fizmati.lv forums
Ka dabūt VIP statusu? - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Informācijas tehnoloģiju lietas (/forum-118.html)
+--- Forums: Datori (/forum-81.html)
+--- Pavediens: Ka dabūt VIP statusu? (/thread-24351.html)

Ka dabūt VIP statusu? - Gamer - 03.08.2022 07:50

Interesanti, kāpēc daži kazino/pārstāvji nerada informāciju par to, kas nepieciešams, lai kļūtu par VIP.

Un kad es dažreiz jautāju, kas nepieciešams, lai kļūtu par VIP, pēc manas pieredzes, visbiežāk es saņemu atbildi, kurā teikts, ka šobrīd jūs neatbilstat VIP statusam, bet viņi atsakās dalīties ar jums par to, kas nepieciešams. Vai tas ir summa, ko es iemaksāju?

RE: Ka dabūt VIP statusu? - Render33 - 04.08.2022 11:31

Man šķiet, ka reklamētais VIP statuss bieži vien ir nepieklājīgs, it īpaši, ja kazino ir sava veida reitings vai VIP līmenis. Ja vairākus gadus esat spēlējis pāris simtus mēnesī, jūs patiesībā neesat klients, no kura kazino sagaida, ka kādu dienu jūsu kontā tiks ieskaitīti daži simti tūkstošu, un jūs nekad nevarētu piedalīties derībās/ uzvariet turnīrā ar 2 nedēļas veco VIP, kurš dubultoja jūsu iemaksas gadus kopš reģistrēšanās. Man patīk spēļu automāti online

RE: Ka dabūt VIP statusu? - samui - 05.08.2022 09:03

Pāris saistītie kazino, kuros nav minēti vārdi, pēc SOW pārbaudes man piešķīra VIP statusu, kas, manuprāt, ir diezgan viltīgs.
tas parādīja sadarbību starp atbildīgajām spēļu un veicināšanas komandām, lai gan ir pilnīgi iespējams, ka viņi sēž blakus