Pavediens aizvērts 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
morālā elastība
Autors Ziņa
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #16
RE: morālā elastība
Andreass Šulcs rakstīja:Man šķiet tu neesi iebraucis, par ko ir runa Smile
Protams, nevar aizliegt kāda "morālās kroplības", bet tomēr varbūt paklusēt ja kādam tas ne īpaši patīk, runājiet savus crapus to cilvēku vidū kam tie šķiet stilīgi vai forši (es pats arī neiebilstu, ir jau rēcīgi, kad Orvils paver muti Very Happy ). Vienīgais, iespējams kādam tas viss kādreiz apniks un "morālie kropļi" atrausies pa purnu.
No offence Wink

P.S.
To, kuri ir īsti viedie, mēs jau zinām. Kuiļiem un "kropļiem" vēl jāaug Very Happy

1) Te rodas jautājums, vai "kāds" Tevi lūdza sevi pārstāvēt un kāpēc viņs nedara to pats?
2) Fiziskais spēku pielieto kā argumentu tikai tad, kad visādi citādi Tu esi bezpēcīgs.
3) Protams, iespējams ir "viss", tieši tāpēc arī iespējams "nekas".

Morālo elastību var salīdzināt ar uguni vai sāli, kā daudzas lietas šajā pasaulē, kuras samērīgos daudzumos var tikt pielietotas efektīvi. Vienīgi katram cilvēkam morāle un tās robežas ir ieaudzinātas. Tie kuri to saprot, arī apzinās ka paši var kaut ko secināt. Tie kuri nē uzskata ka ir lietas par kurām nerunā, jo mamma, tētis, skolotāja teica ka tā nav labi.
Meš dzīvojam stereotipu pasaulē. Bieži vien īsti nezinam kāpeč esam izvēlējušies šo studiju vietu.
25.11.2006 16:07
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #17
peeteri, nav jau probleemas ar to, ka moraalie kroplji driikst izteikties.
probleema ir ar to, ka citi ir gana vieglpraatiigi(?), lai apmplificeetu to un padariito to par "tautas balsi".
26.11.2006 01:48
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Reputācija: 0
Ziņojums: #18
Man nav iebildumi, ka morālie kropļi runā savas kroplības savā brīvajā laikā.

Bet kad viņi ir uzaicināti kā FMFSP pārstāvji viņiem būtu labāk runāt +/- politkorekti. Vai vismaz tā lai nerastos apkārtējiem riebums.

Un ja Pēteris atkal runās par to ka vajag darīt un nevis runāt, tad zini es pirms Baldones centos mainīt lietas. Diemžēl FMFSP no demokrātijas ir ļoti tālu tāpēc arī nekāda loģiska darbība nevar izmainīt pastāvošo kārtību.
26.11.2006 02:41
Member

Ziņojums: #19
Andris Priede rakstīja:Man nav iebildumi, ka morālie kropļi runā savas kroplības savā brīvajā laikā.

Bet kad viņi ir uzaicināti kā FMFSP pārstāvji viņiem būtu labāk runāt +/- politkorekti. Vai vismaz tā lai nerastos apkārtējiem riebums.

Un ja Pēteris atkal runās par to ka vajag darīt un nevis runāt, tad zini es pirms Baldones centos mainīt lietas. Diemžēl FMFSP no demokrātijas ir ļoti tālu tāpēc arī nekāda loģiska darbība nevar izmainīt pastāvošo kārtību.
Vai arī iesvētību rullīšu taisīsanai traucēja pastāvošais demokrātijas veids?
Vēreiz atgādināšu, ka spējas rada iespējas nevis otrādi.
26.11.2006 12:10
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Ziņojums: #20
Nu jā mēs jau mēģinājām darīt kaut ko, lai novērstu lielo ļaunumu, bet ai ai... nekas nesanāca, jo es biju vienīgais cēlais, kas uzdrīkstējās iebilst. Nu apsveicu Andri, tu visiem esi atgādinājis, ka esi pozitīvais tēls un gribēji visu kā labāk, bet ko tas deva vai dod tev tagad?

Varbūt citiem morālā elastība nemaz neliekas tik nepieņemama?

Pavisam iespējams daudzi cilvēki labprāt izpētītu visas lietas, ko dzīve spēj peidāvāt, nevis dzīvotu sabiedrības, savu vecāku un skolotāju uzspiestajos ierobežojumos...

Atcerieties Orwela frāzi iekš 1984: Ignorance is strength.. Mācieties pieņemt pasauli tādu kāda tā ir un samierināties ar lietām, kas jums nepatīk. Demokrātiskā un brīvā pasaulē parasti notiek tā kā grib vairākums... Ja cilvēkiem būtu iebildumi pret morālo elastību viņa sen jau būtu apturēta.

Un vispār tas bezjēdzīgais joks bija jau tik sen, ka tagad kaut ko te pukstēt tas ir tā kā būt mega varonim un vicināt kulaku gandrtīz pus gadu pēc cīņas.. Tas vilciens, mani draugi, sen jau ir aizgājis...

Jā un pasakiet vēl, ka pasaule ir palikusi sliktāka... un ka dzīvot baidoties no vārda "praids" būtu labāk..
26.11.2006 12:22
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojums: #21
Video rullīsi netika uztaisīti manu spēju trūkuma dēļ, un Jāņa Jansona attieksmes dēļ.

Iekš KRS vairākumam bij pieriebies Mors ar savām runām par anālo sexu, bet diemžēl saprātīgi runājot viņu neizdevās apklusināt un vardarbību neviens nepielietoja.
26.11.2006 14:31
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Reputācija: 2
Ziņojums: #22
gljuks & JanexU, kas jums vairāk sāp - citu spēja ietekmēt apkārtējos, vai jūsu nespēja to darīt? Ieteiktu jums vairāk domāt par sevis uzlabošanu nekā citu kritizēšanu, un tad vairs tālu nebūs diena, kad sevis rakstīto spēsiet ne tikai pamatot, bet arī zem tā parakstīties ar saviem vārdiem, kā rezultātā jūs varbūt ne tikai uzklausīs, bet arī ņems vērā. Tiesa, kamēr tas nav noticis, lieti noderēs Pētera padoms - klusu ciest kaktā.

Ērik, jautājums "vai tiešām esam tādi, kādi vēlamies būt?" ir labs, tik šoreiz tas būtu cilvēkiem-cietējiem uzdodams, jo nebūdami apmierināti ar sevi, viņi ir neapmierināti arī ar apkārtējo pasauli. Un pirms doties Dona Kihota cienīgā cīņā ar "ļauno", vajadzētu saprast, ka izmainīt citus vai "pasauli" ir daudz grūtāk nekā izmainīt sevi. Arvienvārdsakot, elastībā ir spēks jeb kā teica Rainis - "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!"

Andreass, neļauj tematikai novērst tavu uzmanību no tā, par ko cilvēki patiesi iespringst un tad arī tu sapratīsi, par ko ir runa.

Andris Priede, manā skatījumā apzīmējums "infantils divkosis" tev piestāvētu labāk, bet arī "retards" nav gluži zemē metams. Redz, man pārāk netraucē tas, ka tu nereti lietas, ko uzņemies, salaid grīstē - priekš studentu organizācijām tas ir normāli - cilvēki mācās, kļūdas un attīstās, bet ja tu tajā pašā laikā izteikti kritizē citus, tad tas nevienam īsti nepalīdz.

Un šo situāciju vispār varētu raksturot kā "amazing wtf?!" - cik atceros, tad KRS'ā, kas notika pirms pāris nedēļām, tu biji viens no tiem, kas ar centās paspīdēt ar dažām amorālām idejām, tāpat arī citos pasākumos, kur tava klātbūtne ir manāma - tu nekādu pretestību pret šīm lietām neizrādi, bet te - tavā virtuālajā pasaulītē tu pēkšņi kļūsti tik tikumīgs, tik cēls, ka varu dot tev tikai vienu padomu:

Get a life.
26.11.2006 14:42
Member

Ziņojums: #23
Manuprāt, šeit ļoti piemēroti ir čehu rakstnieka Karela Čapeka šādi vārdi: "Kritizēt nozīmē pierādīt autoram, ka viņš to nav izdarījis tā, ka būtu to izdarijis es, ja prastu"
26.11.2006 14:58
gljuks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 6
Pievienojās: Nov 2006
Ziņojums: #24
to Mors:
Atradies te enģelītis, ieteiks, bļ**, ko man darīt! Varbūt esi arī iedomājies tādu lietu, ka ir cilvēki, kuriem nav ne laika, ne vēlēšanās darboties SP?! Iedomājies tikai, man labāk patīk atpūsties istabiņā, papļāpāt ar draugiem, aizbraukt mājās, vai satikties ar draudzeni, nevis iet un savu laiku tērēt, lai skatītos uz "pašu pašu vislieliskāko Kristapu Moru", jo redz viņš ir varens un neslēpj savu vārdu! Ak, mans dievs, kopš kura laika jums kritika kož acīs, a mož tā vnk ir taisnība? Es izteicu savu viedokli, jūs man "laipni" piedāvājāt iet un darboties pašam, a zini - es vot negribu! I blj*n, kaut ieskrienies, bet man nav vēlēšanās darboties tajā SP. Paaaaaldies par uzmanību! Razz
26.11.2006 20:00
ki Atslēdzies
rils

Ziņojums: #25
+1
starp citu, shis ir trulaakais topiks fizmatos ever. manupraat, protams.
26.11.2006 21:21
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojumi: 421
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #26
gljuks ir garā vājš un māk tikai lamāties Very Happy
26.11.2006 21:36
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Ziņojums: #27
gljuks... Bet neviens taču tev neliek darboties SP... Un neliek arī lasīt šo forumu vai te kaut ko postēt... Sēdi savā istabiņā, satiecies ar draudzeni vai draugiem... Kapēc iespringt? kāpēc satraukties par dazādām lietām?

Un arī uz "pašu pašu vislieliskāko Kristapu Moru" skatīties nevajadzēs... Smile

Šī diskusija manāmi atšķiras no visa tā parastā, piezemētā un rezervēti notrulinātā ar ko mēs saskaramies ikdienā... Man piemēram ir prieks tās lietas, ko cilvēki parasti tur ieslēgtas sevī un citiem nepauž... Ja vēl argumentācijas būtu vairāk, tad būtu pavisam lieliski, bet visu jau laikam dzīvē nevar gribēt.. Interesanti tā pavērot kas notiek, kad cilvēki kaut daļēji nomet savas iegrožotības vairogus un parāda kādu daļu no savas patiesās būtības.. (tas tā vispārīgi domājot un neattiecinot šo pēdejo rindkopu un nevienu personīgi)
26.11.2006 22:16
ki Atslēdzies
rils

Ziņojums: #28
jaa. taapeec labaak tagad visi kopaa neargumenteeti pabljausiisimies, pataupot argumentus kaartiigiem forumiem, kuros par nepamatotaam predjavaam liek banus.

es gan neteicu, ka shis trulaakais topiks ever man nepatiik :D
26.11.2006 22:56
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #29
eh... ilgi centos attureeties no shiis padir***aas, bet nu esmu vaajsh un nenotureejos... taatad par peedeejiem komentiem runaajot:

Andris Priede, piekrītu tev - video rullīši netika uztaisīti tavu spēju trūkuma dēļ

Kristaps Mors (par gljuku un JanekuU), ir cilvēki, kas pat kritizēt nemāk, viņi tikai dir* Visu cieņu Moram, labi izteicies par viņiem

Kristaps Mors (par "amazing wtf") , Lai arī es biju nemazāk morāls kroplis kā tu un tev ir pilnīga taisnība par to ka Priede arī mēdza pievienoties, es tomēr uzskatu, ka tas bija pārāk stulbi! Īpaši ņemot vērā, ka tu tomēr aizbrauci kā organizators, bet protams neko neizdarīji... Bet jā bij jauki pavērot cilvēku reakciju uz mūsu kroplībām, īpaši patika "ciešanu sieviete"

Pēteris Jurčenko, daļēji nepiekrītu Karela Čapeka vārdīem, bet nepamatošu kāpēc, jo tā var izvērstie par jaunu tēmu šajā bezjēdzīgajā "karā"

Gljuks (par SP), ja tev negribas un nav laika darboties SP, tad tu neesi īsti tiesīgs viņus kritizēt. Īpaši ņemot vērā to, ka daļa no SP aktīvistiem (arī Kriostaps Mors), paspēj atpūsties, nokārtot sesiju, ar sievietēm patusēt, strādāt un vēl aliņu padzert, tajā pašā laikā ļoti daudz ieguldot SP darbībā!

Gljuks (vispār), neesi ievērojis - šajā "karā" ir vairāki viedokļi (sauksim tos par pusēm), bet lielākā daļa tevi uzskata par ākstu? Varbūt būtu vērts paklausīties ko šajā gadījumā saka "enģelītī Morā" (kā tu viņu dēvē)?

Ki, jā tiešām trulākais topiks, bet foršs Smile

Lūsīc, nav forši tādi pliki uzbraucieni kādi tev pēdējā postā, bet tev taisnība varētu būt

Raivis Dejus, izsaku atzinību par argumentāciju un pasmiešanos vienlaicīgi!

Protams kādam liksies ka esmu sarakstījis pilnīgu crapu, bet dzīve ir skarba!
26.11.2006 23:35
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojums: #30
Es nekad nēesmu teicis, ka man nepatīk moralā kroplība, vai ka es esmu pret to. Es pats esmu teicis morālās kroplības, bet tās ir dzirdējuši tikai daži fizmati.

Es esmu pret tās lietošanu pasākumos kuros tiek prezentēts FMFSP vai FMF.

KRS Fizmatiem pretējā izstabiņā cilvēkiem radās patiess naids pret Fizmatiem, un tādu cilvēku nebij mazums.

Cik atceros Moram vairākas reizes iekš KRS tika lūgs vismaz pie galda nerunāt par anālajām lietām, bet izmaiņas no tā nebij nekādas.
26.11.2006 23:58
Pavediens aizvērts 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija