Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Par Baldoni
Autors Ziņa
Guest
Unregistered

Ziņojums: #1
Par Baldoni
Mani interesē šāda mazā lietiņa. Šogad uz fizmatiem iestājas kādi 500-700 cilv. Un ko jūs cien. veckursnieki darīsiet ja viņi VISI( Shocked ) atnāks uz to fuksešanu.
08.08.2005 22:09
Citēt šo ziņu atbildē
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #2

Pirmkaart, fizmatos shogad NEiestājās 500-700 cilvēku. Pēc konkursa rezultātiem 330 cilvēki ir ieguvuši tiesības reģistrēties fizmatos, cik no viņiem to ir izdarījuši šobrīd diemžēl nepateikšu.

Otrkārt, Baldonee fukseeshana NEnotiks. Baldone ir pasākums kur pirms studijām jaunie iepazīst viens otru, uzzina no vecajiem visādas dzīves gudrības un atpūšas, kā arī, protams, cītīgi pastrādā Smile Fuksēšana būs oktobrī...

Pieredze rāda, ka uz iesvētībām atnāk tikai paši labākie un sādu pašu labāko diemžēl parasti nav vairāk par 100.

Bet ja nu uz šī gada iesvētībām atnāks VISI pirmkursnieki, tad mēs viņus bez šaubām ar lielāko prieku IZFUKSĒSIM Twisted Evil
08.08.2005 22:53
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojumi: 211
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #3

tik maz cilveeki ierodaas uz fukseeshanu tikai???? a ko paareejie dara???
11.08.2005 08:23
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Ziņojums: #4

Pārējie ir sēnes, kas baidās tikt sasmērēti, vai tādi, kam principā ir bail no sabiedrības.

Nezinu, man jau liekas, ka fuxene ir "Must have" tipa lieta, bez tās normāla dzīve nav iedomājama, tai ir jābūt un to ir jāapmeklē tāpat kā izlaidumu!!! Kas nav fuksēts nav īsts fizmats, nav īsts cilvēks un vispār nezina kas ir kas. Ja tev nekad neviens nav uzlējis spaini ar klīsteri, tad tu nespēj plnvērtīgi izprast pasauli. Turklat kad pēc visa tā sūda tu nonāc koju dušā ir "izteikti patīkamas sajūtas." Šāds pasākums satuvina cilvēkus un norūda raksturu...

Protams, var jau arī nenākt un dzīvot visu laiku komfortā, taču pēc fuksenes man vienmēr būs ko atcerēties, būs ko stāstīt radiem, draugiem un mazbērniem... Es būšu piedzīvojis to, es būšu dzīvojis, nevis vienkārši eksistējis...
11.08.2005 10:06
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
fufs
Unregistered

Ziņojums: #5

orvils rakstīja:Pārējie ir sēnes, kas baidās tikt sasmērēti, vai tādi, kam principā ir bail no sabiedrības.

Nezinu, man jau liekas, ka fuxene ir "Must have" tipa lieta, bez tās normāla dzīve nav iedomājama, tai ir jābūt un to ir jāapmeklē tāpat kā izlaidumu!!!

Un vēl ir cilvēki, kas baidās, ka viņus tur vienkārši nositīs... jo pirms tam 2 mēnešus viņi ir klausījušies briesmu stāstus no vecākajiem kursiem un, protams, visu teikto ir ņēmuši par pilnu... Wink
11.08.2005 12:11
Citēt šo ziņu atbildē
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Ziņojums: #6

Droshi vien muusu taisiitos video vinji uzskata par dokumentaalo filmu ciklu.
11.08.2005 14:39
Guest
Unregistered

Ziņojums: #7

orvils rakstīja:Pārējie ir sēnes, kas baidās tikt sasmērēti, vai tādi, kam principā ir bail no sabiedrības.

Nezinu, man jau liekas, ka fuxene ir "Must have" tipa lieta, bez tās normāla dzīve nav iedomājama, tai ir jābūt un to ir jāapmeklē tāpat kā izlaidumu!!! Kas nav fuksēts nav īsts fizmats, nav īsts cilvēks un vispār nezina kas ir kas. Ja tev nekad neviens nav uzlējis spaini ar klīsteri, tad tu nespēj plnvērtīgi izprast pasauli. Turklat kad pēc visa tā sūda tu nonāc koju dušā ir "izteikti patīkamas sajūtas." Šāds pasākums satuvina cilvēkus un norūda raksturu...

Protams, var jau arī nenākt un dzīvot visu laiku komfortā, taču pēc fuksenes man vienmēr būs ko atcerēties, būs ko stāstīt radiem, draugiem un mazbērniem... Es būšu piedzīvojis to, es būšu dzīvojis, nevis vienkārši eksistējis...

Man rodas tāda sajūta ka fuksešana it tavas dzīves jēga orvil. Viss ko tu saki ir pilnīgs murgs. "Kas nav fuksēts nav īsts fizmats, nav īsts cilvēks".... Confused.... Bet tas vispar ir idiotisms! Manuprāt, tev orvil kaut kas nav kartība ar galvu! Ej ārsteties!!! Tava īsta vieta ir nevis LU, bet gan kaut kāda psihiotriskā klinikā! Nezināju ka FMF mācas tādi..........
11.08.2005 19:14
Citēt šo ziņu atbildē
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojums: #8

fukseeshana ir normaala padariishana... videnee arii mani sveetiija un es sveetiiju un tas bija forshi... ne jau muus tur sita vai ko.... bet bija vienkaarshi fun.... un tas bija taa veerts...
11.08.2005 19:59
Guest
Unregistered

Ziņojums: #9

Es saprotu ka tas ir forši, bet nevajag taču pārspīlēt to nozīmi!!
11.08.2005 20:04
Citēt šo ziņu atbildē
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojums: #10

nuu jaa.... tas tiesa ... nav iipashi svariiga padariishana... bet es to uzskatu vienkaarshi par kaarteejo tusinnu un noteikti buushu...
11.08.2005 20:09
saldais Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 112
Ziņojums: #11

Oasis rakstīja:nuu jaa.... tas tiesa ... nav iipashi svariiga padariishana... bet es to uzskatu vienkaarshi par kaarteejo tusinnu un noteikti buushu...
taa nu viss nava..

fuxene ir diezgan svariiga padarishana..

tikai tad kad tu esi tam visam izgajis cauri, saks tevi devet par fizmati un busi cienigs ari par fizmatu saukties..
11.08.2005 20:29
Reinis Taukulis Atslēdzies
apgreidots mankijs

Ziņojumi: 130
Pievienojās: Mar 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #12

Anonymous rakstīja:Manuprāt, tev orvil kaut kas nav kartība ar galvu! Ej ārsteties!!! Tava īsta vieta ir nevis LU, bet gan kaut kāda psihiotriskā klinikā!

Iekšas uz āru no smiekliem Laughing

Jā, bet visi jau kaut kādā veidā esam jukuši un no tā nevajag kautrēties Rolling Eyes
11.08.2005 21:50
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Ziņojums: #13

Fuksenei ir jeega, jo tev studiju saakumaa liek izjust, kas ir ljaunaakais kas ar tevi var notikt, ja tu nemaaciisies. Un pec fukseeshanas pareejaas gruutiibas studijaas vairs neliekas tik ljaunas.
Un tie, kas netiek fukseeti, ar vinjiem ir cita runa studijas vinjiem ir visljaunaakais un tapeec vinji biezhi neiztur.
11.08.2005 22:23
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojums: #14

saldais rakstīja:fuxene ir diezgan svariiga padarishana..

tikai tad kad tu esi tam visam izgajis cauri, saks tevi devet par fizmati un busi cienigs ari par fizmatu saukties..

Nu var buut... es iisti nez... es spriezzu kaa bija videnee...
12.08.2005 07:50
daarch Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 30
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #15

jaa, tieshaam smiekliiigi!! kaut kaads anoniimais Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing
nu orvilam un saldajam ir taisniiba.... Razz
veel vareetu rasties jauTaajums, kas Tad ir svariigi, ja ne fuksene? baldone?! JAAAAAA Wink un visi citi pasaakumi....... kaa nekur.. citur.. kaa nekad citreiz......

Razz Razz Razz Cool Cool Evil or Very Mad Wink Laughing
12.08.2005 11:57
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija