fizmati.lv forums
Nopirkt piepūšamo laivu vectēvam - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Pārējās lietas (/forum-76.html)
+--- Forums: Beztēma (/forum-78.html)
+--- Pavediens: Nopirkt piepūšamo laivu vectēvam (/thread-24353.html)Nopirkt piepūšamo laivu vectēvam - Vidouhi - 08.08.2022 03:06

Vectēvs ļoti aizraujas ar makšķerēšanu, tāpēc katru reizi ir grūti izvēlēties viņam dāvanu. Es tiešām vēlos viņam uzdāvināt kaut ko patiešām vērtīgu, es domāju par laivas iegādi, ko jūs domājat?


RE: Nopirkt piepūšamo laivu vectēvam - Sinesar - 08.08.2022 03:10

Kā īsts makšķernieks es novērtētu šādu dāvanu. Vienkārši, ja viņam jau ir laiva vai vairākas, es nedomāju, ka laiva būtu tik lietderīgs pirkums. Kopumā ir vērts padomāt un novērtēt šo faktu.


RE: Nopirkt piepūšamo laivu vectēvam - Vidouhi - 08.08.2022 03:11

Vectēvam ir tikai viena laiva, pat to viņš pērn zvejas braucienā pārdūra, tāpēc domāju, ka šāda dāvana būtu vairāk nekā adekvāta. Varbūt varat ieteikt kādu lētu un kvalitatīvu iegādes iespēju.


RE: Nopirkt piepūšamo laivu vectēvam - Sinesar - 08.08.2022 03:12

Mūsu ģimenei ļoti patīk aktīvā atpūta, bieži dodamies brīvā dabā, bet laiva šādos izbraucienos ir vienkārši neaizstājams atribūts, tāpat kā telts. Protams, makšķernieku var iepriecināt ar ne pārāk daudzām lietām, taču pievērstā uzmanība būs tā vērta. Piepūšamo laivu var iegādāties šeit https://www.expressshop.lv/lv/p/sports-un-atpta/makerana-un-medbas/piepams-laivas. Nopirkt laivu var ļoti izdevīgi, jo tuvojas sezonas beigas.