FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2017. gada 4. aprīlī 23:23 

Tā mums gāja "Spēks un Jauda 2017(6)"! (1)

Naktī no 1. uz 2. aprīli ierasto Tukuma meža klusumu ar priecīgām gavilēm par atrastiem punktiem, kraukšķošu popkornu, Mielava dziesmām un tekstiem “atkal kalns?!” iztraucēja 170 dalībnieki jeb 34 komandas, kas nebaidījās ne spēka, ne jaudas, ne grēka, ne baudas un devās 6. “Spēks un Jauda” piedzīvojumu sacensībās.

9 stundu garumā komandas bizoja, rāpoja un brida pa smukuma apvītajiem Tukuma mežiem, barojot zvērus un uzspēlējot meža futbolu, vairāk spārdot sūnas, ne bumbu. Tās ne tikai lidoja ar kosmosa kuģi, bet arī paguva pabarot grūtnieci, nolasīt visas Āžu kalna piepes, burvelīgi attēlot vārdu “sacelšanās”, apēst tik daudz baranku, lai, iespējams, kādu laiku tās izsvītrotu no savas ēdienkartes,  pašūpoties uz svariem, atzīmēt 8. martu un nodziedāt/nogaudot/norūkt “Piekūns skrien debesīs”! Komandas arīdzan labi tika galā ar viltīgajām pogām, citādāku Tvisteri un jūras radību nomedīšanu.

Komandām bija iespēja apmeklēt 16 lielos uzdevumus un mazliet palauzīt galvu mazajos kontrolpunktos. “Spēks un Jauda 2017(6)” apvienoja ne tikai piedzīvojumu sacensību konceptu, bet arī iekļāva rogaininga punktus, cenšoties padarīt nakti aizraujošu gan komandām, kas radušas bizot, gan komandām, kas radušas čilot. Mēs ceram, ka Jums bija jautri!

Tukuma 2. vidusskolā atgriezās visi, kas piedalījās (mēs saskaitījām), tomēr, kā jau sacensībās pierasts, daži atgriezās sekmīgāki par pārējiem. Vietu sadalījums „Spēks un Jauda 2017(6)” sacensībās ir šāds:
  1. komanda a (550.5 punkti);
  2. °Speķis un rauda (529 punkti);
  3. Jāņtārpiņu mednieki (481.5 punkti);
  4. Ātrumkārba (455 punkti);
  5. Iet bez kartes (449 punkti).
  6. Tornādo (445 punkti)

Ikvienam iespējams apskatīt rezultātu kopsavilkumu.

Šogad domas par draudzīgāko komandu dalījās, bet tomēr izrādījās, ka ēdiens un ziedi spēlē lielu lomu tiesnešu dzīvēs – par draudzīgāko komandu tika iecelta komanda “Viesi no Gruzijas”. Pateicoties šai komandai, apsveram domu nākamajā gadā apbalvot Dāsnāko komandu un Vislabāk ģērbto komandu (“Ledenes”, Jūs bijāt spoži).

Liels paldies jaudīgajiem dalībniekiem un lieliskajiem posmu tiesnešiem! Paldies stratēģiskās padomes galda spēļu grupai par plānošanu un izpildi, mediju komandai par iemūžināšanu, sponsoru meklētāju grupiņai, visiem palīgiem un sacensību galvenajam organizatoram un tiesnesim – Krūziņu Artim!

Īpašas pateicības sūtām Edmundam Miķelsonam no Jaunsardzes un informācijas centra, kā arī Zipim un atpūtas kompleksam “Sveikuļi”!

Liels paldies mūsu atbalstītājiem Jaunsardzes un informācijas centram, Cafe Leningrad, Stirnu buks, Falkors Boulderinga centrs, Latvijas valsts meži un mammadaba, Tukuma tūrisma informācijas centrs, veikals 42km 195m, žurnāls IR, Baltais, Tējnīca Materia, Rīgas Dzirnavnieks, Bauskas alus, Isostar, kukuruza.lv, Unilever un One Touch. Smaids dalībnieku sejās bija neviltots!


Kā jau katru gadu, ir pārdomas, vai taisīt “Spēks un Jauda n(n-1)”. Draudziņi, palasot Jūsu atsauksmes, arvien vairāk šķiet, ka, jā, ir lietas, kas jādara! Lūk, atsauksmes no dažiem dalībniekiem!

Anete: “Patika šī gada formāts, ka daudzus punktus atrod tikai tad, kad ir aiziets līdz kādam citam punktam un ka kartes izsniedz neilgi pirms starta, lai komandai būtu laiks iepazīties ar karti un izdomāt stratēģiju. Forši mazie uzdevumiņi pie mazajiem kontrolpunktiem, tomēr mūsu komandai transportieris galīgi nekur nenoderēja :D Viss notika ļoti operatīvi un laicīgi, super noorganizēts! Paldies par S&J šallēm! Patīkami, ka katrs saņem kādu piemiņu no pasākuma!”

Matīss: “Patika, ka bija identi, tas bija ļoti forši. Varbūt paveicās, bet patika, ka lielajos punktos nebija rindas un, ka apbalvoja sešas komandas! Paldies, bija ļoti labs pasākums!”

Madara: “Šīs bija manas pirmās S&J piedzīvojumu sacensības. Kopumā ļoti patika un bija arī ļoti labi noorganizētas. Mazie kontrolpunkti bija precīzi salikti. Īpašs paldies Guntim un 8. marta meitenēm par radošiem uzdevumiem!”

Liene: “S&J nu jau kļuvis par vienu no gaidītākajiem gada pasākumiem manā plānā. Katru reizi, kad izskan klusas organizatoru šaubas, ka šis varētu būt pēdējais pasākums, gribas uzdot provokatīvu pretjautājumu - a, varbūt pārejam uz 2x gadā! (..) Šis ir ko vērts. Tās emocijas ar komandu, uzdevumiem, kompasu un karti rokās, un grāvis, eglītes, grāvis, eglītes ir kaut kādā mērā neaizstājamas.”

Dace: “Bija lieliski! Ne velti S&J tika apvilkts manā plānotājā ar sarkanu nu jau ceturto reizi pēc kārtas! Šoreiz ņemot līdzi arī pārīti jauniņo, kas zaudēja savu nevainību Fizmatu priekšā! Paldies!”

Zane: “Piedaloties S&J jau trešo gadu, šķita, ka nekas varētu pārsteigt, tomēr šī gada S&J bija viens no labākajiem līdz šim! Pārdomāti uzdevumi, fantastisks maršruts ar kalniem un lejām un labi veidotas tehniskās funkcijas, kas palīdzēja izvairīties no rindām, gaidīšanas un milzu skrējiena pakaļ sacensību laikam! Manuprāt, ļoti labi saplānotas un saorganizētas sacensības ar interesantiem posmiem un labām emocijām (..) Paldies par organizēšanos un prieciņiem nakts garumā!”

Ieva: “Protams, kā jau katru gadu, pasākums nelika vilties. Šogad īpaši jāuzteic, ka mums nekur nenācās gaidīt rindās (..) Īpaši patīkamus pārsteigumus sagādāja daži no 1 un 2 vērtīgajiem punktiem, kur klāt bija ne tikai jautājums, bet arī kāds uzkonstruēts aparāts atbildes iegūšanai. Liels paldies par superīgo pasākumu un dāsno balvu klāstu!”

Andris: “Kopumā viss bija ļoti labi! Rindā nevienā punktā negaidījām ilgāk par 10 minūtēm. Tiesneši bija atsaucīgi un forši! Visvairāk izbaudīju viltīgo pogu posmu. Gribējās atjautīgākus uzdevumus mazajos kontrolpunktos.”

Mārtiņš: “Sajūtas par aizvadīto pasākumu joprojām ir labas. Atzinīgi novērtēju sekmīgu rindu pie lielajiem KP izskaušanu (..) Pozitīvi vērtēju arī identu izmantošanu MKP (..) Identu uzlikšanas kontrole pirms starta.. Dažādi nozīmīgi sīkumi spēj liecināt par kvalitatīvi organizētu pasākumu (..) LKP uzdevumi jauki, interesanti un, kas ir svarīgi, pārsvarā nemanīti citos līdzīgos pasākumos, taču man personīgi pietrūka spēka vingrinājumi. Pabrīnījos, ka dziedāšanas uzdevumā mums veicās samērā labi (Guntis minēja, ka pēc rezultāta esam labākajā pusē), neskatoties uz to, ka knapi spēju atšķirt ''augstāk'' no ''zemāk'', dziesmā vārdus ''dziedāju'' gan pārāk ātri, gan pārāk novēloti.”

Mikus: “Pozitīvais:  tiešām labs jaunais sacensību formāts -  LKP maz rindu; neviens nesadeg laikā krietni pirms kontrollaika beigām. Kritika: man mazliet pietrūka kādas asākas / "ekstrēmākas" sajūtas  un kādi fiziski grūti LKP (..) Rezumē: Super -  bez pārcenšanās varēja paspēt iziet visus LKP; bija iespēja shēmot stratēģijas; bez papildus piemaksas nodrošināta zvaigžņota debess visas nakts garumā.”

Anna: “Nogurums noteikti ir patīkams (..) Kopumā varētu teikt, ka sacensības noteikti ir izdevušās un mazais mērķis - izskriet visus lielos kontrolpunktus ir sasniegts. Uzdevumi punktos citus gadus gan šķita mazliet aizraujošāki. Sieviešu dienas punktā bumbiņu mešana caurumos bija kā elpu aizraujošs trilleris, kur jūties kā vērojot, vai sapierim izdosies pārgriezt īstos vadiņus. Falkora posma Tvisterī arī patika aizķeru aptaustīšana, viltīgo pogu kasti spēju novērtēt tīri intelektuālā ziņā un mazliet popkorna arī bija garšīgi. Bet uzdevumi nešķita ļoti izaicinoši (..)”

Miķelis: “Mums bija prieks, ka šogad izdevās pavadīt samērā sausu nakti mežā. Nedaudz gan pietrūka ierastā snigšana beigās. Sākumā šķita, ka papildus kontrollaika vākšanas neesamība padara pasākumu nedaudz garlaicīgu (nu labi - ne gluži tik aizraujošu kā parasti), bet, kad bija pagājusi jau lielākā daļa kontrollaika, kļuva interesantāk, jo bija skaidrs, ka neko daudz vairs nepagūsim, tādēļ nācās sākt kalt kādu stratēģiju. Tad jau arī uzradās tonuss, kas izkliedēja tipisko lūzienu, kas rodas pēc trijiem naktī.”

Sakām paldies par pozitīvajiem vārdiem un ieteikumiem (domāsim, kā fiziski Jūs vairāk posmos nokausēt)!
Bildes tiek šķirotas un tiks publicētas Fizmatu mājas lapā, kā arī Facebook. Seko līdzi informācijai!

Iespējams, uz tikšanos “Spēks un Jauda 2018(7)” nākamā gada 7. aprīlī!

P.S. Evakuators ļoti pasakās komandai “Pēdējais šāviens”, ka šogad neiekrita grāvī!

Autors: Līga Krūziņa  Apskatīt komentārus »

Balsis: 12, vidējais vērtējums: 4.75

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Augusts, 2022 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva