Pavediens aizvērts 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
morālā elastība
Autors Ziņa
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #31
RE: morālā elastība
Andris Priede rakstīja:Es nekad nēesmu teicis, ka man nepatīk moralā kroplība, vai ka es esmu pret to. Es pats esmu teicis morālās kroplības, bet tās ir dzirdējuši tikai daži fizmati.
No šī teksta spilgti var redzēt kādas nu kuram ir tās spējas aizstāvēt savu viedokli. Wink

Andris Priede rakstīja:KRS Fizmatiem pretējā izstabiņā cilvēkiem radās patiess naids pret Fizmatiem, un tādu cilvēku nebij mazums.
Kad es mācījos fizmatos un arī vēl pirms manis, kad morālā elastība vēl netika lietota, daudziem cilvēkiem tik un tā radās naids pret fizmatiem. Tā kā, manuprāt, tam nav ar to nekādas saistības. Nāk prātā viena anekdote, kur ļoti ārišķīgais biezais saka pankam "Ar darbiem jāizceļas, nevis ar izskatu".
Varbūt ar nožēlu jaatzīst, ka lielie morāles aizstāvji bez krepa gvelžšanas forumā neko nevar vai nespēj izdarīt?
27.11.2006 02:55
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Reputācija: 0
Ziņojums: #32
Pēteris Jurčenko rakstīja:Kad es mācījos fizmatos un arī vēl pirms manis, kad morālā elastība vēl netika lietota, daudziem cilvēkiem tik un tā radās naids pret fizmatiem.

Ne tik īsā laikā tik daudziem cilvēkiem
27.11.2006 03:35
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #33
Andris Priede rakstīja:[..] tika lūgs vismaz pie galda nerunāt par anālajām lietām, bet izmaiņas no tā nebij nekādas.

Vai šis jau visu nepasaka?

Jā, cilvēkiem ir naids pret fizmatiem, taču, vai to vajag speciāli provocēt?
27.11.2006 10:45
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Ziņojums: #34
Nebūsim naivi un nepārvērtēsim Mora spējas... Tiem, kam nepatīk fizmati, viņi nepatīk ne jau dažo mora izdarību dēļ. Tiem cilvēkiem, kam ir bijuši iebildumi pret fizmatiem tie ir bijuši jau ilgi pirms Mora un morālās elastības ideju rašanās. Un šai nepatikai ir daudz iemeslu, turklāt tā ir radījusies dažādu fizmatu dēļ (galu galā ne visi pazīst Moru un zina par morālo elastību).

Tā kā nav ko te novelt visu vainu uz Moru un priecāties, ka nu mēs jau esam labi un neko sliktu nedaram... Labāk būtu paskatījušies uz tām lietām, kas jūsu pašu uzvedībā varētu kādam radīt nepatiku pret jums un fizmatiem kopumā...

Turklāt daudzi cilveki nav tik ļoti iegrožoti kā citi un iefano morāli elastīgiem tekstiem un uztver tos kā savdabīgu humora paveidu. (kā uz to arī būtu jāraugās)
27.11.2006 19:00
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Member

Ziņojums: #35
Raivis Dejus rakstīja:Turklāt daudzi cilveki nav tik ļoti iegrožoti kā citi un iefano morāli elastīgiem tekstiem un uztver tos kā savdabīgu humora paveidu. (kā uz to arī būtu jāraugās)
Interesanti kāpēc tad tādu atsaucību gūst Borats?
27.11.2006 19:27
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Ziņojums: #36
Raivis Dejus rakstīja:Nebūsim naivi un nepārvērtēsim Mora spējas... Tiem, kam nepatīk fizmati, viņi nepatīk ne jau dažo mora izdarību dēļ. Tiem cilvēkiem, kam ir bijuši iebildumi pret fizmatiem tie ir bijuši jau ilgi pirms Mora un morālās elastības ideju rašanās. Un šai nepatikai ir daudz iemeslu, turklāt tā ir radījusies dažādu fizmatu dēļ (galu galā ne visi pazīst Moru un zina par morālo elastību).

tev varbūt Mora izdarības neliekas tik trakas, bet tie cilvēki no KRS kuriem bij naids uz Fizmatiem, tas bij izteikti par Mora izdarībām, un nedaudz arī pārējo Fizmatu.

Borātam nav ne vainas. Tikai nez kāpēc Kazahstāna viņu ienīst (Varētu būt ka sievietēm kurām tiek nepārtraukti piedāvāts anālais seks tas arī var likties aizvainojoš) Borātu skatās tie kam tas patīk un kad tas ir pieņemami. Neticu, ka daudzi spēdu darba sēdes laikā palaist Borātu, tā lai visi dzirdētu.( KRS viena darba grupai bij grūti strādāt, jo kāds stāstija sos jokus. šajā darba grupā neatnāca tie kuriem patīk morālie joki.)

