FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2008. gada 11. novembrī 15:50 

Atskats uz Zoles nakts turnīru 2008 (8)

Šī gada 31. oktobra naktī, kad daļa rīdzinieku svinēja Halovīnu, ēdnīcā LU Raiņa bulvārī 19 valdīja netipiska kņada – notika nu jau par tradīciju kļuvušais fizmatu pirmkursnieku organizētais Zoles nakts turnīrs, kas šogad pulcēja rekordlielu skaitu – 69 aktīvus zoles spēlētājus, kā arī viņu līdzjutējus.

Lai gan oficiālais reģistrācijas sākšanās laiks bija 22:30, jau neilgi pēc desmitiem vakarā ēdamzāles durvis vēra paši nepacietīgākie zolmaņi un arī zolmanes. Kamēr tika gaidīti visi spēlētgribētāji, atnācēji varēja cienāties ar siltu tēju un cepumiem, kā arī izmēģināt uz galdiem atrodamās kārtis darbībā. Neilgi pēc vienpadsmitiem spēlētāji tika sadalīti pa galdiem, pie katra sēdinot četrus, un turnīrs varēja sākties.

Lai visiem būtu iespēja izspēlēties ar sev līdzīgiem partneriem un izbaudīt īsto spēles garšu, turnīrs tika sadalīts 6 kārtās, kur spēlētāju četrinieki tika mainīti ik pēc kārtas, tos sadalot pēc iegūto punktu skaita. Tādējādi gan profiņi, gan amatieri varēja spēlēt līdz pat septiņiem rītā, kad, saskaitot kopējos punktus visās kārtās, tika noskaidroti labākie šī gada zolētāji. Visu nakti spēlēt zoli bija gana sarežģīti, tomēr spēlētāju dzīvesprieks nebija izsīcis arī apbalvošanas laikā, kad uzvarētājs Lauris Lauks balvā saņēma kausu un konfekšu kārbu. Kopumā tika apbalvoti 8 labākie spēlētāji, no kuriem 2., 3. un 4. vietas ieguvēji saņēma īpašās zoles medaļas.

Ieguvēji bija ne tikai uzvarētāji, bet ikviens, kurš atnāca, jo laiks tika pavadīts patīkamā nodarbē, vienlaikus iepazīstot jaunus draugus un vedot tīkamas sarunas. Tā ka neaizmirsti savā nākamā gada plānotājā atzīmēt Zoles nakts turnīru ’09, kurš tavu dzīvi noteikti padarīs notikumiem bagātāku!:)

P.S. Paldies visiem šī pasākuma apmeklētājiem! Jūs bijāt lieliski!:)
P.S.S. Tika atrasts auskars, kas pieder kādai meitenei (es pieņemu, ka meitenei:D). Ja ir vēlme šo auskaru saņemt atpakaļ savā īpašumā,  tad to var izdarīt, zvanot Kristapam uz numuru  28323825 !
profiņi

Autors: Anna Jansone  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: atskats, turnīrs, zole
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Janvāris, 2025 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva