fizmati.lv forums

Pilnā versija: FMF SP vēlēšanu drāma 2017
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Saraksti ir publicēti, tagad atliek tikai visai pasaulei iepazīstināt ar sevi!
Let the games begin!
aiiiziet!
[Bilde 38.jpg]
Sveicināti dārgie vēlētāji!

Šajā relīzē vēlamies Jūs iepazīstināt ar partiju apvienību „GKD un DD” jeb „Gods Kalpot Danielai” un “Dinamiskais Duets” redzējumu par Fizikas un matemātikas fakultātes nākotni, it īpaši raugoties caur studentu prizmu.

Pirmkārt, vēlamies Jūs iepazīstināt ar mūsu mērķiem un plānotajiem uzlabojumiem fakultātē:

*Ziemas brīvlaikā fakultātes 1. stāvā vēlamies uzliet ledu un rīkot kērlinga sacensības.
*Iesniegsim petīciju Rīgas domē par to, lai ledus uz Daugavas būtu!
*Mēs rūpēsimies arī par savu draugu prieku, tāpēc izrotāsim Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes gaiteņus ar akmeņiem, tiem īpaši neērtās vietās.
*Vēlamies, lai ikvienai ēšanas paradumu piekopjošai grupai fakultātes telpās būtu iespēja labi paēst, tādēļ vēlamies fakultātes parkā ierīkot mazdārziņu, kur vienmēr varētu atrast pa kādai svaigai dillei, burkānam, kāpostam vai kartupelim. Laimīgi būs kā veģetārieši un vegāni, tā arī svaigēdāji!
*Vēlamies veikt nelielas izmaiņas Zinātnes mājas plānojumā – būvēsim gaisa tuneli uz Zeļļu ielu, lai atvieglotu studentu pārvietošanos, kā arī māju nokrāsosim oranžu. Pārvietosim optometristus uz viņu dzimtas mājām, Medicīnas fakultātes studenti, lai paši tiek galā.
*Vēlamies uz jauno ēku paņemt līdzi un izvietot netīrās žalūzijas no 100. auditorijas, lai studiju vide būtu pēc iespējas draudzīgāka un mājīgāka.
*Bibliotēku pārcelt no 5. stāva uz pirmo, jo mēs esam par studentiem pieejamu izglītību!
*Tualetēs tiks ieviesti gaisa atsvaidzinātāji ar cigarešu aromātu, lai tajās atrodoties vismaz būtu sajūta, ka esi izgājis izvēdināt galvu un paelpot svaigu gaisu.
*Nomainīt neērtos krēslus 213. telpā un aizvietot tos ar vibrējošajiem masāžas krēsliem, jo ergonomiski pareizi iekārtota studiju vide ir kvalitatīvas mācīšanās priekšnoteikums!
*Sesijā piedāvāt visiem studentiem kafiju, iestiprinošus dzērienus un salvetes, ar ko noslaucīt asaras, par brīvu.

Mūsu piedāvātais valdes modelis ar trim amatiem – Daniela, Malvīne un Lelde:

1. Daniela jeb vadītāja. Daniela sevi jau ir pierādījusi kā makten labu Studentu Padomes vadītāju. Viņas vadības laikā un viņas darbības dēļ notikuši tādi ievērojami notikumi kā LU Zinātnes mājas celtniecība, optometristu atdzimšana, Latvijas iekļūšana OECD jeb attīstīto valstu savienībā, Eirovīzijas godpilnās pēdējās vietas iegūšana, Kristapa Porziņģia kļūšana par NY Knicks galveno varoni un tā tālāk. Daniela ir rādījusi priekšzīmi kā būt dabas draugam - izdzīvojusi trīs dienu laivu braucienu, kurā tika izglābtas divas stirnas no bada nāves, kā arī viņa ir mācījusi cilvēkus būt tolerantākus pret tik šķietami riebīgiem dzīvniekiem kā čūskām un cūkām.

2. Malvīne jeb pusvadītāja nr. 1. Jaukākā valdes modeļa locekle. Malvīnes raksturs pēc ļoti nopietniem avotiem atbilst cepumiem/konfektēm “Svetlana”, kas jau izsaka daudz ko par viņas personību. Viņa sevi jau pierādījusi kā 24. vietas ieguvēja konkursā “Labākais Apskāviens 2015” un 795. vietas ieguvēja konkursā “Uzklausīšu Tavu Sāpi 2017”. Malvīne būs vienmēr gatava nepagurstot aizstāvēt fizmatu studentu tiesības, kā arī pateikt kādu asāku vārdu par LSA.

3. Lelde jeb pusvadītāja nr. 2. Vislielākais mūsu dabas draugs. Leldes pārziņā noteikti nonāks arī iepriekš minētais mazdārziņš, jo viņas dzīves pieredzē ietilpst arī piedalīšanās un godpilnu vietu ieņemšana tādos dārzniecības konkursos kā “Lielais Ķirbis 2013”, “Ātrravēšanas Čempionāts 2015” un “Kuplākie tauriņzieži 2014”. Tāpat viņa jau piekto gadu ir aktīva Latvijas ornitalogu asociācijas dalībniece un putnu tiesību Latvijā aizstāve.

ATCERIES - vēlēšanu dienā balso par GKD un DD - sarakstu #4! Esi par pārbaudītām vērtībām!

Vairāk info par mums meklē šeit!

[Bilde 38004784982_7356369f9d_b.jpg]
A kāda partija mby piedāvā efektīvāku bilžu apstrādi un izpladīšanu? Very Happy
Citādi visi tie nodzertie mūļi par lēnu nonāk interneta ārēs.
Cūkas un čūskas.

Sveiciens priekšvēlēšanu krustugunīs!

Vēlamies tev, dārgais vēlētāj, parādīt īsu ieskatu, relīzi, tajā, kādus varoņdarbus ir ieplānojuši “Cūkas un čūskas” nākamajā sasaukumā, kā arī kopējo vīziju par nākotni.

Sāksim ar mūsu idejām, kuras noteikti uzlabos tavu ikdienas fizmata dzīvi nākamajā gadā.

1. Mēs fizikā definēsim laiku.
2. Jauno fakultātes ēku un kojas apsildīsim ar aukstās sintēzes reaktoru, kura lietderības koeficents ir virs 100%.
3. Tiks uzbūvēta ala, kas savienos kojas ar Alu.
4. Ģeogrāfi maksā fizmatiem par to, ka viņi ir ģeogrāfi.
5. Katru rītu mūsu izvirzīts pašpārvaldes biedrs apstaigās visas lekciju zāles, atgādinot studentiem, ka dzīve ir sāpes.
6. 100.auditorijā būs Turkebab.
7. Katram tiks izvietota kaste, lai varētu justies dzīvs un miris vienlaicīgi. Ja tas jau ir ikdienas stāvoklis, tad iespēja noīrēt jau uzsietu auklu.
8. Ar baklauru kopā tiek pasniegts divu teologu un ārsta parakstīts sertifikāts, kas apliecina, ka absolvents nejūt sāpes un viņam nav dvēseles.
9. Tualetēs būs ierīkoti roltonu dispenceri.
10. Fizmatu fakultāte tiek deklarēta par autonomu, suverēnu valsti.
11. CuČ uztaisīs erotisku kalendāru 2018.gadam.
12. Būs twich live stream ar uzvarētāju (CuČ) uzvaras balli.
13. Tiks nojaukta kojām blakus esošā dzīvokļu māja, lai nesūdzētos par troksni, un tās pamati tiks pārvērsti par baseinu fizmatiem.
14. FMF pagrabā tiks izveidots diennakts gandrīz ļoti daļēji leģitīms staķiks jeb "Sirkulis".
15. Auditorijās uz katra galda būs spilveni un sejas maskas — lai labi izgulētos.
16. Datoriķi maksā 5% no savām milzu algām fizmatiem par to, ka atdalījās no mūsu fakultātes.
19. Fizmatdienu laivu brauciens notiks pa Rīgas ielām. (Gadījumā, ja Rīga būs aplūdusi jeb ja būs bijušas vidēji stipras lietusgāzes 3 minūšu garumā.)
20. Bildes no visiem Fizmatu pasākumiem tiks ievietotas fizmati.lv divas dienas pirms pasākuma norises.
21. Katra izdevība atgādināt ģeogrāfiem ka esam pārāki, katra izdevība aizstāvēt un pastāvēt par tavām interesēm, katra reize kad būs izdevība izvest visu mehānikas kursu no F=ma, katra izdevība pierādīt Gausa teorēmu tiks izmantota.
21.(b) Katra izdevība būt loham tiks izlaista.
22. Atslēgsim ģeogrāfijas fakultātei inženierkomunikācijas: elektroapgādi, apkuri, ūdeni, kanalizāciju, vājstrāvas tīklus un liftu uz viņu stāvu DACā.
23. Pārliecināsim Neimani par to cik vajadzīgs un nepieciešams ir šotiņu automāts, lai garantētu ka fizmati vienmēr uz lekcijām būs labā garastāvoklī.

Šie ir mūsu solījumi, pirmie solījumi, ambiciozi, varbūt kāda gados vecāka, vai pieredzē trūcīgāka partija, varētu tā teikt, bet mums šis ir tikai sākums.

Tālāk iepazīstinasim jūs ar mūsu valdes modeli, mūsu partijā katram loceklim ir sava funkcija, katram savs darbs.

[Bilde IMG_20171101_WA0008.jpg]

Priekšsēdētājs — FMF valdes, Studentu padomes un visas fakultātes apgaismības, labsajūtas un biedrības dzinējspēks.
Mīlestības ministrs —piespiedīs jūs mīlēt dzimteni, Raini un tenzoru analīzi.
Misticisma ministre — ja godīgi, mēs nezinām, viņa ir TIK laba.
Gudrības ministre — nodrošina, lai tava galva tiktu kārtīgi piegāzta ar dažādiem integrāļiem neatkarīgi no krīta saredzamības.
Prieka ministrs — garantē par tavu prieku, kā? Skatīt miera ministriju.
Patiesības publiciste — publicē tikai un vienīgi patiesību. Rekursīvs pierādījums pierāda šīs teorēmas patiesumu.
Dramaturģe — vēlēšanu organizators.
Kibernoziegumu izpildes nodaļas vadītājs — paši jau tie datoriķi nemaksās.
Pazemes ministre — netīrās lietas, piemēram, tava mamma.
Stila policija — vēro, analizē, nepieciešamības gadījumā var arī izģērbt.
Apgaismības ministrs — jūs sakāt subjektīvs viedoklis, mēs zinām fakts!
Miera ministrijs — rūpēsies par mieru starp fakultātēm, caur viņu absolūtu un beznosacījumu kapitulāciju.
Gaisotnes ministrs — gan fiziskā, gan garīgā. Gan legālā, gan patīkamā. Par visu padomāts.
Kultūriste — kultūras ministre, tikai ar kārtīgu bicīti.
Baļļu ministrs — ir GAN tas īsts amats!

Neaizmirsti, paturi atmiņā un pielieto: Kad būs laiks nodot savu balsi par savu un FMF nākotni, izdari pareizo lēmumu, balso par sarakstu #5 - Cūkas un Čūskas, par vienotu, produktīvu Studentu padomi, ar tavām interesēm -pirmajā vietā!
Esmu mazliet vīlusies. Kur drāma? Vēlēšanas jau tūliņ klāt, bet PR redzams tikai dažām (2) partijām.
Nav pat gadskārtējais repa battle...
Uz kādu studentu uzticību var cerēt cilvēki, kuri pat nepiepūlās notēlot strīdu?
Dārgais vēlētāj un partijas!

Vēlamies atvainoties par novēlinātu atbildi, bet nekad nav par vēlu labot situāciju! Tāpat vēlamies pateikties CuČ partijai par papildus piār! Nu nav ko lieki runuot, šajā cīņā par Zellijas troni arī vēlamies jūs iepazīstināt ar mūsu kieneņvasti!

Mūsu Kieneņš Toms Akmens ir gatavs uzņemties vadīt šo visnotaļ brīnišķo vaļsti un mēs, viņa galminieki, – padūmnīki, grāfi un grāfienes, hercogi un hercogienes – spēsim un būsim gatavi atbaļsteit mūsu caru visās dzīves jūmās. Slava mūsu kieneņam, kurš jau n-tos gadus pārstāv mūsu vaļsti citās zemēs. Viņa padūmnīki ir gan veci, gan jauni – daži nākuši no cytām zemēm, citi jau gadus patērējuši un pierādījuši uzticību šai valstij. Galminieki – grāfi ar grāfienēm un hercogi ar hercogienēm – ir uzņēmušies uztaisīt fantastiskākās balles, grandiozākos pasākumus, fascinējāšokās braucienus, feinākos brīžus kēnieņvaļsts pastāvešanas laikā! Izvēlies pareizo Zellijas vaļsts galmu, izvēlies „Fiziķi un citi kadri” (#2) un arī Tev būs iespēja kļūt par vienu no mūsu galma! Partija ar gaišu un graciozu nākotni!

~ Vienīgā partija, kura domā arī par latgaļīšu valūdas integrāciju Zellijas vaļstī


[Bilde zIp8f6XIAX4.jpg]
"Zini, par ko balso", bet savas skaistās sejas tomēr nerāda. Kā lai zinu, par ko balsot ?
Fizmatu Zelts
3. saraksts

Mēs zinām ka esat apjukuši un noguruši no tās visas priekšvēlēšanu jezgas, tāpēc arī esam izveidojuši savu zvaigžņu komandu, lai padarītu fizmatu dienas nedaudz saulainākas.

Mūsu komandas rīcībā ir nonākusi formula kas spēs padarīt fizmatu fakultātes iemītnieku ikdienu par 42% patīkamāku, kā arī ļaus risināt aktuālās problēmas kā pamatskolas uzdevumus.

Par formulas atbilstīgāko pielietojumu, pēc visiem fizmatu standartiem, gādās:
Diāna Lagocka - Matemātiķis-statistiķis
Aloizs Ostrovskis - Fizikas bakalaurs
Elīna Grundmane - Fizikas bakalaurs
Edgars Bērsons - Fizikas bakalaurs
Annija Graudiņa - Fizikas bakalaurs
Elvijs Udo Dimpers - Fizikas bakalaurs
Jekaterina Borisova - Fizikas bakalaurs
Čiro Federiko Tipaldi - Fizikas bakalaurs
Aija Kalniņa - Fizikas bakalaurs
Laima Radvilaviča - Matemātiķis-statistiķis
Atsauces saites