Morālības var bārstīt, bet ir reizes, kad vajag paciesties tomēr.
27.11.2006 20:34
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Ziņojums: #37
Nu bāc!
Un tjipa tagad viens kaut kāds gadījums, kas tjipa varbūt un tikai tāpēc, ka tu viens tā saki ir noticis nozīmē, ka cilvekiem nepatīk fizmati šī incidenta dēļ?

Joprojām uzskatu, ka kaut kādu potenciālo nepatiku ir izraisījusi krieti daudzi fizmati (tas ir ja vispār ir kaut kāda "nepatika" va "naids" es pēdējā laikā ar neko tādu neesmu saskāries)

Bet par to šausmīgi iztraucēto KRS sēdi man jāteic, ka ja jau to vadīja (un tajā piedalījās) tik profesionāli cilveki, kas netika galā ar dažiem biena cilvēka jokiem, tad pat ja to joku nebūtu no tās sēdes tāpat nekāds rezultāts nebūtu bijis. Ja nevaram tikt galā ar pāris jokiem, tad kā gan varētu kaut ko sakarīgu tādā sēdē izdomāt / izdarīt...
27.11.2006 21:13
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #38
"seedi", kas iisteniibaa bija eeshana pie galda, neviens nevadiija un tie nebija *dazhi* joki.

varu tikai apstiprinaat, ka arii liidz LSA ir nonaakushas suudziibas, ka nepatika tieshi konkreeti viena daliibnieka (no LU FMF) izdariibas. viena. nevis veel kaada.

shoreiz eerika un andra peedeejais aizraadijums ir vietaa. nekljuusim [b]anaali (vismaz pie eedamgalda)!
27.11.2006 21:34
Member

Ziņojums: #39
RE:   morālā elastība
ki rakstīja:"seedi", kas iisteniibaa bija eeshana pie galda, neviens nevadiija un tie nebija *dazhi* joki.

varu tikai apstiprinaat, ka arii liidz LSA ir nonaakushas suudziibas, ka nepatika tieshi konkreeti viena daliibnieka (no LU FMF) izdariibas. viena. nevis veel kaada.

shoreiz eerika un andra peedeejais aizraadijums ir vietaa. nekljuusim [b]anaali (vismaz pie eedamgalda)!
Un ko nu? Piedāvāju LSA Domei (kā izteikts šīs organizācijas aktīvists Andris Priede var mēģināt ko tādu iesniegt) izskatīt Kristapa Mora uzvedību un neņemt viņu vairs bariņā Wink Varbūt cien. A.Priede beidzot panāks ko nozīmīgu savas "studenta aktīvista karjeras" laikā.

Ja kāds vēlas var arī iesniegt sūdzību par 2005. gada Līderu foruma laikā sadedzināto krustu Wink

Manuprāt, "īstam latvietim" nekad nav vēlu un nebūs gana cilāt jau sen pagājušos notikumus. Sevišķi ja tas "spēj ko mainīt"

P.S. izskatās šī tēma ir neizsmeļama. Wink
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 27.11.2006 21:50 Pēteris Jurčenko.)
27.11.2006 21:49
Uldis Luckāns Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 182
Pievienojās: Jul 2005
Ziņojums: #40
D&D sākotnēji Herbes un manā izpildījumā bija domāta kā tikai un vienīgi abreviatūra (saīsinājums), pasmejot par "Dolce&Gabbana" un norādot uz bohēmisko fizmatu dzīvesveidu. To arī apspēlējām, publiski iztulkojot kā "Dejot&Draudzēties" u.c. veidos. Tas nekādā ziņā nebija domāts kā publisks jēlību avots, lai gan jāatzīst, ka tieši no šī laikam aizsākās amorālību laiki Evil or Very Mad

Un wtf - kāds Līderu Foruma 2005 laikā sadedzināja krustu? Šito pat es nezināju!

Evil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very Mad

Īstenībā - mīļie draugi, ir kaut kādas robežas... Rolling Eyes
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 27.11.2006 22:00 Uldis Luckāns.)
27.11.2006 21:59
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojumi: 421
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #41
Raivis Dejus rakstīja:Turklāt daudzi cilveki nav tik ļoti iegrožoti kā citi un iefano morāli elastīgiem tekstiem un uztver tos kā savdabīgu humora paveidu. (kā uz to arī būtu jāraugās)

Tādi bija arī KRSā Very Happy Arī man sanāca tur ik pa laikam būt morāli elastīgam, taču es tur ieguvu arī daudz draugu un patiesībā tikai daži cilvēki PA ĪSTAM ienīda Moru. Lielākā daļa teica "aizveries", bet nemaz tik traki dusmīgi uz viņu nebija. Un tas arī bija tas, ko es teicu attiecībā uz Moru - nedomā par to tā it kā "OMG viņš mani grib anāli padrāzt" vai kaut kā tā, bet kā vienkāršu teikumu par kuru pasmieties (t.i. savdabīgu humoru).

Pēteri, "Borats" ir ļoti izdevies piemērs - šaubos vai tie cilvēki, kuri tik ļoti bija neapmierināti ar Mora uzvedību, skatoties Boratu, nesmietos... Stipri šaubos... Lai gan būtība ir viena un tā pati.

Andri, man šķiet, ka tev īsti nav sava viedokļa un tu pārāk "mētājies" no vienas puses uz otru, lai nevienu tā kārtīgi neaizvainotu, vai arī, lai neizraisītu pretreakciju pret sevi.

Blekss, jā, piekrītu, ka es neargumentēju savu "uzbraucienu" gljukam, bet tā ir pilnīga taisnība.

Uldi, piekrītu, ka ir jābūt arī kādām robežām. Manuprāt, pa īstam tā tika pārkāpta tikai 3. dienas rītā KRSā, kad dažs labs ieslēdza ULTRA banal mode Smile Bet visā visumā KRSā nebija tik traki. /offtopic - mana latviešu valodas skolotāja katrā 2. teikumā lietoja "mīļīe draugi" hehe Smile Tikko atgādināji man par viņu/

Kiril, bija arī darbs grupās, kas gan, manuprāt, bija galīgi neizdevies šoreiz. Arī mūsu grupai nebija pietiekami stingra vadītāja un īsti lietas uz priekšu negāja... Bija ūdens liešana.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 27.11.2006 22:43 Mārtiņš Lūsis.)
27.11.2006 22:42
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #42
Par KRS runājot - vienīgi vienai sievietei acīs bij lasāms riebums un naids (sauksim vinju par cieshanu sievieti).

Andri - kur tu izraki, ka kāds dēļ morālās elastības ienīda fizmatus? Jā, bij ciešanu sieviete, kas ienīda moru un mani... bet ne fizmatus. Pie tam vēl - kad kāpu ārā no autobusa, biju panācis ka šī ciešanu sieviete no mani diezgan sirsnīgi atvadās (bez jebkaada naida vai riebuma), cik dzirdeeju arii mors ir to panaacis.

Ja jau uztraucamies par fizmatu teelu, tad varu padot tematu - tā paša KRS laikā no visai sakarīgas sievietes saņēmu jautājumu: "kāpēc fizmati ir tādi?tik lieli alkaholikji?"
27.11.2006 23:28
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #43
Anonīms rakstīja:Par KRS runājot - vienīgi vienai sievietei acīs bij lasāms riebums un naids

Un kas ar paareejiem cilveekiem? Cik trulam ir jaabuut, lai visus emocianaalos staavokljus, kas ir kas piezemeetaaks par "es ieniistu" un "es piezhmiegshu" neuzskatiitu par piemineeshanas veertiem? Ne jau katrs metiisies ap kaklu (ar nazi) otram, ja vinjam kas nepatiks. Ir arii pieklaajiigi cilveeki.
27.11.2006 23:39
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #44
par naidu un riebumu runaaju, jo par to runaat saaka Andris! Protams bija arii citi emocionaalie staavoklji, bet tie akal un vieniigi tika veersti pret attieciigaam personaam!

Un ja kāds to vērsa pret fizmatiem kopumā, tad piedodiet atvainojiet - šis kāds ir pilnīgs idiots, ja izdara secinājumus par vairāk nekā 1000 cilvēkiem, ja redzējis un dzirdējis par apmeeram 5
27.11.2006 23:49
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Reputācija: 2
Ziņojums: #45
Morālā elastība ir lieliska metode, ar ko var:

1. Pievērst uzmanību
2. Izraisīt emocijas
3. Iegūt simpātijas

Tās lielākie plusi ir izklaide, ko dod viss process un apgriezti proporcionāli spējām nepieciešamais laiks, lai nonāktu no 1. līdz 3. punktam.

Lielākais mīnuss ir cilvēki-cietēji, kas nesaprot, kā tas strādā un domā, ka pasaule atkal ir nostājusies pret viņiem, kā rezultātā viņi fonā īd.

Runājot par KRS - liekas, ka daži pārāk iedziļinās atsevišķās detaļās un negrib vai nespēj saskatīt kopskatu.

Lai arī sākumā, izdzirdot kaut ko amorālu, cilvēki savu interesi mēģināja noslēpt ar ieaudzinātu un visai samākslotu nepatiku/riebumu, tomēr ilgi viņi pretestību neizrādīja, jo viņu pašu interesēs bija kļūt atvērtākiem un brīvākiem ne tikai savā uzvedībā, bet arī domāšanā.

Un tam notiekot, apkārtesošie vairs neaprobežojās ar negatīvu attieksmi, bet gan dzirdēto uztvēra vairāk kā kaut ko absurdu un smieklīgu. Galu galā, pat jau pieminētā "ciešanu sieviete" ar visu savu kompāniju, braucot mājās, veltīja man visai mīļus vārdus.

Nejutu arī nekādu naidu no citu puses vai kaut ko tml. pret fizmatiem vērstu, tā kā nevajag lieki pārspīlēt un iespringt par sīkumiem.
28.11.2006 00:24
Pavediens aizvērts 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija