Dace izvirza šim amatam veco valdi. 1 atturās, pārējie par.

Komentārs, ko rakstīja ki, novērtēts ar -3 punktiem. Vai parādīt?

Rota | @kiVērtējums: - -1 +  | 29.11.2016 15:27

Žūrijā ir:
Daniela Reihenbaha
Malvīne Strakova
Brenda Beķere
Rota Brūna
Pēteris Ratnieks
Dace Gaile.

ki | http://possible.lv/Vērtējums: - -1 +  | 29.11.2016 16:22

Paldies!

DaceGVērtējums: - +8 +  | 06.12.2016 16:37

Šeit tiek publicēts protokols no sēdes, kurā žūrijas komisija izvērtēja iesūtītos konkursa darbus. http://fizmati.lv/faili/macibu_materiali...

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūlijs, 2024 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva