Aptauja: Vai Tu esi par datorikas fakultātes izveidi?
Par
Pret
Grūti spriest
[Parādīt rezultātus]

Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Datorikas fakultāte...
Autors Ziņa
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojumi: 421
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #1
Datorikas fakultāte...
Ir dzirdētas daudz runas par it kā Datorikas fakultātes izveidi... Tad nu es vēlējos veikt nelielu aptauju par to, cik cilvēki ir par un pret un vēlams, lai Jūs savu viedokli pamatotu, lai citiem cilvēkiem būtu vieglāk izlemt, ja nu tiek rīkota balsošana.

ES personīgi ESMU PRET, jo neredzu tam nekādu jēgu. Pie tam arī datoriķiem ir daudz matemātikas. Es iestājos FMF, lai kļūtu par FIZMATU NEVIS PAR VIENKĀRŠI DATORIĶI, JO FIZMATI IR VĀRDS, KURU ZIN ĻOTI PLAŠI un es vēlos būt tieši fizmats. Domāju, ka ne es vienīgais. Es personīgi esmu pilnīgi noteikti pret un aicinu arī Jūs visus būt pret Datorikas fakultātes izveidi (es gan nekādā veidā nevēlos liegt brīvo gribu un vēlos lūgt Jums pašiem izvērtēt situāciju un izlemt...)

Ar cieņu,
Luusiic. Smile
02.11.2006 01:01
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #2
RE: Datorikas fakultāte...
par to ir runāts daudz un galvenie apsvērumi, kā jau parasti ir finansiālie..
Baumo, ka Datorikas fakultātē būšot daudz lielākas iespējas tikt apmaiņas braucienos uz ārzemēm.

Kad tas notiks neviens nezin, bet gan jau vēl par to dzirdēsim.

Kur aptaujā ir variants "Grūti spriest"??
02.11.2006 10:25
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
jupis(x) Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 5
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
Labums būs tāds, ka datorikas fakultātei nebūs jāsubsidē citas FMF nodaļas...
02.11.2006 12:55
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Pievienojās: Feb 2005
Ziņojums: #4
Neatkargi vai tu pabeigsi Fizmatus vai Datorikjus tu ieguusi datorzinaatnju bakalauru un tas ir pats svariigaakais, ko skatiisies toposhie darba deveeji.

Taa kaa liela dala SP ir datorikji, tad ieguut datorikjiem vaardu ir tikai vairaaku gadu jautaajums.

Bet sadaliit jau taa mazo fakultaati manupraat nav praata darbs. Un ja arii LU kaut ko no taa ieguus, tad studenti buus ar to ļoti neapmierinaati.

Un priecaasimies par to, ka studentiem ir veto tiesiibas.
02.11.2006 13:07
Raivis Bēts Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 199
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #5
Datorikas nodala starp citu nesubside nekada veida citas FMF nodaljas jo katrai nodaljai (vismaz datorikas noteikti zinu) ir savs budzets...

Sobrid tiesam si problema (kadam varbut laba ideja) atkal ir uzmilsusi, tadel drizuma (bus ari sikaka un konkretaka infa) FMF bus parlamentaro debasu turnirs, kuras tema bus ari tiesi sada - "Fizikas un Matematikas fakultatei jadalas/nav jadalas divas dazadas fakultates. Noteikumi, protams ari velak tiks sikak izstastiti.

Tapat ir doma novembra beigas taisit atklato diskusiju starp nodalju vaditajiem, dekanu un protams mums, studentiem. Tada veida visi interesenti varetu uzzinat ari kaut ko par so temu no gudraku un augstak stavosu personu viedokla.

Pec sim aktivitatem tad ari veretu visticamak ka notikt kaut kada veida anketesana studentu vidu.
02.11.2006 13:11
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #6
Ieliku aptaujā variantu Grūti spriest..

Vai f.lv rakstu grupa nevarētu uzcept rakstu par so tēmu? Cik atceros, nesen bija FMFSP pārrunas ar Borzovu, kur tika runāts arī par sadalīšanās nepieciešamību. Pēc tam pāarunātais tika palaists iekš googlegroups..
02.11.2006 13:33
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Ziņojums: #7
Tad katrs piedaīsies tikai vienā debatē?
Jo šī tēma jau ir ļoti sašaurināta un izplesties tur nevar.
02.11.2006 13:51
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #8
RE:  Datorikas fakultāte...
Ēriks Klotiņš rakstīja:Ieliku aptaujā variantu Grūti spriest..

Vai f.lv rakstu grupa nevarētu uzcept rakstu par so tēmu? Cik atceros, nesen bija FMFSP pārrunas ar Borzovu, kur tika runāts arī par sadalīšanās nepieciešamību. Pēc tam pāarunātais tika palaists iekš googlegroups..

Ne tikai f.lv bet arii visa FMF SP domā par raksta izveidi un viņš noteikti taps, bet tas tiek uzskatīts par pietiekoši nopietnu pasākumu, lai ar to nesteigtos!
02.11.2006 13:59
Agnia Atslēdzies
noname

Ziņojumi: 183
Pievienojās: Dec 2005
Ziņojums: #9
Man vienalga, galvenais, lai neatkarīgi no rezultāta (to divide or not to divide Smile )mana iegūstamā izglītība joprojām būtu/sauktos dabaszinātņu bakalaurs datorzinātnēs.
02.11.2006 14:01
Agnia Atslēdzies
noname

Ziņojumi: 183
Pievienojās: Dec 2005
Ziņojums: #10
šī tēma jau tika apspriesta jau 3 gadus atpakaļ. Uztaisīja studentu aptauju un ar to viss arī beidzās (cik man zināms).
02.11.2006 15:15
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Reputācija: 1
Ziņojums: #11
Man vienalga, galvenais, lai manā diplomā ir rakstīts LU bakalaurs. Vai vēl labāk bakalaurs iegūts Latvijā. Kas rakstīts citiem un tiem, kas studēs pēc manis, man ir pilnīgi pajāt, jo es esmu indivīds un uz augstskolu atnācu iegūt zināšanas nevis kaut ko citu. Vienīgi jāpiebilst, ka zināšanas var iegūt arī neejot augstskolā, no grāmatām vai cita veida nedzīviem zināšanu uzkrāšanas līdzekļiem. Savukārt prasmi sadarboties, kontaktus ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kas nākotnē visdrīzāk kaut ko sasniegs vai kontaktus ar tiem, kas jau ir sanieguši rezultātus nozarē, kas Tevi interesē un vēl joprojām darbojas fakultātē vai dažādos institūtos nestudējot grūti iegūt.
Manuprāt spēks ir vienotībā, nevis lielā masā. Žēl, ka "vienotākā fakultāte" savā iekšienē nespēj vienoties.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 02.11.2006 16:24 Pēteris Jurčenko.)
02.11.2006 16:22
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Reputācija: 9
Ziņojums: #12
Domāju, ka tuvākajā laikā uztaps raksts par fakultātes sadalīšanos vai nesadalīšanos, kur būs argumenti kāpēc sadalās vai kāpēc nesadalās. Raksts taps sadarbībā ar fakultātes vadību. Pēc tam arī varēs brīvi diksutēt par šo tēmu zinot ko vairāk nevis tikai bļaujot PRET vai PAR.

P.S. Par fakultātes sadalīšanos nelemj studenti, bet senāts (kur īstenībā arī ir studenti), bet pēc vadības vārdiem studentiem būs noteikšana par vai pret šajā jautājumā!
02.11.2006 16:44
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
korkijs Atslēdzies
K
**

Ziņojumi: 41
Ziņojums: #13
kaa jau agnija teica - ideja ir stipri veca un vienreiz jau izgāzusies, nesaskatu jēgu sadalīšanās pasākumā un nu neticu ka sadaloties datorikas studijas saņems vairāk finansējuma, kā viena no valsts izglītības prioritātēm, bet nesadaloties - nea, ib neticuSmile
03.11.2006 00:49
jupis(x) Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 5
Ziņojums: #14
Raivis Bēts rakstīja:Datorikas nodala starp citu nesubside nekada veida citas FMF nodaljas jo katrai nodaljai (vismaz datorikas noteikti zinu) ir savs budzets...

Nu jā, katrai nodaļai ir savs budžets, bet FMF kopējā budžetā Datorikas nodaļa vairāk iemaksā, nekā iztērē. Šadas problēmas nebūtu, ja būtu atsevišķa fakultāte Wink
03.11.2006 17:13
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Reputācija: 1
Ziņojums: #15
Hallo!
Tev tač saka, ka neko nesupsidē. To ko iemaksā, to arī atdod. Vai tavuprāt fakultātes iekšienē budžetu dala vienādās daļās?

Tā kā šis arguments ir pilnīgs buļļa s....

jupis(x) rakstīja:
Raivis Bēts rakstīja:Datorikas nodala starp citu nesubside nekada veida citas FMF nodaljas jo katrai nodaljai (vismaz datorikas noteikti zinu) ir savs budzets...

Nu jā, katrai nodaļai ir savs budžets, bet FMF kopējā budžetā Datorikas nodaļa vairāk iemaksā, nekā iztērē. Šadas problēmas nebūtu, ja būtu atsevišķa fakultāte Wink
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 03.11.2006 17:39 Pēteris Jurčenko.)
03.11.2006 17:39
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija