Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DF
Autors Ziņa
telezypher Atslēdzies
kauts kas labaks c(:[

Ziņojumi: 618
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 6
Ziņojums: #16
RE: DF
(03.03.2009 20:18 )edgarzzz rakstīja:  Mēs vēl aizvien esam FMF SP Very Happy

vienalga, es gribu citu saitu, varētu būt piem. datorikiem.lv Very Happy
un krāsas vaig melnu ar rozā burtiem!
03.03.2009 20:21
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Zaķītis-Kaķītis Atslēdzies
Īsts zvērs

Ziņojumi: 202
Pievienojās: Feb 2009
Reputācija: 4
Ziņojums: #17
(03.03.2009 20:21 )telezypher rakstīja:  un krāsas vaig melnu ar rozā burtiem!
this^
03.03.2009 20:34
telezypher Atslēdzies
kauts kas labaks c(:[

Ziņojumi: 618
Pievienojās: Aug 2006
Ziņojums: #18
ā un kā apzīmē Datorikas fakultātes studentus ? dati ? Very Happy
03.03.2009 21:35
Raimz Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 330
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 5
Ziņojums: #19
Varbūt Datfi Twisted Evil
03.03.2009 21:38
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #20
Ir jau ditfi.lv , kas ir RTU datoriķu ražojums un izskatās, ka diezgan neapmeklēts.

Runājot par meilu, tad atkal tiek strebts par karstu, jo nav nemaz rektora rīkojuma par fakultātes atdalīšanos. tāpat arī studentu pārstāvji uzskata lēmumu par pretlikumīgu, jo tika pārkāpti 3 punkti. drīzumā būs raksts, kur cilvēks, kas piedalījies sēdē pastāstīs sīkāk.

Es nesaprotu vienu lietu, kāpēc tiek viss tā sasteigts? jau pirms balsojuma viskkas dīvains parādījās LUISā, tagad vēl šie meili, viss vēl līdz galam nav noticis, bet infa soļo pa priekšu faktiem.

man patika, ka meilā tika uzsvērts, ka nekas jau nemainās.

tāpat arī nav skaidrs kad notiks pati atdalīšanās (ja vispār notiks). Šajā pavasarī? tad nez vai tas nesajauks prātus jaunajiem studētgribētājiem, jo vismaz visos bukletos un skolas izstādē tika teikts par fizmatu fakultāti. Atnāks cilvēciņš ar LU bukletu paskatīsies netā un redzēs citu infu, apjuks un aizies uz RTU. Nu anyway gaidu kkādu plānu no vadības puses.

P.S. visā šajā procesā mani visvairāk uzjautrināja paši argumenti par atpazīstamību un kkādu mistisku finanšu taupīšanu, bet es vēl neesmu redzējis nevienu sociālo pētījumu vai arī ekonomiska rakstura aprēķinu ar konkrētām pozīcijām un skaitļiem Smile

P.S.2. es tiešām neiebilstu pret atdalīšanos, ja redzētu konkrētus uzlabojumus!
03.03.2009 22:05
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Zaķītis-Kaķītis Atslēdzies
Īsts zvērs

Ziņojumi: 202
Pievienojās: Feb 2009
Reputācija: 4
Ziņojums: #21
Borzovs ir dalījis cepumus datorikas nodaļas studentiem un teicis, ka viss būs ok

c/d?
03.03.2009 22:40
Uģis Lazdiņš Atslēdzies
Emulators pēc pieprasījuma

Ziņojumi: 222
Pievienojās: Sep 2008
Reputācija: 8
Ziņojums: #22
(03.03.2009 20:04 )Toms Beinerts rakstīja:  njaa, cik noprotu Borzovs tiešām ir gatavs iet pāri pat līķiem savu neķītro ideju vārdā..

Šoreiz vnk ar nelikumīgiem paņēmieniem...Jāmaksā jau šķeit par to būs atkal visai LU..

P.S. Fizmati nav fakultāte, bet pārliecieba. Tas tiem, kam identitātes problēmas traucē naktīs gulēt.

Līdz šim biju 52% par/ 48% pret DF izveidi, bet šādi Borzova izgājieni pamainīja manu viedokli. DF tikai godīgā ceļā. Tā ka šobrīd esmu PRET un mans fizmatiskais ES paliek arvien spēcīgāks.

Gaidu Šmī solīto rakstu.
04.03.2009 09:31
RRenars Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 18
Pievienojās: Aug 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #23
Varu tikai piekrist! Gaidam info.!
04.03.2009 10:17
Smotrovs Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 8
Pievienojās: Mar 2009
Ziņojums: #24
(03.03.2009 20:04 )Toms Beinerts rakstīja:  njaa, cik noprotu Borzovs tiešām ir gatavs iet pāri pat līķiem savu neķītro ideju vārdā..

Kur tad ir tie līķi? Vai pārlieku nedramatizējat?

Un kāpēc tieši Borzovs un kāpēc neķītro ideju?
Par šo jautājumu vairākkārt balsoja DN mācībspēku kopsapulce, un pret/atturējās katru reizi tikai kādi 2-4 cilvēki. DN šo jautājumu izvirzīja FMF Domē 2003. gadā, kad DN vadītājs bija prof. Bičevskis. (FMF Dome ar lielu vairākumu toreiz nobalsoja par šo lēmumu.) Tā ka Jums būtu jāraksta tā:

njaa, cik noprotu ap 90% mūsu pasniedzēju tiešām ir gatavi iet pāri pat līķiem savu neķītro ideju vārdā..

(03.03.2009 20:04 )Toms Beinerts rakstīja:  Šoreiz vnk ar nelikumīgiem paņēmieniem...Jāmaksā jau šķeit par to būs atkal visai LU..

Šķiet, pretējā puse ir tikpat svēti pārliecināta, ka viss bija likumīgi.

Varam uz to skatīties no 2 skatpunktiem -- formālistiskā un pēc būtības.

Ja esam formālisti, tad emocijām nav vietas. Pagaidīsim, kā to visu atrisinās juristi, un pēc tā arī vadīsimies, nevis lamāsim otru pusi.

Ja gribam skatīties pēc būtības, padomāsim: FMF domē vairākums nobalso par DF izveidošanu. Senātā vairāk nekā 2/3 nobalso par. Studentiem dotas atliekošā veto tiesības, un viņi tās izmanto; tiek dibināta Saskaņošanas komisija, lai abām pusēm izdotos vienoties, taču nevienai no pusēm neizdodas pārliecināt otru (par šo jautājumu, šķiet, ir lielākās formālistiskās domstarpības, taču mēs tagad spriežam pēc būtības: vai studentiem izdevās pārliecināt kaut vienu no pretējās puses mainīt savu viedokli? vai pretējai pusei kādu no studentiem? jo tieši tas taču ir saskaņošanas komisijas uzdevums). Vēlreiz balsojot, Senāts atkal ar vairāk nekā 2/3 balsu nobalso par. Vai šis nebūtu īstais brīdis atzīt zaudējumu -- ar cieņu?

Vēl vairāk pēc būtības, aizmirstot visas balsošanu lietas:

Man, un droši vien vairumam pārējo pasniedzēju sāp, ka ir izveidojusies šāda pretimstāvēšana starp pasniedzējiem un vismaz daļu no studentiem. Es labprāt runātu ar Jums, ieinteresētiem studentiem, par šo jautājumu -- ne jau lai pārliecinātu par savu taisnību, bet lai izskaidrotu savu nostāju par DF un uzzinātu Jūsējo, jo pašlaik, šķiet, valda abpusēja neizpratne par otras puses uzvedības motīviem: ne tikai Jums nav skaidrs, kāpēc pasniedzēji grib savu fakultāti, bet arī man nav skaidrs, kāpēc Jūs to 1) negribat, 2) tik ļoti negribat -- tik ļoti, ka, piemēram, jāliek Senātā tam veto.

(03.03.2009 20:04 )Toms Beinerts rakstīja:  P.S. Fizmati nav fakultāte, bet pārliecieba. Tas tiem, kam identitātes problēmas traucē naktīs gulēt.

Varat nesatraukties -- sava pārliecība Jums nebūs jāmaina. Pārliecība taču nav atkarīga no administratīvās iekļautības tajā vai citā struktūrvienībā, vai ne? Var studēt Datorikas fakultātē un būt pēc pārliecības kaut vai filozofs.

Ar cieņu,
Juris Smotrovs
11.03.2009 20:42
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 468
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #25
(11.03.2009 20:42 )Smotrovs rakstīja:  Kur tad ir tie līķi? Vai pārlieku nedramatizējat?
Un kāpēc tieši Borzovs un kāpēc neķītro ideju?

Juu, neķītrie un līķi bija smieklīgi Very Happy

(11.03.2009 20:42 )Smotrovs rakstīja:  Varam uz to skatīties no 2 skatpunktiem -- formālistiskā un pēc būtības.

Ja esam formālisti, tad emocijām nav vietas. Pagaidīsim, kā to visu atrisinās juristi, un pēc tā arī vadīsimies, nevis lamāsim otru pusi.

Ja gribam skatīties pēc būtības, padomāsim: [..]

Ja skatāmies pēc būtības, tad abām pusēm šķiet, ka viņas pārstāv viedokli ''pareizais''. Arī jums, Smotrova kungs, ir savs,uz emocijām un citiem, arī personīgiem, apsverumiem balstīts viedoklis. Kā jau teicāt, tad neviena puse neparliecinaja otru pusi. Un ar cieņu atzīt zaudējumu - nu nav te tagad nekādi bruņinieku principi.
Tāpēc noteikti labākais variants, kas arī mazinātu liekus apvainojumus no abām pusēm, ir jūsu jau minētais formālistiskais.
11.03.2009 21:07
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 530
Pievienojās: Sep 2005
Ziņojums: #26
Nu re, aizgriez tik cilveeks uz paaris stundaam muguru no e-pasta un jau uzzini, ka esi mainijis fakultaati.

Un papildus e-pastos burti ir paarmainju te iipashi lieli, te iipashi spilgti violeti bez man izprotama iemesla.
13.03.2009 19:10
Rouziys Atslēdzies
Mētāties, mētāties un vēlreiz mētāties

Ziņojumi: 340
Pievienojās: Aug 2007
Reputācija: 2
Ziņojums: #27
1) Drīzumā DF personāls vēlēs DF Domi. Saskaņā ar Augstskolu likumu un citiem pakārtotiem tiesību aktiem 1/5 no Domes vietām pienākas attiecīgās fakultātes studentiem. Šos domniekus-studentus atbilstoši LU noteiktai kārtībai ievēl attiecīgās fakultātes studentu pašpārvalde. Būtu labi to darīt iespējami drīz, citādi var rasties sarežģījumi ar grādu apstiprināšanu, diplomu izsniegšanu u.c. lietām, kas ir ekskluzīvā Domes kompetencē.
2) 3. Fakultāte ir viens vēlēšanu apgabals. Ievēlējamo fakultātes studējošo pašpārvaldes locekļu skaitu nosaka fakultātes studentu pašpārvaldes nolikums. Vēlēšanas notiek novembra pirmajā nedēļā fakultātes studējošo pašpārvaldes vēlēšanu komisija noteiktā dienā. Vēlēšanu diena un laiks, kas atvēlēts vēlēšanu norisei, ir nosakāms, nodrošinot iespējami plašu attiecīgās fakultātes studējošo iespēju piedalīties vēlēšanās. (no Latvijas Universitātes Studentu padomes Vēlēšanu nolikuma)

Līdz ar to secinu, ka DF SP vēlēšanas nedrīkst notikt tagad. Līdz ar to nedrīkst ievēlēt arī dominiekus. Labojiet, ja es kļūdos.

Līdz ar to seko ļoti daudz lietas, kas nevar notikt, ja nav DF domes.
13.03.2009 19:30
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 530
Pievienojās: Sep 2005
Ziņojums: #28
(13.03.2009 19:30 )Rouziys rakstīja:  citaati no nolikumiem
Līdz ar to secinu, ka DF SP vēlēšanas nedrīkst notikt tagad. Līdz ar to nedrīkst ievēlēt arī dominiekus. Labojiet, ja es kļūdos.

Līdz ar to seko ļoti daudz lietas, kas nevar notikt, ja nav DF domes.

Tad 4.kurss tomeer sanjemt diplomus no FMF domes, taa kaa vinji to iedomaajaas pirms 3,5 gadiem iestaajoties?
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 13.03.2009 19:59 Mezha_lauminja.)
13.03.2009 19:58
Janhouse Atslēdzies
Jānis
**

Ziņojumi: 13
Pievienojās: Aug 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #29
Rouziys, tas nozīmē to, ka drīz mainīsies arī LUSP nolikums. Nekas traks jau nenotiks un pieļauju, ka studenti bez diplomiem nepaliks. Smile

Cerams, ka sanāks izveidot kopīgu SP.
13.03.2009 21:06
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #30
(13.03.2009 19:10 )Mezha_lauminja rakstīja:  Nu re, aizgriez tik cilveeks uz paaris stundaam muguru no e-pasta un jau uzzini, ka esi mainijis fakultaati.

Manuprāt, saskaņā ar Rektora rīkojumu mēs fakultāti mainīsim 1. jūlijā. Šobrīd mēs esam [arī] DF, [ne tikai FMF] personāls, lai varētu ievēlēt Domi.

Paša e-pasta sakarā: Borzova kungs sevi par [pagaidām neeksistējošas] fakultātes Dekāna p.i. nosaucis pāragri. Vēl jau nav 16. marts.
13.03.2009 21:08
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija