fizmati.lv forums
Baldone vs. Aristotela svetki - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Studentu lietas (/forum-35.html)
+--- Forums: Pasākumi (/forum-117.html)
+--- Pavediens: Baldone vs. Aristotela svetki (/thread-1894.html)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Marshans - 12.08.2007 14:38

Un kā ir ar izmaksām? Dalības maksa or smth?

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Artis Krūziņš - 12.08.2007 15:41

par dalības maksu vēl notiek sarunas. varētu būt kaut kas starp 3 un 4,5 ls

RE:   Baldone vs. Aristotela svetki - Mārtiņš Bisenieks - 12.08.2007 22:54

Andris Stīpnieks rakstīja:Pasākumu ir daudz, un dzert vajag ar saprātu.

Fufam taisnība, taču lieka limonādes (ar to es domāju LIMONĀDES) bundža nenāks par ļaunu nevienam, kas izcietīs paredzētās mocības (gan fiziskās gan garīgās) Smile

Rouziys rakstīja:uuu... jaa...
apsolos gaadaat par jautriibu
..... un skalju uzveshanos

Par jautrības sagādāšanu - lieliski jo vairāk jo labāk!
Par skaļu uzvedību - ogļraktuvēs NEDRĪKST bļaustīties! Bet ja nopietni - vai tu domā, ka tavu balsi spēs sadzirdēt caur veckursnieku trenētajām rīklēm?

Par cik pa ilgiem laikiem esmu ticis pie neta tad atļaušos pagvelzt un dot pirmkursniekiem pirmos udzevumus, kas jāveic Baldonē:

1.Jāpanāk, ka Luckāns nedzied!
2.Jāiegūst Virsaiša matu šķipsna (matu šķipsna nevis skalps!!!)
3.Jāuzzin kurš ir Fufuks (viegli) un jāatrod viņa ausis (neiespējamā misija) (piedod Fufuk!)
4.Jāatņem Šamanim burvju dzira
5.Jāizruga atbilstoša kandidatūra titulam "datoriķu 1.kursa blondīne"
6.Nakts trasē jāiziet Štolcera un Luckāna posms
7.Jāsameklē vienīgais cilvēks, kas bija pirms kara un jānoskaidro ar ko viņš nodarbojās fizmatu pasākumos
8.jāiztur Mora, Orvila un Pētera valdzinājums vismaz 1h bez pārtraukumiem
9.Jāiesniedz skaistāko pirmkursnieču saraksts veckursniekiem!
10.Jāuzzin fizmatu dziesmas, teikas, leģendas un visu pārējo, kas nepieciešams, lai sauktos par fizmatu!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

RE:    Baldone vs. Aristotela svetki - Rouziys - 13.08.2007 15:33

Mārtiņš Bisenieks rakstīja:Par skaļu uzvedību - ogļraktuvēs NEDRĪKST bļaustīties! Bet ja nopietni - vai tu domā, ka tavu balsi spēs sadzirdēt caur veckursnieku trenētajām rīklēm?

12 gadi korii Very Happy Very Happy Very Happy
un kaa veel dzirdees Very Happy Very Happy Very Happy

P.S. atgaadinaajums 1. kursam... Nepakljauties vecaako kursu spiedienam un neatljaut savaak pirmkursniechu saraxtu Very Happy Very Happy Very Happy

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Uldis Luckāns - 13.08.2007 18:07

Rouziys rakstīja:
Mārtiņš Bisenieks rakstīja:Par skaļu uzvedību - ogļraktuvēs NEDRĪKST bļaustīties! Bet ja nopietni - vai tu domā, ka tavu balsi spēs sadzirdēt caur veckursnieku trenētajām rīklēm?

12 gadi korii Very Happy Very Happy Very Happy
un kaa veel dzirdees Very Happy Very Happy Very Happy
6 gadi LU Fizikas un matemātikas neformāļu korī "Baltā lapa" - ne pīkstiena no jums nedzirdēs Laughing

Citāts:P.S. atgaadinaajums 1. kursam... Nepakljauties vecaako kursu spiedienam un neatljaut savaak pirmkursniechu saraxtu Very Happy
Sarakstu varat paturēt - mēs savāksim pašas pirmkursnieces Twisted Evil

luck

P.S. Rouziys, šī tava bilde ir no mentenes kartotēkas paņemta? Laughing

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Mārtiņš Bisenieks - 13.08.2007 18:38

Rouziys rakstīja:P.S. atgaadinaajums 1. kursam... Nepakljauties vecaako kursu spiedienam un neatljaut savaak pirmkursniechu saraxtu

Vai tu pats maz saproti kādas "jaukas" iesvētības tu sev sagādāji ar šiem vārdiem? :DEsmu pārliecionāts, ka tu būsi viens no pirmajiem kura garu veclursnieki salauzīs Smile Nē nē ir jau ok, vajag mums balamutes Smile bet zini - neauzraujies ar bļaustīšanos Baldonē, pietaupies Aristoteļa svētkiem, tur tavi 12 gadi korī (kas līdzvērtīgi mēnesim fizmatos Very Happy ) lieti noderēs! Un pirms mēģini kādu pārbļaut, atceruies - musm ir Luckāns! Smile

Un par pirmkursnieču sarakstu runājot - vai tu atceries tās mazās lapiņas kuras aizpildīji reģistrācijas nedēļā piesakoties uz Baldoni? Un tagad padomā labi - kuriem JAU ir pirmkursnieču saraksts? Very Happy

P.S.Vai tu kļūsi par tikai par fizmatu, jeb arī par fizmatu kojinieku?

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Marshans - 13.08.2007 19:42

Beidziet ja... es taču ticu, ka sirdīs fizmati ir galanti, iecietīgi un sirsnīgi ļaudis Very HappyD Very Happy

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Rouziys - 13.08.2007 19:54

Es tak zinu viss kas un kaa notiek Very Happy
kojinieks nebuushu Very Happy
tas ka es aakstos Very Happy un daudz izrunaajos veel neko nenoziimee Very Happy
un ar iesveetiibaam mani nevar nobiedeet Very Happy
tam esmu cauri izgaajis
Vnk peec prakses skatoties... (1. kursu mociiju RTU) ka kolektiivi nav iipashi vienoti... Man ir prieks ka ir taada Baldone.. Smile
aaa... un par to bildi... nez kaapeec uz LU aplieciibaam nedriikst ar cepuri fotografeeties Very Happy
hmm... un LU ir arii koris?? vot taa gan man pietruukst. buus uz to jaapiesakaas.. Smile
Un par taam pirmkursnieceem... njaa... es pilniigi nezinu ko ar vinjaam Very Happy
taatad jums to saraxtu nevaidzees?? Very Happy

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - krishax - 13.08.2007 19:54

heh, būs jāpadomā kāds plāns, kā Jūs- veckursniekus, mazliet izjokot....... Razz

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Rouziys - 13.08.2007 19:58

krishax rakstīja:heh, būs jāpadomā kāds plāns, kā Jūs- veckursniekus mazliet izjokot....... Razz

We could co-operate.... Twisted Evil

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Andrejs - 13.08.2007 20:45

Starpcitu vai nav vel zināms laiks, kur, kad, cikos attiecībā pret braucienu uz Baldoni?

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Toms Mikoss - 13.08.2007 22:00

Visticamāk, ka braukšana būs *šī gada aristoteļa datums* - 2, tā ap pusdienaslaiku, no Zeļļu ielas. Bet gan jau visai drīz tiks viss smalki aprakstīts fizmati.lv kalendārā.

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Uldis Luckāns - 13.08.2007 22:20

Toms Mikoss rakstīja:Visticamāk, ka braukšana būs *šī gada aristoteļa datums* - 2, tā ap pusdienaslaiku, no Zeļļu ielas. Bet gan jau visai drīz tiks viss smalki aprakstīts fizmati.lv kalendārā.
Hmmm, Toms, tev sanācis neliels aksidents - izbraukšana 31. augustā, atgriešanās - Aristoteļa dienā - 2. septembrī.

luck

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Mārtiņš Bisenieks - 13.08.2007 22:22

Rouziy - i nemaz nedomā, ka mēs (es) ko sliktu, bet nu nevar jau jūs tā vienkārši aizvest uz Baldoni nebrīdinot par draudošajām briesmām Very Happy Bet par to sarakstu runaajot - ieprieksh jau tika pateikts, ka patiesiibaa jums paliks saraksts, bet mums pirmkursnieces!

KrishaX: tu nemaz nesaac tautu musināt uz dumpi Smile

Marshan: loģiski ka fizmati sirdī (un netikai) ir iecietīgi, sirsnīgi un draudzīgi! Kas tev liek domāt par pretējo?

Andrej: izbraukšana pavisam noteikti būs no Zeļļu ielas 8 (Zellijas) un pavisam noteikti, ka tas notiks 31.augustā, par pulksteņa laiku gan nemācēšu pateikt, bet varam taisīt totalizatoru Smile

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Rouziys - 13.08.2007 22:26

ah tu sadists.. Very Happy
visiem tikai meitenes galvaa.. Very Happy (vot tikai kuraa galvaa Very Happy Very Happy )
nez ko vinjas pashas teiktu par shaadu sadaliijumu Very Happy