FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2013. gada 18. maijā 19:12 

Atskats uz Fizmatdienu Personību vakaru (0)

Gada Fizmats 2013 — J.Šmits
Noslēdzoties darba dienai, rāmajā 30. aprīļa vakarā Saules akmenī norisinājās Personību vakars, kurā vienuviet pulcējās gan sabiedrībā zināmi Fizmatu absolventi, gan mācībspēki, gan studenti. Vakara gaitā bagātinājām savu emocionālo spektru un apbalvojām Gada Fizmatu 2013.

Rosība bija manāma visas dienas laikā, jo mēs, organizatori, vēlējāmies Personību vakara viesiem un apmeklētājiem sniegt lielisku un iedvesmojošu pasākumu, lai gūtu tikai tos pozitīvākos iespaidus. Pēc pulksten 18:00 personības un viesi iekārtojās gaišajā un mājīgajā telpā, lai sāktos sarunas nepiespiestā gaisotnē.

Personību vakara vadītāji Līga un Rihards godam vadīja pasākumu, arīdzan personības bija atvērtas un gatavas izteikties, līdz ar to sarunas bija raitas – netrūka ne humora, ne viedu atziņu, un, iespējams, tieši šo apstākļu sakritība padarīja šo pasākumu patiesi baudāmu.

Kā allaž, Personību vakara izskaņā tika apbalvots Gada Fizmats – fantastiskākais, inteliģentākais, zinātkārākais, mīļākais, aizrautīgākais, tālredzīgākais un sirdī „Fizmats uz mūžu” students. Šoreiz dekāns Leonīds Buligins auditorijas priekšā aicināja 3 Fizikas un matemātikas fakultātes studentus:
Virgīniju Liepiņu (fiziķe);
Jāni Šmitu (fiziķis);
Brigitu Zuteri (optometriste).

Šogad par „Gada Fizmatu 2013” atzīts Jānis Šmits. Viņš ir apveltīts ar izcilām prāta spējām, vienmēr izpalīdzīgs un gatavs īstenot trakas idejas. Šobrīd studē Fizikas bakalaura 3. kursā, bet jau iepriekš sevi pierādījis, vairākus gadus aktīvi darbojoties Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padomē, dziedot korī „Aura”, kā arī iesaistoties Jauno fiziķu skolas organizēšanā. Jānis saņēma speciālbalvu – planšetdatoru – no mūsu ģenerālsponsora Lattelecom. Arī pārējie pretendenti saņēma noderīgas balvas.

Novēlam Jānim un pārējiem studentiem arī turpmāk būt Fizmatiem ar lielo F burtu, kā arī būt kultūras nesējiem. Lai neapsīkst lādiņš, ar ko uzlādēt apkārtējos!

Pateicamies AS Swedbank par uzņemšanu savās telpās un sagādāto pārsteigumu – gardo un fizmatisko kūku. Tāpat sakām lielu un sirsnīgu paldies mūsu Fizmatdienu ģenerālsponsoram Lattelecom. Atzinība un labie vārdi visiem pasākuma rīkotājiem un tā tapšanā iesaistītājiem cilvēkiem.
 

Autors: Brigita Zutere  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva