Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMF SP vēlēšanu drāma 2017
Autors Ziņa
GKD un DD Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Oct 2017
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
RE: FMF SP vēlēšanu drāma 2017
Sveicināti dārgie vēlētāji!

Šajā relīzē vēlamies Jūs iepazīstināt ar partiju apvienību „GKD un DD” jeb „Gods Kalpot Danielai” un “Dinamiskais Duets” redzējumu par Fizikas un matemātikas fakultātes nākotni, it īpaši raugoties caur studentu prizmu.

Pirmkārt, vēlamies Jūs iepazīstināt ar mūsu mērķiem un plānotajiem uzlabojumiem fakultātē:

*Ziemas brīvlaikā fakultātes 1. stāvā vēlamies uzliet ledu un rīkot kērlinga sacensības.
*Iesniegsim petīciju Rīgas domē par to, lai ledus uz Daugavas būtu!
*Mēs rūpēsimies arī par savu draugu prieku, tāpēc izrotāsim Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes gaiteņus ar akmeņiem, tiem īpaši neērtās vietās.
*Vēlamies, lai ikvienai ēšanas paradumu piekopjošai grupai fakultātes telpās būtu iespēja labi paēst, tādēļ vēlamies fakultātes parkā ierīkot mazdārziņu, kur vienmēr varētu atrast pa kādai svaigai dillei, burkānam, kāpostam vai kartupelim. Laimīgi būs kā veģetārieši un vegāni, tā arī svaigēdāji!
*Vēlamies veikt nelielas izmaiņas Zinātnes mājas plānojumā – būvēsim gaisa tuneli uz Zeļļu ielu, lai atvieglotu studentu pārvietošanos, kā arī māju nokrāsosim oranžu. Pārvietosim optometristus uz viņu dzimtas mājām, Medicīnas fakultātes studenti, lai paši tiek galā.
*Vēlamies uz jauno ēku paņemt līdzi un izvietot netīrās žalūzijas no 100. auditorijas, lai studiju vide būtu pēc iespējas draudzīgāka un mājīgāka.
*Bibliotēku pārcelt no 5. stāva uz pirmo, jo mēs esam par studentiem pieejamu izglītību!
*Tualetēs tiks ieviesti gaisa atsvaidzinātāji ar cigarešu aromātu, lai tajās atrodoties vismaz būtu sajūta, ka esi izgājis izvēdināt galvu un paelpot svaigu gaisu.
*Nomainīt neērtos krēslus 213. telpā un aizvietot tos ar vibrējošajiem masāžas krēsliem, jo ergonomiski pareizi iekārtota studiju vide ir kvalitatīvas mācīšanās priekšnoteikums!
*Sesijā piedāvāt visiem studentiem kafiju, iestiprinošus dzērienus un salvetes, ar ko noslaucīt asaras, par brīvu.

Mūsu piedāvātais valdes modelis ar trim amatiem – Daniela, Malvīne un Lelde:

1. Daniela jeb vadītāja. Daniela sevi jau ir pierādījusi kā makten labu Studentu Padomes vadītāju. Viņas vadības laikā un viņas darbības dēļ notikuši tādi ievērojami notikumi kā LU Zinātnes mājas celtniecība, optometristu atdzimšana, Latvijas iekļūšana OECD jeb attīstīto valstu savienībā, Eirovīzijas godpilnās pēdējās vietas iegūšana, Kristapa Porziņģia kļūšana par NY Knicks galveno varoni un tā tālāk. Daniela ir rādījusi priekšzīmi kā būt dabas draugam - izdzīvojusi trīs dienu laivu braucienu, kurā tika izglābtas divas stirnas no bada nāves, kā arī viņa ir mācījusi cilvēkus būt tolerantākus pret tik šķietami riebīgiem dzīvniekiem kā čūskām un cūkām.

2. Malvīne jeb pusvadītāja nr. 1. Jaukākā valdes modeļa locekle. Malvīnes raksturs pēc ļoti nopietniem avotiem atbilst cepumiem/konfektēm “Svetlana”, kas jau izsaka daudz ko par viņas personību. Viņa sevi jau pierādījusi kā 24. vietas ieguvēja konkursā “Labākais Apskāviens 2015” un 795. vietas ieguvēja konkursā “Uzklausīšu Tavu Sāpi 2017”. Malvīne būs vienmēr gatava nepagurstot aizstāvēt fizmatu studentu tiesības, kā arī pateikt kādu asāku vārdu par LSA.

3. Lelde jeb pusvadītāja nr. 2. Vislielākais mūsu dabas draugs. Leldes pārziņā noteikti nonāks arī iepriekš minētais mazdārziņš, jo viņas dzīves pieredzē ietilpst arī piedalīšanās un godpilnu vietu ieņemšana tādos dārzniecības konkursos kā “Lielais Ķirbis 2013”, “Ātrravēšanas Čempionāts 2015” un “Kuplākie tauriņzieži 2014”. Tāpat viņa jau piekto gadu ir aktīva Latvijas ornitalogu asociācijas dalībniece un putnu tiesību Latvijā aizstāve.

ATCERIES - vēlēšanu dienā balso par GKD un DD - sarakstu #4! Esi par pārbaudītām vērtībām!

Vairāk info par mums meklē šeit!

[Bilde 38004784982_7356369f9d_b.jpg]
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 30.10.2017 13:34 GKD un DD.)
30.10.2017 12:20
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Ziņojumi šajā pavedienā
RE: FMF SP vēlēšanu drāma 2017 - GKD un DD - 30.10.2017 12:20

Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija