fizmati.lv forums

Pilnā versija: darbi negaida!!! 100-111
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3
Sanda Blomkalna rakstīja:Pētera Jurčenko guļammaiss- 1 gb, tumshi zils

mantas iespeejams ieguut savaa iipashumaa iemainot pret adekvāta lieluma našķiem- dīvāniem, cepumiem, utt

Mainu guļammaisa lieluma vafeļu maisu pret guļammaisu.

Drosī vien uz fizmatyu cehu līdz tam laikam ceru, ka ar to nekas nenotiks
Kur tad mans portrets pazuda? pie pārējām "vajadzīgajām" lietām tai jaukajā būdiņā kas ir koju galā?

Starpcitu kas ir Ilze kas mani zīmēja?
Juzins rakstīja:Starpcitu kas ir Ilze kas mani zīmēja?

Nebija Linda?
Var jau būt, ka arī bija Laughing Atmiņa nav vairs tik laba kā jaunībā SmileSmileSmile
Nav par ko, SB! Wink Vienmeer laipni Cool

P.S. afterparty chista bija ideaals Very Happy
Sanda Blomkalna rakstīja:dzirdeejaam baumas, ka gaazes balons patiesiibaa tika iireets uz 1 mēnesi. luudzu, kompetentas personas sho informaaciju apstiprinaat vai noliegt!

Jaa, gaazes balons tika iireets uz vienu meenesi. Andreasam tika uzticeets to nogaadaat atpakalj (diezgan sen). Laikam man naaksies kjerties pie taas lietas biidiishanas.
Aivi, jaa gan, sabiidi taas lietas...veelems aatraak kaa veel pusgada laikaa Smile
priecee vieniigi tas, ka vinji nav pielikushi lielas puules, lai atguutu balonu atpakalj!!!!

Peeteri, tureesim pie vaarda!!!
man tagad ir arī stāsts-"Torņkalna stacija 21:20"..Very HappyVery HappyVery Happy:
Pag... Very Happy Nopietni? Very Happy Pilniigi gandriiz vai negaidiiti Very Happy
nu priekš manis tas bija negaidīti..Very Happy
Nu tā jau tām trakajām vāverēm iet Very HappyVery HappyVery Happy
Sanda Blomkalna rakstīja:Tans, jaa gan, sabiidi taas lietas...veelems aatraak kaa veel pusgada laikaa Smile
priecee vieniigi tas, ka vinji nav pielikushi lielas puules, lai atguutu balonu atpakalj!!!!

Viss taapeec, ka par iiri ir savlaiciigi nomaksaats Smile
Līga Pētersone rakstīja:Nu tā jau tām trakajām vāverēm iet Very HappyVery HappyVery Happy
ja tā padomā, tad patiesībā kopš vāveres kodiena atgadījumu skaits dienā palielinājās algebriskā progresijā...ShockedVery Happy...laikam tiešām pie vainas būs bijusi vāvere kas kopā ar manu dabisko latvieša tizluma koeficientu būs manī izveidojusi mutāciju, un tagad man ir kaut kādas vāveru spējas..Very Happy
man arii sitas zveerinsh nu loti simpatizee, kaa naglai uz galvas

un kad bus staasts(i)? Twisted Evil
Sanda Blomkalna rakstīja:man arii sitas zveerinsh nu loti simpatizee, kaa naglai uz galvas

un kad bus staasts(i)? Twisted Evil
paldies.....:]

stāsti būs, kur tad šie paliks...Very Happy
Lapas: 1 2 3
Atsauces saites