fizmati.lv forums
Meklējam PHP un/vai Java koderus - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Tirgus lietas (/forum-59.html)
+--- Forums: Darbs (/forum-62.html)
+--- Pavediens: Meklējam PHP un/vai Java koderus (/thread-4835.html)Meklējam PHP un/vai Java koderus - Coast - 21.03.2011 18:07

SIA "Coast Core" meklē PHP un/vai Java koderus!

Prasības kandidātam
Augstas ambīcijas ievirzītas pareizajās sliedēs, lieliskas komunikācijas prasmes (vismaz ķīniešu valodā, ja ne latviešu) un, protams, prasmes un iemaņas PHP un/vai Java kodēšanā (vai iedzimts talants) arī nenāks par ļaunu.

Par kompāniju
Jauneklīga kompānija ar nenovērtējamu atbildības sajūtu (vismaz daži), kas strādā gan pie lieliem, gan maziem projektiem un nežēlo spēkus mērķu sasniegšanai. Izstrādājam mobilās aplikācijas, desktop aplikācijas, webus un gandrīz visu ko Tu spēj iedomāties... un nespēj!

Lai pieteiktos vakancei sūti savus kontaktus kopā ar īsu savu programmēšanas prasmju un pieredzes aprakstu uz e-pastu: martins.bisenieks@coastcore.com vai zvani +371 26129622. Visus kandidātus kuri atsūtīs CV uz norādīto e-pasta adresi uzskatīsim par nederīgiem.


RE: Meklējam PHP un/vai Java koderus - Coast - 08.04.2011 11:00

Meklēto darbinieku pulciņam pievienojās arī windows aplikāciju koderi. Arī augstākminētie PHP un Java programmētāji vienmēr ir gaidīti.


RE: Meklējam PHP un/vai Java koderus - Doktors Streindžlovs - 08.04.2011 15:06

Savu vietiņu jau esmu atradis, tā kā laikam nepieteikšos, bet cepums Jums par sakarīgu sludinājumu. Vairāk tādus!