Pavediens aizvērts 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
morālā elastība
Autors Ziņa
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #46
RE: morālā elastība
nolikshu uz briidi malinjaa fizmatu "teela" probleemu; parunaashu par uzvediibu.
pa paragraafam, kristap. :)

pieveerst uzmaniibu var, pieemeram, arii ar megafonu.
izraisiit emocijas var, piemeeram, nolamaajot.
...
ieguut simpaatijas var komuniceejot arii citos veidos. saprotu, ka tas ir garsh un gruuts celjsh, kaa ieguut *patiesus* draugus, bet nez kaapeec man ir sajuuta, ka shii otra metode nestraadaas - mees/juus gan nebuusim tie, kas pirmie ir atklaajushi supermetodi "friends for dummies: get a friend-for-life in 15 minutes". virspuseejus draugus, ar kuriem ir patiikami uztureeties, var ieguut arii dazhu minuushu laikaa, vienkaarshaa sarunaa. tas nebuut nav gruuti. toposhajiem "anaalaa seksa slavinaataajiem" iesaku labaak treneeties uztureet patiikamu un interesantu sarunu, nekaa truli runaat nonsensu.
piemeeru? liideru forums `06. tur fizmati vitas vadiibaa paraadija sevi no labaakaas puses. paraadija sevi kaa vienotu komandu, kas vienojas gan dziesmaa, gan ciinjaa. TAAPEEC visi gribeeja buut "one of them" - pozitiivu, nevis negatiivu izjuutu raisiiti.

arii izklaideeties var taa, lai ne tikai, sev, bet arii maaminjai un teetinja un galvenais arii citiem (kas nav fizmati) ir prieks.

nepiemineeji veel1 svariigu miinusu - shii metode darbosies tikai fizmatu videe. ja to meegjinaas pielietot vietaa, kur buus mazaak kaa puse degradeeto jaunaas paaudzes (paareejie fizmati skaitaas ar koeficientu 0.69) fizmatu (vai citu cilveeku, kas jau ieprieksh "apstraadaati"), tad metode ir doomed to fail. no sirds luudzu kaadu briidi apdomaat sho.
..
atkariibaa no vides, var arii dabuut pa muti.

jaa, citaas komuunaas, piemeeram, ir normaali kauties. pie mums, shkjiet, - runaat "anaali" un par to pasmieties. un man par to ir ieksheeji kauns. bet fizmatu forums jau nav taa iistaa vieta, kur klaareet, ka tie joki ir truli, ne? fuck that. meegjinaats nav zaudeets.

"Lielākais mīnuss ir cilvēki-cietēji, kas nesaprot, kā tas strādā [..]".
let's see. sociaalas grupas A pasaakums. ieveljas bars cilveeku [B], kam, piemeeram, pienjemts lamaaties peec katra 1,5. vaarda. ja B buus mazaakumaa, tad vinjus nosodiis (jo nesapratiis "kaa tas straadaa").
ja B buus pavairaak, un A nebuus iespeejas aiziet prom - nodaliities, izvairiities, tad peec klusuma briizha - , kad paaries shoks, - par attieciigajiem "prikoliem" (to pashu lamaashanos kaut vai) tiks iesmiets, A, centiisies izlikties draudziigi, lai B nepadomaatu, ka vinji ir kaut kaadi "atkriteeji". beigaas A pat saaks atdarinaat izgaajienus. saakotneeji zemapzinja to liks -- jo B tachu ir tik vienoti, briivi, atveerti, vinjiem kopaa tachu ir tik jautri (kas nenoliedzami ir pozitiivi aspekti - bet panaakami arii savaadaak), visa uzmaniiba ir pieveersta vinjiem --, veelaak tas ieiesies labaas sajuutas (asociaaciju) deelj.

iesaakumam padomaajiet par A, nevis kaa par fizmatiem (tas saakumam var buut paaraak gruuts uzdevums), bet kaa par sevi vienu.

domaaju, ka peeteris par augstaakmineeto pastaastiis labaak, ja vien veeleesies. ;)

... rezumeejot, nevaru attureeties saliidzinaat izveidojushos situaaciju ar to, kas notiek pamatskolas nebuut ne peedeejaas klasees. ir \\krjutie dzheki//. vinjiem ir saliedeets barinjsh un, ja Tu neesi ar vinjiem, tad Tev nav jautri, jo Tevi vienkaarshi nepienjem un par Taviem jokiem nesmejas. Tu arii gribeetu buut ar vinjiem. bet redz... visi \\krjutee dzheki// neesaa kjeedes (varianti: spljaudaas; apdirsh kaarli; ir kaut reizi nolamaajushi skolotaaju; iet uz essential; whatever). taapeec, lai gan Tev riebj vai arii ljoti negribeetos neesaat kjeedes (spljaudiities; apdirst kaartli; nolamaat skolotaajus; iet uz essential; whatever), Tu sanjemsies un to dariisi.

nobeigumaa veel piemineeshu, ka rakstiiju sho buudams pie skaidras saprashanas un apzinoties, ka peec manis paustaa viedoklja "anaalaas paaudzes" aciis mans "reitings" var sasniegt nebijushas ielejas.
28.11.2006 01:39
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #47
RE:   morālā elastība
ki rakstīja:nobeigumaa veel piemineeshu, ka rakstiiju sho buudams pie skaidras saprashanas un apzinoties, ka peec manis paustaa viedoklja "anaalaas paaudzes" aciis mans "reitings" var sasniegt nebijushas ielejas.
Vismazāk no Kirila es gaidīju uztraukumu par savu reitingu.

Gribēju rakstīt garu postu, bet padodos. Man ir apnicis rakstīt. Varu piedāvāt kādu pasēdēšanu ar cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt par morālo elastību, kā metodi.
Ar Kirilu, Ēriku, Bleku, Lūsīti un, protams, arī Moru un Orvilu man ir patīkami diskutēt, jo ar gudriem cilvēkiem šī nodarbe ir patīkama. Bet kā kādreiz teica Orvils "esmu atvērts arī jaunām attiecībām" Wink

Bariņam gan jābūt līdz 8 cilvēkiesm, citādi visiem būs grūti izteikties.

P.S. Rakstot šo postu biju ļoti miegains, tāpēc iespējams es tā nemaz nedomāju Wink
28.11.2006 03:25
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Andris Stīpnieks Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 193
Reputācija: 3
Ziņojums: #48
citeju moru:

1. Pievērst uzmanību
2. Izraisīt emocijas
3. Iegūt simpātijas

Sen nebiju tā smējies...
28.11.2006 09:06
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Reputācija: 0
Ziņojums: #49
Man kaut kā liekas, ka šis ir tas brīdis, kad visi ieinteresētie ir paspējuši izklāstīt un arī atkārtot savus argumentus (kam nu tie bija), tā kā vis sakāmais jau ir pateikts. Kā redzam cilvēki savus viedokļus vēl nav mainījuši, bet zināmi argumenti ir nosēdušies gan vienu gan otru zemapziņās un pamazām ietekmē attiecīgo cilvēku uzskatus. Cerams tauta (nevien tie, kas te diskutē, bet arī tie, kas klusi lasa un vērtē) būs ieguvuši ko noderīgu (vai vismaz izklaidējošu, jo šī iespringšana ir samērā uzjautrinoša lasāmviela).

Vēl tiem, kas domā par "elastīgās morāles" metodes izmantošanu, lai iegūtu ātru ceļu uz slavu, naudu un latvju daiļavu sirdīm, gribu atgādināt, ka jebkurai metodei ko jūs lietojat, lai tā būtu veiksmīga, ir jābūt dabiskai, tai ir jābūt jūsu, jo pretējā gadījumā jūs riskējat kļūt par samākslotu, citu jokus atgermojošu uzjautrinājumu pārējiem.

Esiet brīvi un neļaujiet citiem noteikt ko jums domāt!
28.11.2006 09:27
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojumi: 306
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 2
Ziņojums: #50
Mjā, kamēr es atpūtos laukos no ļaunā interneta, kārtējais foruma kariņš gājis vaļā...

