fizmati.lv forums

Pilnā versija: Baldone [2005]
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4 5
nezinu, kaa juus visi parejie,
BET
es jau saaku gatavoties Baldonei..(moraali) Very Happy
ne Tu viens tāds Wink ... arī morāli gatavojos. piedalīšos pirmo reizi, bet jau esmu sajūsmā Very Happy.
Es tikai nezinu, kur matraci dabūt Embarassed Grīda ir cieta...
Jā, laikam jāsāk krāt nauda matracim :>, cik liela vieta tiks iedalīta katram? Lai var rēķināties uz matrača lielumu Smile
par vietu nav jaasatraucas - 1) par daudz taas noteikti nebuus; 2) par maz netik - tev patieshaam negribeetos buut cieshi blakus kaadai skaistulei??? Confused:
Embarassed
Gljuks rakstīja:Es tikai nezinu, kur matraci dabūt Embarassed Grīda ir cieta...
bet ka tev liekas, vai tur nebus pietiekami daudz spiedzoshu meiteniishu AR matrachiem, kuras vajadzes nomierinat Smile tas ir paguleet bakus vai pieguleet... ?? (interpretee ka gribi)

fufs

Citāts:bet ka tev liekas, vai tur nebus pietiekami daudz spiedzoshu meiteniishu AR matrachiem, kuras vajadzes nomierinat Smile tas ir paguleet bakus vai pieguleet... ?? (interpretee ka gribi)

Nesastāsti viņiem pasaciņas, ka nesapriecājas. Pēc grūtā, fiziskā darba viņi būs laimīgi, ka būs GRĪDA, kur nokrist, par matračiem un meitenītēm pat nedomājot. Smile

Blekss

Juus te beidzat pa to baldoni... man jau radies iespaids ka es tagad vareeshu 4gadus konkreeti kodeet nevis studeet. Lai nu kaa matraci es nemekleeshu, labaak uzreis paprasiishu - nav kaada meitene kurai ir liels matracis un veelme to daliit ar mani? Very Happy
hihi! man ir tik daudz ko teikt, ka labāk paklusēšu.. Wink

fufs

blondā rakstīja:hihi! man ir tik daudz ko teikt, ka labāk paklusēšu.. Wink

nesaki neko. a to atkal saaksies tas, ko sauc par "moralizēšanu par sabiedrībā vispārpieņemtajām uzvedības normām". Wink Man tas tiešām ir līdz kaklam. Kāda starpība, kurš ar kuru ķepu sitis, kurš pirmais kuram krāgā kritis un kur viņi abi līduši krūmos bučoties. Izbaudiet vasaras paliekas.

Love, peace, destruction!
Sex n' drugs n' rockenroll!
kaada tipa talka taa iisti buus??? es shogad buushu tur 1. reizi... laikam baigi cool pasaaciens??? varbuut kaads var padaliities ieprieksheejo gadu pieredzee...
Par pamatu mees esam neemushi miljaa hitlera dar jeb koncentraacijas nometnes. Tie kas atgriezisies veel ilgi par to runaas.
Darbs, darbs, darbs... ko jūs par to darbu - galvenais, ka būs forši un forši būs - cik zināms citādi nekad nemaz nav bijis! Wink
Tiešām pasākums, kas vienmēr ir Smile un pēc kura tikpat kā visi, kas tur bijuši, atgriežas ar daudz jauniem draugiem un lieliskām emocijām!

Un par to kodēšanu - peace - tas būs easy pat tādiem, kas galīgi neko nesaprot no kodēšanas... Ja vien būs vēlēšanās apgūt.. Wink

NU ko - tiekamies Baldonē, bet pirms tam kādās stopsacīkstēs!
Lapas: 1 2 3 4 5
Atsauces saites