fizmati.lv forums
linux install-fests - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Studentu lietas (/forum-35.html)
+--- Forums: Pasākumi (/forum-117.html)
+--- Pavediens: linux install-fests (/thread-522.html)

1 2

linux install-fests - KM - 05.01.2006 16:26

Nākamo otrdien, 10. janvārī, Zeļļu 8 kojās, plkst. 19 ir paredzēts uztaisīt nelielu/lokālu linux install-festu, ko varētu saprast tā - dzert alu, instalēt linux'u un runāt par geek lietām.

Šobrīd es esmu tas, kas domā pāriet uz Linux un viedo Linux centra pārstāvju uzraudzībā tas tad varētu arī notikt augstāk minētajā datumā, kas tika izvēlēts dēļ deal'a, kuru noslēdzu ar Orvilu.

Ja kāds grib pievienoties - uzinstalēt Linux paralēli Windows vai ir gatavs būt tikpat radikāls kā es un switchot uzreiz, darot to speciālistu uzraudzībā, lūdzams dot ziņu.

Ja kāds šaubās par to, cik linux ir foršs, tad smelties informāciju par to var te: http://linux.edu.lv/

- gacho - 05.01.2006 16:34

Seerga izplataas.. viens upuris peec otra. Njaa, ir stiliigi buut opensource geekam.

- Raivis Dejus - 05.01.2006 16:34

Ai Crap... Un es jau cerēju, ka sanāks G-Pr0n... Sad

nu neko... Bet ja nu gadījumā vēl kādu piemeklē apgaismība un viņš nolemj tapt brīvs, derētu atcerēties par šo resursu: http://EasyLinux.info

- Guest - 05.01.2006 16:41

ja kaads grib piedziivot normaalu installfestu, tad aivars zinjo, ka notiek installfests, kas biidiits uz muuzikas programmatuuru.

/ki

- KM - 05.01.2006 16:50

gacho rakstīja:Seerga izplataas.. viens upuris peec otra. Njaa, ir stiliigi buut opensource geekam.

Ne tikai stilīgi, bet arī legāli. Un jaunas zināšanas ar var noderēt.

- Guest - 05.01.2006 21:29

Crap, bet 11.01 ir fizika...

k.

- Cits Viesis - 06.01.2006 03:00

Blā blā blā...es tagad demonstratīvi pāreju uz linux un visiem tas ir jāzina, jo savādāk tak neviens nezinātu, ka arī es tagad būšu krutais geeks... Laughing
Pirms "switch'o" pārliecinies vai pat dienu varēsi izvilkt bez sava ierastā windows'a, lai nesanāktu nesaprašanā blenžot monitorā tikai klikšķināt uz defaultā sainstalētajām programmām un brīnīties, ko tad tās īsti dara...

- KM - 06.01.2006 03:07

Cits Viesis rakstīja:visiem tas ir jāzina, jo savādāk tak neviens nezinātu, ka arī es tagad būšu krutais geeks...
Ne gluži, informācija par to te tiek likta, lai tie, kuriem ir interese, varētu izmantot šo iespēju.

Cits Viesis rakstīja:Pirms "switch'o" pārliecinies vai pat dienu varēsi izvilkt bez sava ierastā windows'a, lai nesanāktu nesaprašanā blenžot monitorā tikai klikšķināt uz defaultā sainstalētajām programmām un brīnīties, ko tad tās īsti dara...

Jau esmu pārliecinājies.

- Tas pats Cits Viesis - 06.01.2006 03:16

Es jau arī gribētu kopā ar speciālistiem uzlikt sev linux'u citādi vēl kaut ko ne tā un /dev/sda notīrīšu... Very Happy
Bet ja nopietni, tad > /dev/null

- Raivis Dejus - 09.01.2006 11:03

to Cits Viesis...

Tev kā šķietamam Win cilvēkam atklāšu nelielu noslēpumu: šis install-fests tikai sekundāri saistās ar Mora tapšanu par cilvēku, primāri tas ir TUSIŅŠ Smile

That's what "community" means, my friend Wink

- Sandra Ose - 09.01.2006 20:56

Nebuutu taa "dzert alu" dalja... :)

- Ēriks Klotiņš - 09.01.2006 21:23

"linux" un "alus" ir sinonīmi...

- Guest - 10.01.2006 09:30

Mors+1 alus = pālis Very Happy

- Pēteris Jurčenko - 10.01.2006 11:25

Tā kā dažu mataino dzīvē pāriešana uz Linux ir kaut kas tikpat svarīgs kā kāzas un installfests būtu līdzīgs vecpuišu ballītei, tad uz šo pasākumu tiek aicinātas blondas, vaļīgas sievietes....

Manuprāt jebkuras OS instalēšanas laikā dzert alu ir diezgan mataina nodarbe, bet vest kādu dialogu ar pretējo dzimumu ir stipri interesantāk...

- KM - 10.01.2006 11:31

Nu tas principā ir mataino pasākums, bet notiks 2 sieviešu istabā, tā kā garlaicīgi šā vai tā nebūs.