Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Par Baldoni
Autors Ziņa
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojumi: 211
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #31

muļķības, it īpaši iesvētībās ir pieļaujamas, pat obligātas, un pat salīdzinoši nopietnam cilvēkam kādreiz vajag nolaist tvaiku un riktīgi iztrakoties...
14.08.2005 14:02
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
MartinsFMF Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 8
Reputācija: 0
Ziņojums: #32

Oasis rakstīja:muļķības, it īpaši iesvētībās ir pieļaujamas, pat obligātas, un pat salīdzinoši nopietnam cilvēkam kādreiz vajag nolaist tvaiku un riktīgi iztrakoties...

Iztrakoties robežās ir labi.

Bet ko darīt tiem cilvēkiem, kuri tieši LU ietvaros ir izgājuši iesvētības (kaut vai ar Ped.Psih.Fak. Laughing piedalīšanos) un tikai vēlāk atnākuši studēt uz fizmatiem?

Padomājiet arī vēl vienu lietu - piemēram, cepumu grūst pa grīdu ir viena lieta, taču liet virsū smirdošu zivju zupu ir jau pretīgi Evil or Very Mad Exclamation un cilvēks, kam no tādām lietām ir alerģija vai nepatīk, var sarunāt to, ka aiz stūra "fuksētājus" sagaida lieli pārsteigumi. Taču pēdējā teikumā nav draudi, nepārprotiet. Es esmu redzējis, ka uzplečotie cilvēki prasa paskaidrojumus. Par to, ka viņi par daudz pārdozēja un tā visa rezultātā cilvēciņš nokļuva slimnīcā.

Esiet ļoti prātīgi. Bet man nav jūs jāmāca, paši atbildat Exclamation Exclamation Exclamation
15.08.2005 00:42
dzhii Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 16
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #33

Nu, lai nu kaa - galvenaa doma jau shiem pasaakumiem vienmeer ir bijusi saliedeet tos turpmaakos kopaa studeetaajus - gan Baldone, gan fukseeshana, gan FizMatdienas. Protams, ka starp fukseetaajiem radiisies arii cilveeki, kas paarcentiisies, bet nevajag jau to visu uztvert kaa apzinaatu veelmi novirziit savas sadistiskaas tieksmes uz jaunaakajiem sugas paarstaavjiem. Cik nu es esmu piedaliijies, vienmeer ir pastaaveejushas alternatiivas - negribi vienaa fukseeshanas posmaa piedaliities - pasaki un nepiedalies. Varbuut naakamajaa pamatiigaak pasveetiis, bet ne jau taadeelj, ka justu naidu pret teviim Wink Un tad, kad galaa staaveesi taads pats - netiirs, slapjsh, smirdoshs, ej nu sazin veel kaadus paarbaudiijumus izcietis - tu sapratiisi, ka ar shiem pashiem kursabiedriem iet cauri sesijaam jau buus nieks. Smile
Reiz tika runaats par Fizmatu fenomenu, kur lielais noslepums nesleepaas nebuut ne uuberkrutumaa paar citaas fakultaatees studeejoshiem - visam pamataa bija vienotiiba - vienaa briidii Tevi fuksee, bet naakamaa briidii jau tie pashi biedri jau seezh ar tevi kafejniicaa un uzsauc alu Wink
Fukshi -nebaidieties no iesveetiibaam un nezveeriet naakamaa gadaa atriebties jaunaakajiem - labaak piedaliities no gada uz gadu pasaakumos un veidot tos labaakus Wink

Iisumaa viss no vienas vecas seenes...
15.08.2005 07:48
Valdistt Atslēdzies
A mad hitch-hiker

Ziņojumi: 65
Pievienojās: Feb 2005
Ziņojums: #34

Mjā... iesvētības... Ierodies ar domu, lai Tevi tā pamatīgi iesvēta. Bet, ja ir bail, tad nenāc. Cik man zināms - katrai fuksēšanai ir paliekošas sekas - bieži vien visa mūža garumā. Tiesa gan lielākajai daļai cilvēku šīs sekas nav kāda trauma vai kas tamlīdzīgs - tas ir prieks, ka es to izturēju, prieks paskatīties uz sevi un tiem pārējiem, bet pats galvenais - procesa laikā iegūtā saliedētība, draugi, kolektīvs.. Smile Un kas gan varētu būt svarīgāks par draugiem! Bez labiem draugiem un paziņām studēšana fizmatos ir daudz grūtāka kā ar paziņām!

Un vēl - topošais fizmat... 2 scenāriji:
1) Ir pienākusi iesvētību diena, Tu esi sagatavojis drēbes, kuras pēc iesvētībām visas būs kļuvušas nederīgas, Tu ierodies uz iesvētībām, tiec kārtīgi IZfuksēts (tā ka stāsti saveim draugiem no citām fakultātēm, cik te bija COOL, kā viņiem neveicas), nomazgājies dušā, dodies uz party un jūties patiešām labi! Esi brīnišķīgi pavadījis laiku!

2) Ir pienākusi iesvētību diena, bet Tu izlem tomēr neiet uz iesvētībām, jo nevēlies, lai Tevi IZfuxē. Arī uz party gluži nav vēlēšanās ierasties, jo nu tur jau visi būs no iesvētībām, kā es tur tad ar tiem citiem kopā! Tu tā vietā sarunā ar savu draudzeni vai draugu baru doties uz kino, noskaties labu filmu, pēc tam, ja gāji ar draudzeni, tad devies uz romantisku kafejnīcu, ja ar draugiem - tad iedzer alu! Esi brīnišķīgi pavadījis laiku!

Tikai viena lieta.. Nav nemaz jāgaida vairāki gadi, pietiek ar pāris mēnešiem, lai saprastu, ka 2. scenārijā notikušais ir jau aizmirsies, jo tā bija standarta diena, toties 1. scenārija atmiņas diez vai kaut kad izzudīs.

Dzīve ir jāizdzīvo tā, lai katrā diena ir kaut kas ko atcerēties - un it sevišķi iesvētības noteikti būs pasākums, kuru FMF students atcerēsies. Un garantēju par 99%, ka ar pozitīvām atmiņām!

Have a nice day! Wink
15.08.2005 09:00
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Ziņojums: #35

MartinsFMF rakstīja:Bet ko darīt tiem cilvēkiem, kuri tieši LU ietvaros ir izgājuši iesvētības (kaut vai ar Ped.Psih.Fak. Laughing piedalīšanos) un tikai vēlāk atnākuši studēt uz fizmatiem?
Iesvētības ir pirmkursniekiem, lai izveidotu labākas attiecības ar biedriem un labi atpuustos, lai būtu ko atcerēties. Neatkarīgi no tā cik reizes esi vai neesi fuksēt(s)a piedalīšanās vai nepiedalīšanāš iesvētības ir tava brīva izvēle. Katrā kursā ir cilvēki, kas ir bijuši iesvētībāš un tādi, kas nav. Vismaz man nav nācies novērot, ka kāds būtu apcelts vai patiesi uzskatīts par sliktāku, jo nav IZfuxēts... Šie cilvēki, manuprāt, vienkārši jūtas nedaudz neforši brīžos, kad citi ar sajūsmu atceras iesvētības..

Kā jums liekas kāpēc cilvēki vēlāk ir tik priecīgi par fixeni, par to, ka ir tikuši smērēti un mālēti un tumsā un salā dzenāti apkārt? Jo tas IR forši!

MartinsFMF rakstīja:Padomājiet arī vēl vienu lietu - piemēram, cepumu grūst pa grīdu ir viena lieta, taču liet virsū smirdošu zivju zupu ir jau pretīgi Evil or Very Mad Exclamation un cilvēks, kam no tādām lietām ir alerģija vai nepatīk, var sarunāt to, ka aiz stūra "fuksētājus" sagaida lieli pārsteigumi.
Ar tādu attieksmi NEDRĪKST nākt uz iesvētībām. Te vienkārši nav tālāku komentāru, negribi nākt - nenāc, bet ja nāc, tad rēķinies ar klīsteri aiz krāgas un zivju zupu sejā, rēķinies, ka drēbes pēc tam vieglāk ir izmest Smile

Atklāšu nelielu noslēpumu. Fuksētāji daudz domā par to kā iesvētīt jaunos, kā iesvētīt ar līdzekļiem, ko pēc tam var nomazgāt un kā nodrošināties, lai sadistiski pid**asi netiek pie iesvētīšanas. Fizmatu iesvētības nav tas pats, kas vidusskola vai cietums, kur vecie grib pierādīt, ka ir krutāki, lielāki utt. Principā fuksē pieauguši cilvēki, kas saprot ko dara, fuksēšanā ir daudz vairāk mīlestības jautrības un veselīgas izklaides nekā ļaunuma un naida. Galu galā iesvētam tak savus nākamos draugus un koleģus. Es neturu ļaunu prātu ne uz vienu savu fuxsētāju un ceru, ka arī ar mani neviens negrib aiz stūra "parunāt" par iesvētībām.

Nevajag baidīties no veco stāstiem un iesvētību rullīšiem, tā ir daļa no šova, taču ja kāds tomēr nejūts drošs, tad labāk tomēr nenākt, labāk nesabojāt citiem šo pasākumu ar savu nevēlēšanos smirdēt un būt netīram.
15.08.2005 10:32
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
fufs
Unregistered

Ziņojums: #36
nav biku offtopic?
izskatās, ka daži cilvēki ir ļoti iespringuši par iesvētībām... nav tā kā biku par agru?

Vēl jau būs Baldone, kas arī ir šīs diskusijas temats Wink

Nav ko iespringt.

Un taisnība jau ir, ka mērķis šiem pasākumiem pamatā ir viens.

Unity.
15.08.2005 11:25
Citēt šo ziņu atbildē
dzhii Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 16
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #37

Iespringushi vai neiespringushi - ej nu sazin', bet vakar skatiijos Fukseni '99 - apsolos iedot kaseti digitalizaacijai riitvakar Smile
15.08.2005 13:58
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojums: #38

es labpraat redzeetu... Smile
15.08.2005 21:16
fufs
Unregistered

Ziņojums: #39

Oasis rakstīja:es labpraat redzeetu... Smile

pacieties mazliet, un Tu redzēsi (unne tikai) mazliet jaunāku modeli dzīvajā... Wink
16.08.2005 08:39
Citēt šo ziņu atbildē
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojums: #40

Smile nu jaa.... to es noteikti redzeeshu un ne tikai...
16.08.2005 10:12
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Ziņojums: #41

Velti tu, Oasis, te zīmējies... Ka vecajie tev nepiegatavo īpašu klīstera kanninju Wink

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
16.08.2005 20:05
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojums: #42

orvils rakstīja:Velti tu, Oasis, te zīmējies... Ka vecajie tev nepiegatavo īpašu klīstera kanninju Wink

Es nezināju ka jūs arī brūvējat kaut ko uz specpasūtījumiem... Smile Es noteikti gribētu kādu 0,5l burciņu klīsteri virsū...

P.S. a būs ja iespējams nomazgāties pēc tam??? Confused:
16.08.2005 23:58
saldais Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 112
Ziņojums: #43

0.5 - standartrisinajums
vairak - ne standartrisinajums, par cenu iespeejams vienoties Idea ..

p.s. griezties pie attieciigajam institucijam Laughing
17.08.2005 07:45
topošā fizmate:P
Unregistered

Ziņojums: #44

Brrrrrrr.......
Es kā topošā studente varu droši apgalvot, ka 100% vēlos tikt iesvētīta, nav svarīgi kāda es pēc tam izskatīšos, jo zinu, ka varbūt tajā brīdī es būšu gatava nošaut visus savus svētītājus, bet vēlāk to aceroties man sejā būs smaids un tas ir pats galvenais...
Un kā gan vislabāk atrast kontaktu ar svešiem cilvēkiem, ja ne ejot cauri grūtībām?!?!?!?!?
17.08.2005 10:12
Citēt šo ziņu atbildē
topošā fizmate:P
Unregistered

Ziņojums: #45

vēl tikai varu piebilst, ka nepatīk tie cilvēki, kas paši nekad nav bijuši iesvētīti, bet kunkst, ka tas ir stulbi un blā blā blāāāāaaa... tad nerunā ja nezini!!! Izej tam visam cauri un tad saki, ka tev tas nepatīk... protams, ja domas nemainās pēc šī piedzīvojuma!
17.08.2005 10:35
Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija