FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2013. gada 28. novembrī 13:33 

Fizmati saņem balvas (0)

Fizmati Gada balvā
Kā iepriekš tika ziņots, šī gada 27. novembrī norisinājās tradicionālais Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) rīkotais pasākums "Gada balva". Šogad nevienam vairs neizraisīja pārsteigumu tas, cik daudz fizmatu bija ieradušies uz balvu pasniegšanu, tāpat nevienam neizraisīja pārsteigumu arī tas, ka ne vienā vien nominācijā pie balvas tikām tieši mēs.

Pasākuma sākumā uzrunu teica viens no varenākajiem fizmatiem - Mārcis Auziņš - , kā arī atnākušie viesi tika informēti par LU SP 2013. gadā paveiktajām lietām. Par laimi, ar garām runām neviens neaizrāvās, tādēļ ātri vien sākās galvenā pasākuma daļa - apbalvošana.

Tad, nu, lūk, fizmatu godpilnās iegūtās balvas:
Gada kultūras pasākums - Salidojums 2013;
Kurš gan nezina par aprīļa beigās notikušo salidojumu! Gandrīz tūkstoš fakultātes absolventu pulcējās gan Latvijas Universitātes Lielajā Aulā uz svētku koncertu, uzrunām un kliņģeri, gan mūsu pašu Zellijā uz balli, zupas ēšanu, sarunām neformālā gaisotnē un vēl, un vēl. Pie tam iepriekšējais salidojums bija noticis pirms 13 gadiem.

Gada ieguldījums sporta attīstībā - Spēks un jauda 2013;
Nakts uz 7. aprīli daudziem fizmatiem ir palikusi atmiņā ar sēdēšanu mežā pie knapi iekurināta ugunskura, gataviem sagaidīt komandas vai skriešanu klupdamiem, krizdamiem caur kupenām, lai ierastos pie gaidošajiem tiesnešiem. Pirmais apbalvojums katram no iesaistītajiem cilvēkiem noteikti bija gandarījums, prieks un sasnieguma sajūta. Novērtēti arī augstākā līgā, pasākuma organizatori jau darbojas pie nākamā gada "Spēka un jaudas" norises.

Gada LU tēla nesējs - LU FMF Jauktais koris Aura;
Ļoti liels prieks un lepnums arī par mūsu pašu, fizmatu, kori Aura, ar kura dalību gan konkursā Maltā, gan Raimonda Paula koncertā, gan festivālā Laba Daba, gan vēl daudzos pasākumos, Latvijas Universitātes vārds ir izskanējis ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.

Lai neviena fakultāte šajā pasākumā netiktu neapbalvota, tradicionāli tiek pasniegtas balvas arī par katras FSP labāk organizēto kultūras pasākumu, kas fizmatiem, arī tradicionāli, izrādījās Fizmatdienas.

Pēc pasākuma oficiālās daļas turpinājās neformālās sarunas, dejas un uzkodas "Nabaklab".

Apsveicu visus ar saņemtajām balvām un novēlu visiem neizsīkstošu degsmi turpināt darboties, lai nākamgad fizmati apbalvojumus saņemtu tikpat un vēl vairāk nominācijās. Paldies LU SPam par pasākumu!

Autors: Laura Vēze  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: balvas, LUSP gada balva, uzvara
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Decembris, 2022 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
234567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva