Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ģeosāpe
Autors Ziņa
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #1
ģeosāpe
Pavisam nejauši uzgooglēju interesantas lietas. kas citiem ir sāpe, bet citi par to neaizdomājas, kā arī cik populāri fizmati ir citu fakultāšu acīs Very Happy
spied šeit

Ļooooti interesants viedoklis, nebiju pat aizdomājies Wink
Citāts:Universitaatee ir jaamacaas, nevis jaameetaa krutie. taapat tie fizmati neko nejeedz no ģeodēzijas, ģeoloģijas, reģionālās plānošanas utt. šie tik māk saskaitīt un atņemt un vēl taisiit maajas lapas. a ko shie dariis, kad nebuus elektriibas? neko. prasiis geograafiem, kur var atrast Urānu, lai izgatavotu atomstacijai nepiecieshamo, lai taa savukaart razhotu elektriibu. taa kaa taadi piiraagi
23.09.2006 18:31
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Matīss Ruša Atslēdzies
datoriķis (stulbi skan)

Ziņojumi: 71
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #2
RE: ģeosāpe
Citāts:par fizmatiem jau nu noteikti sliktāki, lai cik ļoti arī šāds texts varētu daudziem nepatikt! viņiem ir sava mājaslapa, bet mums nekā, mēs tik bļaut mākam un vairāk neko!

Daži no viņiem pat saprot kas kā!

Bet nu ja nopietni, tad kompleksi gandrīz katrā tekstā lasāmi... Cool
23.09.2006 19:10
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Raimz Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 330
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 5
Ziņojums: #3
Man gan vislabāk patika domu grauds par to, ka pie jamiem neesot korupcijas - sak' KNAB blakus Very HappyVery HappyVery Happy
23.09.2006 19:59
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
rucitis Prom
No man left behind
**

Ziņojumi: 17
Pievienojās: Aug 2006
Ziņojums: #4
WOW! Tas tik ir lasāmgabals! No tā visa, ko viņi tur ir sarakstījušies var redzēt, ka starp viņu rindām ir visādi knariņi – gan pa kādam optimistam, pesimistam, arī pohuistu pamanīju! Very Happy
Vislabākie, kā izrādās, ir Viesi!

Tāda maza, liriska atkāpe – kam radās ideja sākt izmantot atomenerģiju, pēčāk izštukot atomreaktoru??? Ne jau ģeogrāfs atnāca un teica: „Tev fiziķi būs lemts šinī te vietā, kur es tev rādīšu, uztaisīt (mistisku) celtni, kas kaut ko darīs ar tiem tur „mazajiem”(atoma kodoliem un elektroniem), lai mums būtu labi visiem!” Very Happy Very Happy Very Happy
Man tā šķiet, ka pa priekšu fiziķis izdomāja atomreaktoru(pa priekšu visukautkolietderīguizpētījaunsecināja) – loģiski!?! Tad viņš devās pie ģeogrāfa un teica: „Eu, tu! Kur man dabūt vēl radioaktīvas vielas un kur man galu galā celt to reaktoru?” Man vismaz šī hipotēze liekās loģiskāka! Piedodiet ja mana loģika nesakrīt ar jūsējo! Shocked

Kapēc viņi uzskata, ka mūsu fakultātē ir korupcija? Joks tāds? Vai kā?

Kapēc viņi cenšas mūsējos padarīt mazākus?? Sad Esam gana draudzīgi, mums ir gan savi leģendāri cilvēki, gan visa fakultātes atribūtika ir izdomāta un izstrādāta uz visiem 500%!!! Smile

Iešu labāk uz virtuvi nomazgāt traukus vēlreiz...
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 23.09.2006 21:32 rucitis.)
23.09.2006 21:23
Armi Atslēdzies
In ASP.NET

Ziņojumi: 290
Reputācija: 1
Ziņojums: #5
diezgan interesanti palasīties Cool
24.09.2006 10:03
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #6
Man prieks, ka no visām 13 fakultētēm tieši mēs esam izvēlēti par tiem kurus noliek, jo, sasodīts, tātad mēs ar savu darbību radam viņiem lielāko sāpi, bet ģeogrāfiem sāpi rada, tas ka kāds ir veiksmīgāks un pārāks kādā lietā!!!!
24.09.2006 11:44
salvei Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 10
Pievienojās: Jun 2006
Ziņojums: #7
Tīri intereses pēc, kas īsti bija agrāk - oranžie fizmati vai oranžā partija?
24.09.2006 14:53
Jancho Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 131
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: -1
Ziņojums: #8
Fizmati visvairaak kriit aciis Laughing
24.09.2006 14:56
Ģirts Upītis Atslēdzies
Administrator

Ziņojumi: 137
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #9
salvei rakstīja:Tīri intereses pēc, kas īsti bija agrāk - oranžie fizmati vai oranžā partija?
http://fizmati.lv/dzive/viedie_stasti/pi...tu_krekli/
http://www.tautaspartija.lv/lat/notikumi
24.09.2006 15:14
nessie Atslēdzies
fizmaC
**

Ziņojumi: 16
Ziņojums: #10
kad nebūs elektrības dedzinās sveces.

ko lai saka, viņi tur tādi negatīvie... galu galā, kas viņiem traucē to mājas lapu uztaisīt un arī citādi kļūt "krutiem"? nevis tikai sūkstīties, cik citi (t.i. fizmati) ir slikti...

smieklīgi!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 24.09.2006 18:48 nessie.)
24.09.2006 18:48
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Pievienojās: Feb 2005
Ziņojums: #11
LU forumā neko nerakstīju, jo paklusēšana no fizmatu puses tikai vairoja cieņu pret Fizmatiem, man patiesi iepriecināja, ka Fizmati ir izvēlēti par ETALONU, proti lietu ar ko salīdzināt sevi un visos pārējos.

Bet arguments par viņu ēku ir vispār izcils. Ēka kurā ilgus gadus bija proble'mas ar kanalizāciju un dekānam nebija sava kabineta, kur nu vēl Studentu pašpārvaldei. Jā tik tiešām šī ir lieta ar ko lepoties.
24.09.2006 19:33
Toms Mikoss Atslēdzies
DatZ

Ziņojumi: 295
Pievienojās: Aug 2006
Ziņojums: #12
Laikam FMF tomēr ir kaut kas tāds, kas rada citiem sāpes Very Happy Nu tur jau neko nepadarīsi - ciešanas eksistē.
24.09.2006 19:54
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija