FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

Dr. evelVērtējums: - 0 +  | 30.11.2010 19:10

Atslēgvārdi: balle, Ziemassvētki

BlekssVērtējums: - +2 +  | 30.11.2010 19:39

Nez Harijs Poters ar pieder pie pasaku tēliem? Kādas fakultātes dekānam bij jauks potera tērps, varētu moš aizņemties...

čau Rasma!Vērtējums: - 0 +  | 30.11.2010 20:10

kāpēc gan nē? kā nekā gluži reāls tēls tas nav.

BlekssVērtējums: - -3 +  | 30.11.2010 20:12

Poters vai dekāns nav reāls tēls? :D

Tīri tehniski HP ir romāns nevis pasaka, tad tīri tehniski viņš nevar būt pasaku tēls. Bet nu tehniskās lietas atmetīsim un ganjau būs ok :)

Komentārs, ko rakstīja Blekss, novērtēts ar -3 punktiem. Vai parādīt?

Dāvis EngersVērtējums: - +3 +  | 01.12.2010 10:34

Laikam atkal būs jāpārģērbjās par Džoniju no "Ed, Edd 'n' Eddy'"...

SniegbaltīteVērtējums: - +2 +  | 03.12.2010 22:49

Meklēju septiņus rūķīšus! ;)

BlekssVērtējums: - -1 +  | 04.12.2010 01:02

Meklēju septiņas Sniegbaltītes! :)

SniegbaltīteVērtējums: - +4 +  | 04.12.2010 11:24

Tad jau tikai 6 vēl ir jāatrod.

Ieva DVērtējums: - +2 +  | 04.12.2010 16:00

Man kaut kā nez kāpēc liekas, ka Dāvis drīzāk būs Frikazoīds!!

Intars B | usulisVērtējums: - +4 +  | 05.12.2010 21:45

būšu guļošā princese zem galda...

kaķisVērtējums: - +2 +  | 11.12.2010 21:17

... un Antiņš stikla kalnā nē bet stiklainu skatienu :D

IvarsVērtējums: - -1 +  | 12.12.2010 15:57

Pasaku tēls - gudra blondīne - skaitās?

Valdis Zuters | http://www.koris-aura.lvVērtējums: - +2 +  | 12.12.2010 18:03

Man jau liekas, ka zem nosaukuma "pasaku tēls" var apakšā palikt nu ļoti daudz ko. Šajā gadījumā gudra blondīne noteikti derēs, vai, ja ir vēlme, tad var nākt godīga deputāta izskatā. :D

Doktors Streindžlovs | Valdis ZutersVērtējums: - 0 +  | 12.12.2010 19:54

Tā ideja par deputātu man patīk. Nebūs ilgi jādomā, kur lai dabū kkādu pasaku personāža tērpu. :D

esVērtējums: - 0 +  | 14.12.2010 09:29

Ir dzirdēta bauma, ka alkaholam iekštelpās šoreiz ir uzlikts bans. Tā ir taisnība?

tuVērtējums: - +3 +  | 14.12.2010 11:12

Būs jāapreibst no griešanās deju placī

zeķeVērtējums: - 0 +  | 14.12.2010 11:28

Es būtu ļoti nepatīkami pārsteigts, ja 3 vai mazāk dienu pirms pasākuma uzzinātu, ka alkoizstrādājumiem uzlikts banāns. Kā nekā rakstā nekas tāds nav minēts.

plostnieceVērtējums: - -2 +  | 14.12.2010 11:34

nedrīkstēs ienest stiklu un viss. pārējais nav aizliegts.

Komentārs, ko rakstīja plostniece, novērtēts ar -2 punktiem. Vai parādīt?

RičuksVērtējums: - 0 +  | 14.12.2010 12:24

Oficiāli nevienā pasākumā nedrīkst lietot alkoholu. Bet parasti tas aprobržojās ar stikla taras nenešau.
Baumas par alkohola lietošanas aizliegumu ir tikai tāpēc, ka Neimanim tas tika pajautāts, un viņš nedrīkstēja atļaut.

RRenarsVērtējums: - 0 +  | 14.12.2010 13:34

Varētu būt forši...

1 2 3 »
Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2026 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
67 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva