Tuvojoties gada noslēgumam, ir vērts atskatīties uz nozīmīgākajiem un spilgtākajiem notikumiem, izvērtēt, kas ir bijis labs un kas nav tik labi izdevies, tāpēc LU Studentu padome aicina izvirzīt nominantus LU Studentu gada balvai 2011 līdz šā gada 21. novembrim.
LU Studentu gada balvai nominantus var izvirzīt ikviens LU students vai akadēmiskais darbinieks, iesniedzot nominēšanas pieteikumu rakstiski un norādot argumentētu pamatojumu nominācijai, līdz 2011. gada 21. novembrim iesniedz LU SP birojā, Rīgā, Raiņa bulvārī 19 – 144, un augšupielādē http://www.estudijas.lu.lv studiju kursa „Studenta minimums” sadaļā „LU SP Gada balva 2011”.
Šogad nominantus var izvirzīt šādās kategorijās:
• Gada ieguldījums studentu pārstāvniecībā;
• Gada Fakultātes Studentu pašpārvalde;
• Gada dekāns;
• Gada humanitāro zinātņu pasniedzējs;
• Gada sociālo zinātņu pasniedzējs;
• Gada eksakto zinātņu pasniedzējs;
• Gada ieguldījums akadēmiskās dzīves veicināšanā;
• Gada ieguldījums sociālās dzīves uzlabošanā;
• Gada kultūras pasākums;
• Gada ieguldījums sporta attīstībā;
• Gada inovācija;
• Gada ķeza;
• Gada LU studentu draugs;
• Gada students;
• Gada LU tēla nesējs;
• Gada FSP labāk organizētais pasākums (13 LU FSP fakultātes).
LU SP Gada balva 2011 NOLIKUMS
Studentu gada balvas svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks šī gada 1. decembrī plkst: 18:00 LU Mazajā aulā, tās tiešraide tiks nodrošināta http://lusp.lv/tiesraide
2011. gada 12. novembrī 21:32
Aicinām noteikt LU studentu nozīmīgākos gada notikumus (3)
Autors: Anete Enikova Apskatīt komentārus »
Atslēgvārdi: LUSP, LUSP gada balva
Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0