fizmati.lv forums
Baldone vs. Aristotela svetki - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Studentu lietas (/forum-35.html)
+--- Forums: Pasākumi (/forum-117.html)
+--- Pavediens: Baldone vs. Aristotela svetki (/thread-1894.html)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE:  Baldone vs. Aristotela svetki - Mārtiņš Bisenieks - 14.08.2007 20:34

Aleksandra rakstīja:Baldone tas protams ir forsi!!! Labāk izstāstiet kā pēc tik ilga kodiena un vēl pēc aristoteļiem var normāli uzsākt studijas??? D)

Baldone un kodiens? Nē, tās ir divas nesavienojamas lietas! Baldonē alkaholu nelieto! Baldonē ir tikai Draudzēšanās un Darbs Very Happy

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Aijux - 14.08.2007 23:39

Sāk izklausīties, ka Baldone ir vienīgais pilnvērtīgais sākums! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

RE:  Baldone vs. Aristotela svetki - Sanda Blomkalna - 15.08.2007 10:03

Aijux rakstīja:Sāk izklausīties, ka Baldone ir vienīgais pilnvērtīgais sākums! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

...Baldone ir vienīgais pilnvērtīgais pasākums 31.08-02.09.2007

Razz

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Uldis Luckāns - 15.08.2007 15:06

Sanda Blomkalna rakstīja:
Aijux rakstīja:Sāk izklausīties, ka Baldone ir vienīgais pilnvērtīgais sākums! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

...Baldone ir vienīgais pilnvērtīgais pasākums 31.08-02.09.2007

Razz
Piedodiet, FMFSP, piedodiet, profesūra, Baldone ir vērtīgākais pirmkursnieku pasākums 31.08.2007.-29.08.2008. (ieskaitot sesijas).

Nu labi - tikpat vērtīgas ir iesvētības Twisted Evil

luck

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Arta Kudlāne - 15.08.2007 15:28

iesvētības nemaz nevar salīdzināt ar Baldoni!

Baldone vnk ir nepārspējama! Smile
Tie, kas nebrauc tiešām DAUDZ palaiž garām!

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - o.k. - 15.08.2007 15:47

jautaajums gjeniaalajiem shii pasaakuma organizatoriem:

vai ir jaaiesniedz personas [sevis. tb savs] apraksts, lai aarkaartas gadiijuma izsludinaatai mekleeshanai buutu arii panaakumi?!

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Andris Stīpnieks - 15.08.2007 16:49

o.k. rakstīja:vai ir jaaiesniedz personas [sevis. tb savs] apraksts, lai aarkaartas gadiijuma izsludinaatai mekleeshanai buutu arii panaakumi?!

Mums jau vienreiz bija viens cibiņš, kas aizgāja mežā nosalt. Ņifiga nesanāca - izgulējās, un kautkā attransportējās atpakaļ. Vasara, silts galu galā.

Vislabākāis līdzeklis - Ansīša un Grietiņas metode. Ja ir tāda prakse regulāri pazaudēties, paņem līdzi izturīgu diegu(daudz). Diegu piesien pie koka un staigā laimīgs. Atradīsies točna.

Vai arī esi pamanāms un pazūdi vietās, kur viegli meklēt un atrast. Ja kādam tevis pietrūks, tad meklēs, ja nebūsi nevienam nafig vajadzīgs - tāpat tevi neatcerēsies un nemeklēs.

Par to aprakstu meklēšanai - prakse pierāda, ka meklēšanas operatīvajai informācijai pietiek ar
"tas lohs no tās un tās studiju programmas, kas aizgāja pazust",

nevis

"jauns, slaids, brunets ar vasarraibumiem klātu seju gaiši zaļos šortos un rozā krekliņā, konstantā pālī pēc 21:00 piektdienās".

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - o.k. - 15.08.2007 18:01

njaaa.. visnotalj izsmeljoshi saistīita lasaamviela un trakoti pozitiiva informaacija. [interesantaaka meedz buut tikai slimiibas veesture].

a kaa ir ar medikamentiem un taadiem shtruntiem kaa plaaksteriem, vates tamponinjiem, binteem, elastiigaam saiteem, marleem un gjipsha maisiijumiem?!
pashiem jaanjem liidzi, vai tas vis buus pieejams uz vietas?!

un vispaar! - man ir tik daudz jautaajumu, ka pashai kljuust bail. teikshu - netipiski man.

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - numirapi - 15.08.2007 18:20

eem, a kaut kur jāpiesakās, ja braukšu?(gan jau točna baukšu Very Happy ) vai arī galvenais nenokavēt izbraukšanu un paņems tā pat vai biji, vai nebiji pieteicies?

RE:  Baldone vs. Aristotela svetki - ulzha - 15.08.2007 18:24

Rouziys rakstīja:hmm... un LU ir arii koris?? vot taa gan man pietruukst. buus uz to jaapiesakaas.. Smile
Kori ir kādi 6, bet ieteicamais pirmkursniekiem un pirmkursniecēm ir Juventus = Jaunība. Uzņemšana būs septembra otrajā pusē. http://www.juventus.lv/jaunumi/ noteikti varēs izlasīt.

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Rouziys - 15.08.2007 20:00

Fizmati nebaidaas no traumaam.. Very Happy
taatad D&D ir draudzeeshanaas un darbs nevis dzert un dzert??? Very Happy Very Happy Very Happy
hmmm... bet dzert tak var arii draudzeejoties un straadaajot Very Happy Very Happy Very Happy
probleemas nav... koris... mm... es tik nez par ko izshkjirshos...

RE:  Baldone vs. Aristotela svetki - Guntis Šmaukstelis - 15.08.2007 20:20

Rouziys rakstīja:taatad D&D ir draudzeeshanaas un darbs nevis dzert un dzert??? Very Happy Very Happy Very Happy

Nu sākotnējais D&D atšķirās no taviem abiem variantiem Very Happy

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - o.k. - 15.08.2007 20:26

Rouziy, man gan liekas, ka Tev vajadzeetu uztraukties par traumaam.
pasaudzee jel galvu - iespeejams, taa veel noderees. [zinu! - varbuutiibas elements nieciigs. jo redz'.. kopdziivi ar muljkjiem pat dieviem nepiedod].

emm.. tas ir taads netieshs maajiens uz to, ka Baldone ir nevis izdzershanaas pasaakums, bet gan sadraudzeeshanaas. man shkjiet shis svariigais fakts tika pieminteets.
[ruugti maldies, ja domaa (uzsveru - JA DOMAA), ka draudziiba = dzershanu].

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Rouziys - 15.08.2007 20:36

saakumaa jaapaziistas lai saprastu par manu smadzenju staavokli Very Happy
un tas ka man nav bail no traumaam nenoziimee ka es vinjas veelos... Very Happy
labi... par D&D veel uzzinaashu.. paspiidzinaashu kaadu 2kursnieku Very Happy (ar n-tajiem jautaajumiem .... KAAPEEC?? ) Very Happy
taa ko veel man tur paarmeta?? Very Happy
Es nesaku ka draudziiba ir vienaada ar dzershanu... Lasiit ir jaamaak... Very Happy
Kaada vaina alus kausam draugu lokaa??? Very Happy kaada vaina alinjam peec smagas darba dienas??? Very Happy Very Happy
kas juus mani par alkaholikji uzskatat vai?? Very Happy

RE: Baldone vs. Aristotela svetki - Līga Pētersone - 15.08.2007 20:45

Nu ibio, ko jūs te ņematies! Neķeriet stresu un chillll, viss būs labi un iztiksim bez personiskiem apvainojumiem!

P.S. Pasaku laikus, ka tie, kas pārak uztraucas, labāk lai sēž mājās, jo mums nav plāna ko darīt, ja nu pēksņi notiek teroristu uzbrukums, 3.pasaules karš, nepiedzīvota dabas kastrofa un blā, blā, blāaa!