Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Par Baldoni
Autors Ziņa
saldais Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 112
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #16

Oasis rakstīja:
saldais rakstīja:fuxene ir diezgan svariiga padarishana..

tikai tad kad tu esi tam visam izgajis cauri, saks tevi devet par fizmati un busi cienigs ari par fizmatu saukties..

Nu var buut... es iisti nez... es spriezzu kaa bija videnee...

nu ja tu iisti nez,
tad par fizmatu saukties ar bus taa, 'ka iisti nez'

p.s. videne bija ziedinji..
12.08.2005 12:24
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojumi: 211
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #17

ok tad jau redzes kaa tur ies... Smile
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 12.08.2005 13:07 123123123.)
12.08.2005 13:03
dachuks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 4
Pievienojās: Apr 2005
Ziņojums: #18

ak es, fizmatu necienīgā supersēne Very Happy
neesmu bijusi ne Baldonēs, ne Cehos, ne Fuxenēs, ne arī citur kaukur..
(ar to jau protams nelepojos, bet dzīva vēl esmu Very Happy)
nez, neliekas, ka tas būtu kaut kas dzīvībai un studēšanai FMF vitāli svarīgs..
12.08.2005 13:04
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojumi: 211
Reputācija: 1
Ziņojums: #19

nu man jau liekas ka nav arii vienkaarshi forshi ka visam esi izgaajis cauri un... kaut kaa savaadaak tad liekas... bet kaa Saldais teica ka nav jau spiesta lieta...
12.08.2005 13:07
Guest
Unregistered

Ziņojums: #20

gan jau ka nau ar'
bet apēdis mani par to vēl neviens nau Very Happy
12.08.2005 13:17
Citēt šo ziņu atbildē
fufs
Unregistered

Ziņojums: #21

daarch rakstīja:veel vareetu rasties jauTaajums, kas Tad ir svariigi, ja ne fuksene? baldone?!

mācīties, neielaist pohā, apmeklēt vecmāmiņu vismaz reizi gadā, izķemmēt matus, aiziet iepirkties... galu galā aiziet uz klubu... nu, tu jau saproti, iesvētības taču var pagaidīt, viņas jau katru gadu notiek... Wink

A kaads ir paskaitiijis, cik no tiem 2kursniekiem, kas sveeta naakamajaa gadaa, paši ir bijuši uz savām iesvētībām. Gan jau, ka ir kāds šmauklis, kas izsprūk. Spilgts piemērs esmu es, manuprāt es svētīju biologus 1kursnieks buudams, bet neatceros, vai mums jau bija, vai arī vēl nebija notikusi fuksene...
12.08.2005 13:27
Citēt šo ziņu atbildē
saldais Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 112
Ziņojums: #22

dachuks = seene..
sory..
nekas personisks..
12.08.2005 14:53
dachuks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 4
Pievienojās: Apr 2005
Ziņojums: #23

saldais rakstīja:dachuks = seene..
sory..
nekas personisks..

un ja arī..
un īstēnībā, tas, ka neapmeklēju fizmatu pasākumus, tas vēl tākā īsti neko nenozīme Razz
12.08.2005 15:49
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Reputācija: 9
Ziņojums: #24

Dačuk, tu pus dzīvi zaudēVery Happy
Bet ja nopietni, tad šitādu action palaid garām, augstskolā taču jāstudē nevis jāmācāsWink
12.08.2005 16:29
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
gacho Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 73
Ziņojums: #25

nekas jau nemainaas no taa ko tu apmeklee vai neapmeklee - vnk ir forshi apmekleet un peec tam buus ko atcereeties. Turklaat taa ir lieliska iespeeja iekljauties fizmatu kolektiivaa - izklaideejoties kopaa.
Un ne jau peec 20 gadiem tu beerniem staastiisi par to kaa lieliski algebras uzdevumu atrisinaaji lekcijaa Wink .. vinji gribees dzirdeet kaa tu ar Jaani pliks nakts viduu nenormaalaa paalii meegjinaaji iekaapt pa koju logu sveshaa istabinjaa Very Happy
12.08.2005 16:40
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Kaspars Riņķevičs Atslēdzies
DatZB

Ziņojumi: 76
Ziņojums: #26

Anonymous rakstīja:
orvils rakstīja:Pārējie ir sēnes, kas baidās tikt sasmērēti, vai tādi, kam principā ir bail no sabiedrības.

Nezinu, man jau liekas, ka fuxene ir "Must have" tipa lieta, bez tās normāla dzīve nav iedomājama, tai ir jābūt un to ir jāapmeklē tāpat kā izlaidumu!!! Kas nav fuksēts nav īsts fizmats, nav īsts cilvēks un vispār nezina kas ir kas. Ja tev nekad neviens nav uzlējis spaini ar klīsteri, tad tu nespēj plnvērtīgi izprast pasauli. Turklat kad pēc visa tā sūda tu nonāc koju dušā ir "izteikti patīkamas sajūtas." Šāds pasākums satuvina cilvēkus un norūda raksturu...

Protams, var jau arī nenākt un dzīvot visu laiku komfortā, taču pēc fuksenes man vienmēr būs ko atcerēties, būs ko stāstīt radiem, draugiem un mazbērniem... Es būšu piedzīvojis to, es būšu dzīvojis, nevis vienkārši eksistējis...

Man rodas tāda sajūta ka fuksešana it tavas dzīves jēga orvil. Viss ko tu saki ir pilnīgs murgs. "Kas nav fuksēts nav īsts fizmats, nav īsts cilvēks".... Confused.... Bet tas vispar ir idiotisms! Manuprāt, tev orvil kaut kas nav kartība ar galvu! Ej ārsteties!!! Tava īsta vieta ir nevis LU, bet gan kaut kāda psihiotriskā klinikā! Nezināju ka FMF mācas tādi..........

nu nu VIESI vai tad tu nezini fuxēšanas jēgu - iztrakošanos un izlēdēšanos
haotiskums vispār ir studēšanas sastāvdaļa paskaties kaut vai Āŗeģistrēšanās noteikumus šajā lapā un paskaiti drukas kļūdas Wink
http://www.fizmati.lv/forums/profile.php...173ad2234d
12.08.2005 21:49
MartinsFMF Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 8
Ziņojums: #27

Vispār brīnos, ka joprojām saglabājusies modernā māņticība, ka lūk, "fuksene" nodrošina veiksmīgu studiju pabeigšanu. Atļaušos te bilst, ka daudzi studenti, kuri dažādu iemeslu dēļ nav piedalījušies iesvētībās, ar labām sekmēm beidz LU. Rolling Eyes

Vienkārši tas viss izdomāts, lai varētu padraiskoties ar visādām jēlām asprātībām.
13.08.2005 10:43
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Ziņojums: #28

gacho rakstīja:Un ne jau peec 20 gadiem tu beerniem staastiisi par to kaa lieliski algebras uzdevumu atrisinaaji lekcijaa Wink .. vinji gribees dzirdeet kaa tu ar Jaani pliks nakts viduu nenormaalaa paalii meegjinaaji iekaapt pa koju logu sveshaa istabinjaa
Manuprāt zelta vārdi!

Bet nu piekrītu arī tam, ka cilvēki ir dažādi un katram citas lietas ir svarīgas, tāpēc atvainojos ja nu gadījumā kādu ne mazāk īstu fizmatu esmu apvainojis.

Bet nu, Galu galā dzīvojam tak tikai vienreiz, tāpēc jādzīvo tā, lai vecumdienās nenāktos nožēlot, ka jaunībā esam ko palaiduši garām, lai nav jāizjūt skaudība, ka kādam citam ir vairāk ko pastāštīt par sevi, ka viņa dzīve (jaunība) ir interesantāka un ka viņš principā ir laimīgāks.

Nepiedaloties fuxenē tu nekad mūžā nezināsi ko esi palaidis(dusi) garām!

Priekā!
13.08.2005 11:55
MartinsFMF Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 8
Ziņojums: #29

orvils rakstīja:Manuprāt zelta vārdi!

Bet nu piekrītu arī tam, ka cilvēki ir dažādi un katram citas lietas ir svarīgas, tāpēc atvainojos ja nu gadījumā kādu ne mazāk īstu fizmatu esmu apvainojis.

Bet nu, Galu galā dzīvojam tak tikai vienreiz, tāpēc jādzīvo tā, lai vecumdienās nenāktos nožēlot, ka jaunībā esam ko palaiduši garām, lai nav jāizjūt skaudība, ka kādam citam ir vairāk ko pastāštīt par sevi, ka viņa dzīve (jaunība) ir interesantāka un ka viņš principā ir laimīgāks.

Nepiedaloties fuxenē tu nekad mūžā nezināsi ko esi palaidis(dusi) garām!

Priekā!

Ja jauniešiem patīk, kāpēc gan ne? Very Happy Tomēr starp studentiem ir pietiekoši daudz cilvēku, kuri jau "fuksenes" pārauguši sen. Galvenais, lai ar "iesvētībām" neaizvaino citus un nenodara fizisku vai morālu kaitējumu Smile
13.08.2005 16:21
Kaspars Riņķevičs Atslēdzies
DatZB

Ziņojumi: 76
Ziņojums: #30

protams, katram savs
bet dažreiz vajag būt primitīvam un darīt visvisādas muļķības piemēram iemīloties
13.08.2005 23:04
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija