fizmati.lv forums
Fizmatu Cehs '06 - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Studentu lietas (/forum-35.html)
+--- Forums: Pasākumi (/forum-117.html)
+--- Pavediens: Fizmatu Cehs '06 (/thread-1104.html)

1 2 3

RE: Fizmatu Cehs '06 - Mārtiņš Lūsis - 18.09.2006 19:20

Ew, a kas taa par filminju? Smile Un par 4dienu - vajadzeetu gan...

RE: Fizmatu Cehs '06 - Andrejs Kalnačs - 18.09.2006 21:42

Kur kāds forš bārs zeļļu ielas rajonā, kur DatZ varētu noturēt sapulci Smile?

RE: Fizmatu Cehs '06 - Armi - 18.09.2006 22:38

es arii tai paseedeeshanai piekriitu Very Happy un to jau var dariit baaraa Daavis pie pashas fakultaates Very HappyVery Happy

RE: Fizmatu Cehs '06 - Raivis Bēts - 18.09.2006 23:36

Ceru, ka šodien vai rīt kāds no veckursniekiem būs jūs painformējis par to, kas jums ir jāizdara, bet gribu to izdarīt arī šeit.

Tātad jums kursā ir jaizdomā kads priekšnesums, kam būtu muzikāla pieskaņa (ar to es uzreiz nedomāju dziedāšanu). Svarīgi, lai tiek iesaistīti no kursa pēc iespējas vairāk cilvēku - tas domāts, lai jūs vairāk iepazītos ar saviem kursabiedriem, kopīgi kaut ko padarītu.

Pie tam tiem, kas piedalīsies priekšnesumā, ieeja uz ceha pasākumu ir lētāka - tādēļ jūsu kursam ir jāapzin visi cilvēki, kas piedalīsies un jauztaisa saraksts, kas jāatsūta uz raivis.bets@gmail.com vai jāatdod tam cilvēkam, kas jums par šo pasākumu kursā pastāstīja.

Bez priekšnesuma jums ir vajadzīgs arī kursā uztaisīt filmiņu par savu kursu - ideāli būtu, ja jūs uzfilmētu un uzmontētu (aptuveni 1-2 minūtes garu). Bet var arī būt filmiņa no bildēm vai sliktākajā gadījuma bilžu galerija, kuru jūs palaižat un stastat par to vai vnk apakšā parakstiet tekstu. Šai filmiņai nav nekādi ierobežojumi, bet tai ir jabut par jūsu kursu, tajā ir jābūt redzamiem pēc iespējas vairāk jusu kursa cilvēkiem, un tai ir jābūt komiskai vai smieklīgai.

Ja ir vēl kādi jautājumi tad jautājiet.

RE: Fizmatu Cehs '06 - R. Kreicbergs - 19.09.2006 14:38

lol, ja savaaksies veel dojotaaju (pagaidaam ir pieteicies tikai ameriks), tad vareetu uztaisiit muzikaalu priekshnesumu ar seksuaalo nerdu, t.i., datorikju deju

RE: Fizmatu Cehs '06 - Māris Bērziņš - 19.09.2006 16:04

viens jautaajums : programmeetaaji un datorikji skaitaas kopaa vai atsevishkji?
ja kopaa, es arii vareetu padejot Very Happy
ps laba vieta, kur sarunaat par cehu. pats neesmu bijis, bet kkaads krogs kur herbe ir (esot iemeegjinaats un ir labs)Very Happy

RE: Fizmatu Cehs '06 - Mārtiņš Lūsis - 19.09.2006 16:09

Es arii piesakos Very Happy

P.S. Iesaku "datorikjiem" 3dienaa savaakties kopaa... 3diena cik zinaams datorikjiem lielai daljai briivaaka diena... pie tam mums laiks pamaz - muusu filminjai un priekshnesumam ir jaarullee pamatiigi! Smile

RE: Fizmatu Cehs '06 - Līga Pētersone - 19.09.2006 16:12

Idejas par priekšnesumu neapspriediet publiski, nebojājiet pārsteigumu

RE: Fizmatu Cehs '06 - Māris Bērziņš - 19.09.2006 16:25

Līga Pētersone rakstīja:Idejas par priekšnesumu neapspriediet publiski, nebojājiet pārsteigumu
bet nu 4dien buus taa seede un ir doma pirms taas paseedeet kkur

RE: Fizmatu Cehs '06 - Matīss Ruša - 19.09.2006 17:00

4dien, pēc lekcijām, cik noprotu, tad abām grupām beidzas 14.10, tad minam uz kādu siltāku vietiņu (ir doma pie Herbes) un tur arī pie alus kausiem izdomāt kas, ko, kā...

RE: Fizmatu Cehs '06 - Armi - 19.09.2006 17:46

Lielākais mīnuss, ka ir cilvēki (ieskaitot mani) kam beidzas 16:10, jo 14:30 ir programmēšanas labori ...

RE: Fizmatu Cehs '06 - Pēteris Jurčenko - 19.09.2006 17:47

Armi rakstīja:Lielākais mīnuss, ka ir cilvēki (ieskaitot mani) kam beidzas 16:10, jo 14:30 ir programmēšanas labori ...

Ciešanas eksistē

RE:  Fizmatu Cehs '06 - Raimz - 19.09.2006 18:18

Armi rakstīja:Lielākais mīnuss, ka ir cilvēki (ieskaitot mani) kam beidzas 16:10, jo 14:30 ir programmēšanas labori ...

Nu bet programmēšanas laboros tak jāierodas tikai atrādīt progas (vismaz pagāsgad tā bija). Nu protams ja negrib kaut ko šausmīgi svarīgu pasniedzējam prasīt. Cik atceros pirmajai progai termiņš bija diezgan garš, tā ka nav ko iespringt...

RE: Fizmatu Cehs '06 - Mārtiņš Lūsis - 19.09.2006 19:07

!!!!!Datorikju I kurss 4dien 14.20 satiekas pie LU galvenaas ieejas (protams, Rainja bulv. 19), lai dotos uz "Gauju" (tērbatas un stabu ielas stūris) un rīkotu apspriedi par ceha priekšnesumu, ja kāds, kas vēlas netiek, tad lai sūta man meilu (martinslusis@inbox.lv). Ierashanaas briivpraatiigi obligaata...!!!!!

Pareizi Blekss teica - ja neviens neuznjemsies vadiibu, tad mums visiem ir kirdikt Smile Taapeec - tauta sarosaas!

RE: Fizmatu Cehs '06 - Andrejs Kalnačs - 19.09.2006 19:13

Būtu tīri interesanti, ja atnāktu puse no DatZ Smile