fizmati.lv forums
Aptauja par velosipēdu izmantošanu - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Pārējās lietas (/forum-76.html)
+--- Forums: Beztēma (/forum-78.html)
+--- Pavediens: Aptauja par velosipēdu izmantošanu (/thread-4496.html)

Aptauja par velosipēdu izmantošanu - eriks.zaharans - 04.09.2010 15:52

Sveiki biedri,
Es ar brāli izstrādāju nelielu projektiņu un ir nepieciešama statistika, tādēl būtu ļoti pateicīgs, ja varētu izpalīdzēt un aizpildīt aptauju.

Liels paldies! Smile

Te ir links uz aptauju:
https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&formkey=dDZSWlRFbHR0cnJqUndKWEFndUdPbHc6MQ#gid=0

RE: Aptauja - Mezha_lauminja - 04.09.2010 16:07

Postā varēji ierakstīt arī aptaujas tēmu Wink

Ar ko jautājumā "Kādiem mērķiem tu izmanto velosipēdu?" atšķirās atbildes "Atpūtas braucieniem" un "Tāpat vien"?

RE: Aptauja - eriks.zaharans - 04.09.2010 16:28

(04.09.2010 16:07 )Mezha_lauminja rakstīja:  Postā varēji ierakstīt arī aptaujas tēmu Wink

Paldies par ieteikumu! Izlaboju Smile

(04.09.2010 16:07 )Mezha_lauminja rakstīja:  Ar ko jautājumā "Kādiem mērķiem tu izmanto velosipēdu?" atšķirās atbildes "Atpūtas braucieniem" un "Tāpat vien"?

Atpūtas brauciens būtu aizbraukšana uz jūru vai kādu pikniku, bet "tāpat vien" ir pabraukāšanās ar draugiem pa rajonu

RE: Aptauja par velosipēdu izmantošanu - telezypher - 04.09.2010 16:41

man parasti atpūtas brauciens bija 35km pa rīgu, Imanta -> Dienvidtilts -> Alfa -> Imanta Very Happy

RE: Aptauja par velosipēdu izmantošanu - dambō bet rōzā - 04.09.2010 17:47

Kā tik šķībi var braukt.

Citāts:Vai izmanto velonovietnes? *
Jā, izmantoju
Nē, slēdzu klāt stabam vai kokam
cmon. tizlas atbildes. kā bijušais velokurjers esmu slēdzis klāt pie visa, kas pagadās. un tagad ikdienā turpinu tā darīt. tur kur ir velonovietne - izmantoju to, kur nav - izmantoju dajebko.

RE: Aptauja par velosipēdu izmantošanu - Mezha_lauminja - 04.09.2010 21:20

Jā, mana slēgšanās loģika ir līdzīga kā dambo - ja nav velonovietnes, tad tak es neatstāšu to riteni tāpat vien paņemamu! Kur tik var, tur arī pieslēdzu.

Es gan nekad kurjers neesmu bijus, manuprāt, tas vienkārši ir veselais aprāts.

Es būtu iekļāvusi anketā kādu jautājumu par pazīšanas zīmēm - gravējumiem riteņa rāmī un tamlīdzīgi.

RE: Aptauja par velosipēdu izmantošanu - eriks.zaharans - 05.09.2010 15:55

(04.09.2010 17:47 )dambō bet rōzā rakstīja:  cmon. tizlas atbildes. kā bijušais velokurjers esmu slēdzis klāt pie visa, kas pagadās. un tagad ikdienā turpinu tā darīt. tur kur ir velonovietne - izmantoju to, kur nav - izmantoju dajebko.

Tieši tādēļ katram jautājumam pie atbilžu variantiem bija arī iespēja "Citas", kur varēji izpausties ar savu atbildi Wink