Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Par Baldoni
Autors Ziņa
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojumi: 211
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #151

Nu es īstenībā piekrītu Siventiņam un es arī nevaru saprast kā varēja nepatikt šis pasākums... jo manuprāt atrakciju izvēle bija gana liela un jebkurš varēja atrast ko darīt, piemēram es kaut kā nejutos ne uz brīdi garlaicīgi... Protams tā arī varētu runāt vēl un vēl, bet es domāju savējie saprata ko es gribēju teikt...

P.S. Tiešām organizātori bija malači... tā tik turēt Smile
05.09.2005 20:41
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Muharred Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #152

Alkoholiskus dzērienus es nedzeru principiāli, bet man Baldone bija forši (paldies visiem: gan organizatoriem, gan dalībniekiem)! Vel foršāk bija atnākt šodien LU un sveicināties gandrīz ar pusi no visiem datorzinātņu pirmkursniekiem. Es "baidījos", ka draugi, kuriem es jautāju, teica, ka nebraukšot uz Baldoni (kaut arī atbraucot es atradīju pazīstamas sejas), bet arī tas bija lieks - jūtaties vientuļam tur nebija iespējas.
Laikam vienīgais mīnuss - gulēt bija ļoti grūti (visās dienās esmu gulējis tikai 4-5 stundas - 2. naktī)...
P. S. Zupa (kā arī Datz1 ("Datz Kaut Kas") komanda) RULLEEEE! Wink
05.09.2005 23:48
Margarita Fjodorova Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 7
Ziņojums: #153

jaa, jaa Baldone bija labais! man atminjaa ilgi paliks balkju neesaashana, riktiigs meitenju darbinsh Very Happy
Bija tieshaam jautri un nebriidi nebija sajuuta, ka tiek nosists laiks...nevaru vien sagaidiit bilzhukus...
06.09.2005 16:15
Orcy Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 15
Ziņojums: #154

un man bals veel joprojaam nav normaala nobl;jaavos taa ka aizkritusi driiz jau buus nedeelju Smile pasaakums tieshaam bija labs.
07.09.2005 10:32
Jancho Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 131
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: -1
Ziņojums: #155

Baldone bija reaali labs pasaakums, visiem uz turieni jaabrauc. Man bija probleema ar alkoholu (mazuma piegarsha protams), bet bija labi arii taapat Smile
07.09.2005 11:29
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija