fizmati.lv forums

Pilnā versija: Fizmatu Cehs!
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3
Gribētos zināt kaut ko vairāk par pirmkursnieku dalību šajā pasākumā - Fizmatu Cehs! Jo nekāda infa par to vēl nav...
ee, jaa, un pie viena pastaastiet man arii, luudzu, kas tas taads ir??? es nokaveeju no 1.FMFSP seedes to dalju, kur par to staastija... Razz
Svarīgākais - ierasties.
Rādīs klipus par iesvētībām.[/i]
Cik noprotu tur jābūt arī kaut kādam priekšnesumam no pirmkursnieku puses! Vai varbūt tomēr es kļūdos?
Cik es zinu, klipiņus gatavo FMFSP, bet priekšnesumiem no fukšu puses arī nebūtu ne vainas. Laughing Laughing Laughing
kad naks laiks, uzzināsiet Very Happy
daudz laika jau naf palicis Exclamation
amm,...kad iisti buus Fizmatu Cehs?! kaut ko dzirdeeju par 29iito...vai taa ir taisniiba?! Rolling Eyes
kpcz rakstīja:amm,...kad iisti buus Fizmatu Cehs?! kaut ko dzirdeeju par 29iito...vai taa ir taisniiba?! Rolling Eyes

Taa nu shogad ir iznaacis, ka tev ir taismiiba- Cehs buus 29.oct un uz to ieeja ir obligaata, jo tas ir noziimiigaakais pasaaciens peec Baldones un pirms iesveetiibaam Very Happy
hmmm...atkal jaagatavo priekshnesumsSmile juutos kaa Kultuuras akadeemijaa....iisteniibaa labais Very Happy
Zelta rakstīja:Taa nu shogad ir iznaacis, ka tev ir taismiiba- Cehs buus 29.oct un uz to ieeja ir obligaata, jo tas ir noziimiigaakais pasaaciens peec Baldones un pirms iesveetiibaam Very Happy

pag, pag 29. oktobrī, vai tomēr septembrī???
man ar tādas aizdomas ka septembri!
Septembrii... Smile

vai zelta kaa tu shitaa Smile
Nevaru vien sagaidiit 29. novembri! Smile
Ljoti atvainojos par nepiedodamo, fuksus maldinosho informaaciju .. Cehs ir paredzeets 29.sep neatkariigi no taa, ko es te rakstu .. Very Happy
Lapas: 1 2 3
Atsauces saites