FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2004. gada 20. decembrī 23:04 

Baldone 004 (1)

Nopietnie organizatori.

3. septembra pievakarē Baldonei pieteikušies pirmā kursa fizmati jeb turpmāk sauktie par fukšiem, veiksmīgi salādējušies autobusā, kopā ar organizatoriem tika aiztransportēti un izlaisti skaistajā Baldones Radioastronomijas centra apkārtnē.

Pirmais vakars tika veltīts situācijas aptveršanai, citu iepazīšanai, ieklausoties fakultātes vadības locekļu un studentu pašpārvaldes (fmfsp) locekļu tekstos.

Tālāk un turpmāk sekojošās pārbaudījumu daļas pirmais uzdevums bija ne-viegls: sadalījušies pa studiju programmām (Fizi, MatBak, MaSt, Opto, MatPed, DatZ1, DatZ2), fukši radīja atraktīvus, interesantus un pārsteidzoši kvalitatīvus teatrālos priekšnesumus - savas studiju programmas prezentācijas. Kā labākie atzīmējami DatZ2 (ekstravagantais fizmatu izlaidums) un DatZ1(aizraujošais, no eksotiskas valodas tulkotais stāsts) priekšnesumi. Vakara turpinājumā - sirsnīgas sarunas ar vecāko kursu studentiem, garīgas atklāsmes un dvēseles atdarīšana stiprāku šķidrumu klātbūtnē.

Nākamajā rītā fukši bija pamodušies pirmie (?!) pirms organizatoriem un perinājās pa sporta zāli. Linarda vadītā rīta rosmē izkustinājuši visu saspiesto, notirpušo un stīvo un kārtīgi pabrokastojuši sākām strādāt: vākt žagarus, krāmēties ap bluķiem, locīt un krāsot cepurītes gājienam, vākt un pakot grāmatas, tīrīt mazo virtuvīti. Liels paldies ēdināšanas darba grupai - viss bija saorganizēts, sagriezts, salikts un sakārtots, ka labāk nevar vēlēties!

Ap pusdienas laiku sākās sporta pārbaudījumu daļa - sacensības zābaka mešanā, virves vilkšanā, futbolā, volejbolā, braukšanā ar velosipēdu un 15 jautājumu atbildēšanā. Rezultātā: III vieta - DatZ1, II vieta - DatZ2, I vieta - Fizi. Dienas laikā fukši piedalījās kvesta atbilžu meklēšanā, kur beigās atkal labākā izrādījās Fizi grupa.
Pilošiem deguniem un slapjām kājām, tumsā taustoties, fizmat-fukši brāzās nakts trasē: bija jābrauc ar laivu, jāskrien pa purvu, jāseko virvei utt. Kā labākie finišēja Fizi aiz sevis otros atstājot MatBak un trešos - DatZ1.

Gājiens uz observatoriju 23:20 pulcēja visus zinātkāros, un desiņu cepšana pēcāk raisīja sarunas, jautrību un vispārējo apmierinātību.
Plkst. 1:00 tika paziņoti šokējošie kopvērtējuma rezultāti:
6.vieta - MaSt
5.vieta - MatPed
4.vieta - MatBak
III vieta - DatZ1
II vieta - DatZ2
I vieta - Fizi
Sveicam! Sveicam! Sveicam!

Svētdienas rīts ausa lēnīgs. Pēc rīta rosmes un brokastīm visi devās uz Riekstukalnu padīdīties, lai pēcāk pakotos un pa autobusa logu mātu ardievas vasarīgajai Baldonei, ko, vēlāk atceroties, gribas mazliet pasmaidīt.


Kā bija, kā patika

4. septembris, visi sborā, kā šorīt jūtamies, kādās problēmas?

Virtuves pārzine Agnese: Problēmas? Rosols nebrauc! Darbi sokās vienkārši ideāli, viss bija gatavs jau 40 min. pirms brokastīm, tāpēc mēs pašlaik gaidām rosolu!

Saldais: Šorīt es jūtos baigi labi. Sūdzību nav, ir vienkārši baigi labi!

Lauriņa: Ļoti labi izgulējos, pēc rīta rosmes pamodos. Fukši pārāk agri ceļas, neviens netaisa fun, liekas pagājušogad mēs darījām. Bet vēl ir viss priekšā! Vēl ir darbs, vēl ir sports, vēl ir kvests. Kas tad vēl? Daži ir ārā gulējuši - Cunskis un Herbe...

Līga: Lādētājs pazudis!

Herbe: Paņēmu guļammaisu, izgāju ārā un nolūzu. Kurā vietā Cunskis gulēja? Forši ārā ir pagulēt.

Luckāns: Poha. Un nepāries. Šobrīd vajadzētu zobus iztīrīt. Birste ir, vajaga pastu. O! Pārgāja!

Daži teikumi iz fukšu teiktā:

- Tas ir labais pasākums priekš pirmkursniekiem!
- Es domāju, ka būs labi, bet bija vēl labāk.
- Patikās visumā! Vispār es nezināju, ko gaidīt, bet sagaidīju, ko es nezināju.
- Mani interesē tikai teleskops, šis diktofons mani neinteresē.
- Iespaidi ir ļoti labi, mēs iepazinām cilvēkus arī es šeit Baldonē nekad nebiju bijusi, pirmoreiz apskatīju tādu vietu, interesanti. Un tā observatorija - pats trakākais bija, kad viņa griezās vaļā, likās, ka pati kaut kā reibstu. Es neko negaidīju, pilnīgi nespēju iedomāties, kas būs.
- Baigi forši bija, nū, teiksim, nedaudz garlaicīgi, bet baigi forši bija, ka varēja ar cilvēkiem sapazīties. Daļēji viss ir tā, kā gaidīju.
- Labi. Baigi rullē un var maz gulēt un var daudz gulēt, nē, daudz nevar. Var saslapināties purvā...Jā, jā, jā!
- Baigi labi. Es biju iztēlojies savādāk - es to sporta zāli biju savādāk iztēlojies.
- Baigi labi, ka te nebija skolotāji vai kaut kas, kas bremzētu, tad varēja drošāk sapazīties viens ar otru, arī vakaros bišķiņ jā, un tad kaut kad jā tā, īstenībā būtu vēl vairāk dienas, teiksim, kaut kāda trešā diena, tad būtu vienkārši par traku...
- Labi, ka man sanāca iepazīties ar saviem kursa biedriem neformālajā tādā izbraucienā, žēl, protams, ka visi nav atbraukuši , bet tikai neliela daļa, tomēr ar tiem būs tā grūtāk iepazīties.
- Baldone kaut kāda? Galvenais, ka ir jautri, pārējais ir sīkums, galvenais, ka ir jautri.

Autors: Agnesiite  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Baldone
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva