fizmati.lv forums

Pilnā versija: Seriāls "Skaitļi"
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Jūnijā seriālu pulkam pievienosies jauns, aizraujošs un vēl neredzēts izmeklēšanas seriāls Skaitļi, kurā kā galvenais izmeklēšanas ierocis tiks izmantota augstākā matemātika!

Neredzēts izmeklēšanas ierocis - Augstākā matemātika!
Jaunā un patiesi aizraujošā TV3 seriāla "Skaitļi" galvenie varoņi ir Epsu ģimenes vīrieši – dēli Dons un Čārlijs un abu tēvs Alans. Brāļus vieno kopīga vēlme apkarot noziedzību, un katrs to dara visiem iespējamiem līdzekļiem – Dons ir FIB aģents, Čārlijs ir profesors un matemātikas ģēnijs. Apvienojot abu vīriešu ikdienas darbu, spējas un personīgos talantus, iespējams kalnus gāzt un atrisināt ne vienu vien šķietami neatrisināmu noziegumu. Arī tēva padomi un palīdzība nereti noder. Jāsaka, tas ir kas nedzirdēts un neredzēts – šķetināt likumpārkāpumus un meklēt noziedzniekus, izmantojot augstāko matemātiku.

Jau tuvāk aplūkojot seriālu – katra "Skaitļu" sērija sākas ar kādu pastrādātu noziegumu, kurš tiek nodots izmeklēšanai FIB aģentiem vecākā brāļa Dona vadībā. Izmeklētājiem palīdzīgu roku sniedz Čārlijs, kurš situāciju aplūko no matemātikas skatpunkta, viņam palīdz profesori Amita Ramanudžama un Lerijs Fleinhards. Te vietā uzsvērt augstākās matemātikas nozīmīgumu - Čārlija atziņām un viedoklim vienmēr ir izšķirīga nozīme nozieguma atrisināšanā. Un interesanti, ka katras sērijas tapšanā savu artavu ieguldījuši vairāki matemātiķi un seriālā analizētās situācijas ir reāli, matemātiski piemēri.
Aprēķinu pareizumu un piemērojamību apstiprinājuši profesionāli matemātiķi. Atliek vien sekot, kā šie matemātiskie atrisinājumi darbojas praksē, tādēļ nenokavējiet seriāla Skaitļi pirmizrādi, otrdien, 15.jūnijā kanālā TV3! Wink
lulwut?

Jauns seriāls? 6 sezonas. Es teiktu, ka pavecs.
http://eztv.it/shows/202/numb3rs/
Novelc visas 6 sezonas kaut vai tūliņ pat.

Angliski nosaukums ir "Numb3rs."
Kāpēc Latviski nav "Sk4itļi"?
TV3 reklamē sevi ? Very Happy
vai arī dekoderu ražotāji ?
[Bilde crime_scene.png]
noskatiijos vienu seeriju. nu taa diezgan normaals. buus jaaiet straadaat uz fbiLaughing
(15.06.2010 00:42 )dambō bet rōzā rakstīja: [ -> ]Angliski nosaukums ir "Numb3rs."
Kāpēc Latviski nav "Sk4itļi"?

this stuff is true.
Hmm, angliski ir atšķirība starp "skaitļi" un "cipari" ?
(16.06.2010 13:50 )Uģis Lazdiņš rakstīja: [ -> ]Hmm, angliski ir atšķirība starp "skaitļi" un "cipari" ?

Cipars = digit
Atsauces saites