Laikā, kad gaidām Ziemassvētkus, LU Sociālo zinātņu fakultātes Studējošo pašpārvalde 18. decembrī, ceturtdien, piedāvā jauku un sirsnīgu pasākumu „Akustiskie Ziemassvētki”.
Daudzus ir nogurdinājusi ikgadējā ažiotāža ap Ziemassvētkiem, tirgotāju uzbāšanās ar precēm un reklāmām, standartizētā Ziemassvētku mūzika, kas kopumā atņem īsto svētku sajūtu. Pretstatā izvēlējāmies veidot pasākumu ar kvalitatīvu un jaunu dzīvo mūziku, radot patiesu apmierinājumu. Pasākumā viesosies romantiskais dziesminieks Martin Confused, samtaini skaistās balss īpašniece Alise un vienmēr pozitīvi noskaņotā grupa The Picture, kas uzstājās SZF vēl šogad, radošajā vakarā "Ziedonis ķirsī". Vakara gaitā iespējami arī citi muzikālie un teatrālie pārsteigumi. Pasākuma ievadā no 16:30 tiks demonstrēta filma Ziemassvētku jampadracis, pēc tam, ap plkst. 18:00, sāksies pasākuma galvenā - muzikālā daļa. Beidzam ap plkst. 21:30... Būs cepumi, tēja, piparkūku mīkla un karstvīns.
Ieeja par brīvu, bet saistībā ar labdarības akciju fakultātē, visi tiek aicināti ziedot drēbes, spēles, rotaļlietas, bērnu grāmatas un saldumus bērnu nama "Ābelīte" bērniem. Norises vieta – SZF 1. auditorija, Lomonosova 1a. Tur var nokļūt ar 15. trolejubusu, kāpjot ārā Lomonosova ielas pieturā (ja brauc no centra puses). Pēc tam jāiet pāri gājēju pārējai un taisni uz priekšu četrstāvu ēkā, kas ir LU Sociālo zinātņu fakultāte.
Turpinot piektdienas Ziemassvētku labdarības ballē iesākto veiksmīgo sadarbību, LU SZF SP aicina arī fizmatus ierasties uz „Akustiskajiem Ziemassvētkiem” un sajust svētku sajūtu sev sirdī! :)
2008. gada 14. decembrī 14:59
LU SZF SP aicina fizmatus uz "Akustiskajiem Ziemassvētkiem" (11)
Autors: LU SZF SP Apskatīt komentārus »





Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0