Kā izskatās FMFSP biedri atkal ir guvuši virsroku pār vienkāršo tautu...

No manas puses tikai jautājums FMFSP biedriem: Vai tiešām jums liekas, ka ar SP viss ir kārtībā?
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 28.11.2006 14:53 Unknown_Guy.)
28.11.2006 14:52
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Reputācija: 1
Ziņojums: #51
Unknown_Guy rakstīja:Mjā, kamēr es atpūtos laukos no ļaunā interneta, kārtējais foruma kariņš gājis vaļā...

Kā izskatās FMFSP biedri atkal ir guvuši virsroku pār vienkāršo tautu...

No manas puses tikai jautājums FMFSP biedriem: Vai tiešām jums liekas, ka ar SP viss ir kārtībā?
1) Tas ir tikai Tavs secinājums un apgalvojums.
2) Vai viss ir kārtībā ar Latviju un šo pasauli? Vai to nepārņem ļaunums un transatlantiskās korporācijas, kas izposta ģimenes vērtību cilvēkos?

Manuprāt, pasaule iet bojā. Sadosimies rokās un glābsim to!
28.11.2006 16:07
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #52
Unknown_Guy rakstīja:Kā izskatās FMFSP biedri atkal ir guvuši virsroku pār vienkāršo tautu...

Principā diskusija norisinās starp vieniem SP cilvēkiem un citiem SP cilvēkiem + dažiem ne-SP cilvekiem, kas slikti argumentē savu viedokli...

Kaut gan tā kā mēs te lielākā daļa morālās elastības kustības biedru vairs neesam SP un es negribētu atzīt, ka SP ir guvuši kaut kādu virsroku (drīzāk gan otrādi), tad man jāsaka, ka tu kaut ko esi palaidis garām...

Un ar SP noteikti viss ir kārtībā...
Jautājums: kāpēc tas tevi tā satrauc? Ja tu būtu SP, tad zinātu, ka viss ir ok, bet ja nē, tad nesaprotu kā ok vai ne ok varētu ietekmēt kādu anonīmu cilvēku X jeb "Unknown_Guy".
28.11.2006 16:21
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 468
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #53
Pēteris Jurčenko rakstīja:2) Vai viss ir kārtībā ar Latviju un šo pasauli? Vai to nepārņem ļaunums un transatlantiskās korporācijas, kas izposta ģimenes vērtību cilvēkos?

Manuprāt, pasaule iet bojā. Sadosimies rokās un glābsim to!

Nevajag dramatizēt un sākt citu tēmu Smile
28.11.2006 16:27
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojums: #54
Andreass Šulcs rakstīja:Nevajag dramatizēt un sākt citu tēmu Smile

He hee... arī Andreass atrada kaut ko pateikt Wink
28.11.2006 16:48
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojumi: 421
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #55
Galu galā atceraties, ka ciešanas eksistē un ne vienmēr visi būs apmierināti ar dzīvi (lasi - nekad)!
28.11.2006 17:05
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojumi: 306
Reputācija: 2
Ziņojums: #56
Nu man ir pilnīgi vienalga tāda SP, ja viņu nolikvidētu varbūt arī sliktāt nekļūtu.

Bet tas, ka konkrētā SP tiek apsmaidīta un salīdzinājumā, piemēram, ar RTU ir galīgi vaja - nav mans izdomājums.

Protams, savējie savējos jau aizstāv, tāpēc turpmāku diskusiju uzskatu par bezjēdzīgu.

Piekasīšanās pie segvārda ir diezgan zems līmenis... to pašu varētu teikt par tavu avataru.
28.11.2006 20:30
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojumi: 421
Reputācija: 5
Ziņojums: #57
Nu, tad nāc uz SP! Ja reiz tu vari kritizēt, tad tu vari labāk! Varbūt Raivi Bētu nomainīt priekšsēdētāja amatā ar tevi? Tad mums būtu ziedu laiki!!!

Starp citu par to "vājumu" - nez kāpēc FMFSP tika aicināti uz forumu (man šķiet, ka LLU, bet varbūt kļūdos) lasīt lekciju "Fizmati kā paraugs visām augstskolu SP" (nu, ar tādu domu, varbūt nedaudz kļūdījos ar nosaukumu)?
28.11.2006 20:35
nessie Atslēdzies
fizmaC
**

Ziņojumi: 16
Ziņojums: #58
1) jau iepriekš atvainojos, ja runāju ne pa tēmu un izsaku neargumentētu viedokli, jūs es personīgi nepazīstu, man nav ne jausmas, kas ir morālā elastība un vēl puse no pieminētajiem jēdzieniem, bet...
Atļaušos atzīties, ka, ja Baldonē visas šīs amorālās runas vēl bija kas jauns un varbūt pieņemams, tad vēlāk tas jau sāka izraisīt riebumu, kas tagad mudina neuzkavēties daļas no jūsu tuvumā, kaut arī cienu jūsu zināšanas un ieguldīto darbu FMFSP.
Šī pavediena lasīšana veido vēl noteiktāku viedokli par katru no jums.
Citāts:Morālā elastība ir lieliska metode, ar ko var:
1. Pievērst uzmanību
2. Izraisīt emocijas
3. Iegūt simpātijas
Par šo jāsaka, ka pirmie divi pēc manas nojausmas varētu būt patiesi, bet par pēdējo... Cilvēki nesapratīs, ja nesapratīs, simpātijas neradīsies.

Ak, jā, un man liela daļa to "joku" nešķiet smieklīgi, drīzāk stulbi.
28.11.2006 20:39
Ledusskapis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 42
Ziņojums: #59
RE:  morālā elastība
Unknown_Guy rakstīja:Nu man ir pilnīgi vienalga tāda SP, ja viņu nolikvidētu varbūt arī sliktāt nekļūtu.

Bet tas, ka konkrētā SP tiek apsmaidīta un salīdzinājumā, piemēram, ar RTU ir galīgi vaja - nav mans izdomājums.

Protams, savējie savējos jau aizstāv, tāpēc turpmāku diskusiju uzskatu par bezjēdzīgu.

Uhū, kādi skarbi vārdi - SP biedri jau gatavo apšaubāmas kvalitātes dārzeņus, ko raidīt kritiķa virzienā.

Bet pa pa - ja paskatāmies uz faktiem, patiesi - kādēļ LLU SP (visas LLU pašpārvalde, kura paties i' vienkārš' lieliska organizācija) aicina FMFSP dalīties pieredzē?

Un patiesībā, FMFSP ir labāks publiskais tēls sabiedrībā (visā LV sabiedrībā) nekā RTU SP (es domāju lielo augstskolas parlamentu), nemaz nerunājot par RTU DITF SP (piedošan, bet kauču prasiet Stendzeniekam veikt pētījumu)?!

Piedošanu, cienījamais Unknown_Guy - pieņemu, ka esi tāds, kurš brauc ar muti laidarā, bet ar darbiem aizkrāsnē, jo - esi taču Unknown_Guy! Twisted Evil

Bet esmu pārliecināts, ka, ja vien kāds tev dotu šprici rokā, ta ne tikai SP uzceltu, bet visas Latvijas izaugsmi divkāršotu, inflāciju samazinātu un ta akal laukos būtu dzīve labāka, zāle zaļāka, govīm galvas lielākas utt.

Ehhh, sic transit gloria mundi...

Vienmēr FMFSP,

Koju Ledusskapis
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 28.11.2006 20:43 Ledusskapis.)
28.11.2006 20:43
Ledusskapis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 42
Ziņojums: #60
Ak jā, aizmirsu piebilst - retards, this goes to you all - stop talking about sex/anal sex/pride - JUST DO IT and SHUT UP!

Vienmēr Jūsu,

Koju Ledusskapis
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 28.11.2006 21:30 Ledusskapis.)
28.11.2006 21:07
Pavediens aizvērts 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija