FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kuru pasākumu Fizmatdienās 20'21 gaidi visvairāk?
ČŅP, jāatsvaidzina zināšanas!
Orientieri, lai kārtīgi varētu izstaigāties!
Fizmatu rekordus, gribu parādīt savas prasmes!
Personību vakaru, gribu dzirdēt pieredzes stāstus!
Visus, protams!

Rezultāti

Foto

2012. gada 2. septembrī 14:52 

Atskats par Fizmatdienām 2012 (3)

LB 2012
Nemanot tās leģendārās dienas pagāja – no gājiena saulainajās Rīgas ielās līdz pat atpūtai Ogres upes krastos – jau atkal noritēja Fizmatdienas. Lai labāk atminētos, kā tad mums gāja nedēļā no 28. aprīļa līdz 6. maijam, piedāvājam nelielu atskatu.

Sestdienas pēspusdiena, kurā norisinājās Sadziedāšanās un gājiens, izvērtās negaidīti silta un saulaina. Tad arī visi, skanīgi dziedot un līgsmi soļojot, gājām pa pilsētas ielām, pāri Akmens tiltam līdz pat fakultātei. Savukārt pašā vakarā bija balle, kurā visi varēja no sirds izdejoties un dziedāt līdzi latviešu dziesmām.

Nākamajā rītā visi bija gaidīti uz Sporta dienu, lai mērotos spēkiem dažādās sporta disciplīnās, bet nākamā diena bija brīva. Tad jau klāt bija 1. maijs, kad notika talka, kuras laikā uz koju sienām tika uzkrāsotas dažādas visai nozīmīgas formulas, kas, cerams, būs noderīgas. Bet trešdien, 2. maijā, LU galvenajā ēkā bija Zinātnes kafejnīca, kur stāstīja par silīciju.

Interesants bija Personību vakars, kurā ar pieredzi savos studiju gados dalījās vairāki pazīstami un ne tik pazīstami cilvēki, kuri spēja iedvesmot, dodot noderīgus padomus, kas ikvienam no mums varētu noderēt turpmāk. Vakarā noslēgumā tika apbalvots Gada fizmats 2012 – Līga Zaķe.

Un tad visbeidzot bija klāt 4. maija rīts, kad visi apņēmības pilni sakāpa autobusos, lai dotos nedaudz atpūstos. Šogad Laivu braucienā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits, proti, pa Ogres upi airēja, plostoja, čunčināja vai vienkārši laivoja ap 250 cilvēku ne tikai no fizmatiem un citām LU vai citu augstskolu fakultātēm, bet arī no EHT Universitātes Cīrihē, Šveicē.

Tagad rit LB'12 n-tā diena... Kā atceramies, pirmajās trīs dienās norisinājās ierastā naktstrase, dragreiss, bet vēl pēc ilgiem gadiem notika arī orientēšanās sacensības, kuras, jāatzīst, izvērtās diezgan amizanti, jo pēdējiem airētājiem nebija kontrolpunktu.

Tradīcijas nedrīkst lauzt! Arī šajā Laivu braucienā vārījām zupas, kurās karotes labi stāvēja. Protams, visas viras bija gardas, taču Zupmeistara kausu ieguva tieši komanda „Drinker Komando”. Savukārt Gada cirvi šogad ieguva vairāki cilvēki – Līga K., Kirils, pašu trofeju ieguva Daiga Čerāne.

Otrās nometnes krasti bija kā radīti dažādām aktivitātēm, kurās piedalījās tikai pašie drosmīgākie. Iestājoties tumsai, ap pulksten 23:00, sākās dubļu cīņas, kur sīvā konkurencē un vaigu sviedros cīnoties uzvaru guva pats Luckāns. Tieši viņam pateicamies par to, ka visās trijās dienas, neskaitot prombraukšanas brīdi, bija lieliski laikapstākļi un visi varējām pilnībā izbaudīt braucienu.

Apsveicami, ka daudzas komandas bija īpaši gatavojušās braucienam, izveidojot pamanāmu komandas noformējumu, par ko arī tika apbalvotas. Jo īpaši pamanāmas bija komandas „BioPlosts” un „Детский сад”. 

Trešās dienas pēcpusdienā bija apbalvošana, kur dažādas Fizmatdienu 2012 sponsoru - Accenture, Piebalgas alus, Red bull, Latvijas valsts mežu, Contex, Dreamer un Dāvanu servisa - veltītās balvas saņēma dalībnieki, kas pacentās nedaudz vairāk. Par Gada aktīvistu 2012 tika nominēta Zane Lanka.

Tāpat visu Fizmatdienu laikā tika uzstādīti vairāki jauni un savdabīgi rekordi, tostarp 40 sekundēs uzskriets un noskriets pa kāpnēm līdz bibliotēkai FN ēkā, noskrieta distance pī attālumā (3.14 km), pēc iespējas ilgāk rokās noturētas fizikas mācību grāmatas. Sīkāka informācija būs pieejama oficiālās Fizmatdienu mājaslapas rekordu sadaļā.

Īpašs paldies visiem tiem, kas palīdzēja organizēt Fizmatdienas 2012 un deva noderīgos padomus, kā arī tiem, kas iesaistījās!

Līdz nākamajām Fizmatdienām!

Autors: Brigita Zutere  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2021 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
7 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva