FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2005. gada 27. decembrī 20:53 

Fizmatu karoga oranžās nedienas (7)

Domājams - arī Tu būsi kaut ko dzirdējis par fizmatu oranžā dārguma pazušanu 23. decembra naktī, kad tas diezgan nelietīgā veidā tika izzagts no fakultātes telpām. Izrādās, ka tas nebūt nav pirmais gadījums, kad karogs pazūd, pie tam, diezgan mīklainos apstākļos.


Karogu aizmirst autobusā..


2002. gada fizmatdienas sākās ar pirmo fizmatu pašu laivu braucienu [pirms tam fizmati piedalījās "Kursas pavasarī"], kurā braucām pa Amatu un Gauju. Laivu braucienā, protams, tika ņemts līdz arī karogs, kas kalpoja, piemēram, finiša vietas atzīmēšanai.

Braucot mājās, karogs tika godīgi ievietots autobusa salona bagāžas plauktiņā virs sēdekļiem. Autobusā, kā parasti, gāja jautri, un, ierodoties Zeļļos, nevienam karogs vairs nebija prātā, katrs savāca savas mantiņas un devās vai nu uz kojām, vai uz mājām, vai kādā citā, nezināmā virzienā.

Nākamajā pirmdienā karogs fizmatdienu pasākumosnebija īpaši nepieciešams, tāpēc tā prombūtne netika pamanīta, un visi bija veseli un laimīgi. Pamazām tuvojās sestdiena, kad bija paredzēts lielais absolventu salidojums un, protams, arī tradicionālais fizmatu gājiens. Vārds pa vārdam, joks pa jokam, līdz nonācām pie secinājuma, ka karogs ar visu jauno karogkātu [tas tika speciāli pagatavots tāds kreptīgs, lai varētu nostiprināt karogu pie Zeļļu 8 parādes durvīm] ir pazudis. Mēģinot restaurēt notikumu gaitu, noskaidrojās, ka pēdējo reizi karogs manīts Līgatnē, kur tas pēc laivu brauciena ielikts autobusā. Sazvanot autobusa šoferi, šī versija apstiprinājās.Nu vairs atlika tikai aizbraukt līdz Sarkandaugavai, lai no autobusa savāktu aizmirsto dārgumu.Kādēļ fizmatiem ir trīs karogi

2003. gada fizmatdienās laivu brauciens bija noslēdzušaispasākums, un, tā kā pēdējā dienā dalībniekiem pilnīgi visas mantas bija jātransportē pašiem ar savām laivām, tika nolemts karogu nosūtīt "uz mājām" ar kādu dalībnieku automašīnu. Vedēji nosolījās karogu nogādāt pie Zeļļu 8 dežuranta, ko arī godam paveica. Pārējie laivu brauciena dalībnieki mierīgi nopeldēja vēl kādus 15 kilometrus pa Salacu un siltajos autobusos tika laimīgi nogādāti Rīgā.

Tā kā Fizmatdienas bija beigušās, visiem to organizatoriem iestājās patīkams atslābums un gandarījums par paveikto. Vairāk vai mazāk sekmīgi tika nokārtota vasaras sesija, kas vainagojās ar kārtīgu vasaras atpūtu.

Augusta vidū pamazām sākās gatavošanās Baldonei, un,protams, atklājās, ka karoga nav. Atkal restaurējot notikumu gaitu nonācām līdz karoga vedējiem no Salacas uz Rīgu, bet tā kā kopš tā laika daudz ūdeņi jau bija aiztecējuši, tadneviens vairs neatcerējās ne vedēja vārdu, ne arī telefona numurs bija saglabāts. Un tānu nācās atzīt bēdīgo faktu, ka karoga nav.

Neko darīt, jātaisa jauns.Domāts darīts! Tiek izgatavots jauns karogs, taču izrādās, ka tam teksts uzdrukāts nepareizajā virzienā, un tādu jau lāgā pie kāta stiprināt nevar. Tad nu tika izgatavots vēl viens karogs, apdrukāts kā nākas un bez bažām pie kāta stiprināms. Ap šo laiku kāds cilvēks nezināma iemesla dēļ iegājis Zeļļu 8 dežuranta būdiņā, kurstūrī ieraudzīja ko pazīstamu - tavu brīnumu, tas tak bija mūsu vecais karogs!

Kopš tā laika fizmatiem ir trīs karogi.

Stāstīja: Linards Kalvāns

Autors: Antra Spundiņa  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: Fizmati, Karogs
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 1, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Augusts, 2022 »

POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567 

Forums

Komentāri

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva