Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laboratorijas darbi-par samaksu
Autors Ziņa
Tunica_albuginea Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 10
Pievienojās: May 2013
Reputācija: 0
Ziņojums: #4
RE: Laboratorijas darbi-par samaksu
(24.05.2013 00:12 )Aivis rakstīja:  
(20.05.2013 23:17 )Tunica_albuginea rakstīja:  lvl10, ja tiks izpilditi 5 laboratorijas darbi
Daudz laika tas neaiznems.

10Ls par 5 darbiem? Hmmm, tāks, protams, varu konsultēt, bet par to cenu tā var būt tikai konsultācija teiksim uz 2h, ja viņš pats vēlas mācīties. Man visi tie darbi ir izpildīti un efektīvi māku mācīt.

Kolēģis piekrita konsultācijai!

(24.05.2013 02:15 )Blekss rakstīja:  Ja es pareizi saprotu tad medfak ir medicīnas fakultāte?

Ja augstākminētais pieņēmums/jautājums ir patiess, tad sanāk tā - tu kādam samaksā 10 LVL, tas kāds kko dara "tavā labā", un liktenis kā, jau kārtīgs jokdaris, pēc gadiem arī tevi izlaiž cauri fakultātei ar visu diplomu un tu kļūsti par medicīnas darbinieku... protams šis nav vienīgais joks ko liktenis māk izspēlēt - augstāk minētais "kāds" saslimst, nonāk medicīnas iestādē, tur sastopas ar tevi, bet tu visu salaid dēlī jo esi bijis pa stulbu/slinku lai iemācitos pats un rezultātē šis "kāds" atdod galus pāragrā nāvē... vei vēl labāk - saslims ši "kāda" bērni un tālākais notiek kā jau aprakstīts.

Īsāk sakot tu piedāvā nokillot kādu pa 10LVL, lēti...

Tici vai nē, bet ir kautkāds pamatojums tam kāpēc tev māca to ko māca, man arī skolas laikā likās ka nekad dzīvē nevajadzēs piemēram triganometriju un tamlīdzigu "šitu", bet, ceļot mammai siltumnīcu un domājot optimālo plēves laukumu, nācas ņemt grāmatu un atcerēties vienu otru formulu Smile

Es apzinos, kāpēc man jāmācās ntie priekšmeti un es vēl eju uz papildus priekšmetiem Wink Very Happy bet nu cilvēki ir dažādi. ir tādi, kuri nav stulbi, bet slinki; ir tādi, kuriem nav intereses par citiem priekšmetiem, tikai par tiem interesējas, kas ir tieši saistīti ar konkrēto nozari. un nevienam nav tiesības tos cilvēkus nosodīt.

es neko nepiedāvāju (nokillot kādu or smthng else), es pat neesmu starpnieks, es vnk izpalīdzu bēdā nonākušajam studentam.

gan jau starp fizmatiem, ekonomistiem, biologiem utt arī ir tādi, kuriem kāds kko pilda un neviens taču nesaka, kādas varētu būt tam visam sekas.

Manuprāt, ļoti daudzās augstskolās studentiem kāds izpilda viskkādus darbus, uzraksta referātus utt. Tā kā tas nav nekāds jaunums.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 24.05.2013 17:01 Tunica_albuginea.)
24.05.2013 16:56
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Ziņojumi šajā pavedienā
RE: Laboratorijas darbi-par samaksu - Tunica_albuginea - 24.05.2013 16:56

Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija