Aptauja: Vai atblastat Interviju sadaļas ideju?
Pilnīgi vienalga...
[Parādīt rezultātus]

Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kā būtu, ja....
Autors Ziņa
Edgariņš Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 78
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Kā būtu, ja....
Tākā ir šeit forumā sadaļa,kas veltīta ieteikumiem.. tad man jāpiedāvā kāds ieteikums, kas manu prāt netikai man bet vēl kādam varētu šķist interesants...
Tākā šīs lapas Main thing ir buut par SP lapu.. ar ko viņa diezgan labi tiek galā.. kā arī papildus bonus ir dažādi raxti par IT.. jauniem atklaajumiem.. un taa taalaak... bet Muusu fakultaate tach nesastaav tikai no Datoriķiem...
un piemēram mani neinteresē Bila jaunie atklaajumi.. jaunaas probleemas internetaa un veel kaut kas liidziigs.... MAn labpraatāk būtu lasīt.. par dažādām iespējām studentiem.. pasākumiem un semināriem.. (tas daļēji tiek darīts...)
Un galvenais pēc es sāku šo raxtīt ir ieteikums izveidot tādu kā Interviju sadaļu.. kur katru nedēļu nointervēt(aptuveni 10 - 15 jautaajumi) kādu cilvēku par tanī laikā kādu aktuaalu.. vai mazāk aktuālu notikumu mūsu pašpārvaldes.. un visas fakultates dziivee..
Piemeram.. pirms kada laika nomainiijaas pashpaarvaldes priekshseedeetaajs.. Smile Es domaaju Studentiem kas godpraatiigi nobalsoju par jauno saraxtu.. buutu interesanti.. uzzinaat kaac ir tas Raivis Beets.. un ko vinjsh domaa piemeeram par pukjeem taurenjiem vai kakjeeniem.. jo nejau visi vinju paziist.. Smile
Taapat arii nesenajaas eenasdienaas buutu interesanti nointerveet kadu jauno eenu kaadi bij iespaidi pie mums...
tapat.. dazhaados lielaakos pasaakumos izceelushos fizmatus. varbuut vienkaarshi nevis tikai uzraxtiit ka vinjsh tur un tur kaut kaa izceelaas(zoles turniiri utt..) bet gan nointerveet cilveeku..
(un taa var atrast daudz noziimiigas un mazaak noziimiigas lietas.. aks notiek mums apkaart.. un veikt intervijas..)

Vai kaadam neskaitot mani arii kas taads liktos interesants un aizraujosh? un Fizmati.lv darba grupa ir gatava veikt uzlabojumus arii lapas sabiedriskajai pieejai.. vai arii pilniibaa sho Lapu paarveidot par jaunaakaas tehnikas zinju lapu??...
10.12.2006 17:02
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 2
Ziņojums: #2
RE: Kā būtu, ja....
Ideju atbalstu, bet vajadzētu arī kādu, kas to realizētu. Esi gatavs veikt šādas intervijas?
10.12.2006 17:28
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #3
Rakstu par IT ir tik daudz, jo ir cilvēki, kurus tas interesē, tos raksta nevis veic aptaujas par rakstu nepieciešamību.
No citu Fizmatu "vienotās" fakultātes nozaru studentiem parasti parādās kritika, retāk ieteikumi, savukārt rīcība praktiski nekad.
Kad projekts fizmati.lv tikai tapa bija ideja par video intervijām ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, kas beiguši FMF un fakultātes pasniedzējiem.
Starp citu, ja pameklēsi tad redzēsi, ka ir intervijas ar dažiem fizmatiem, bet ne video. Viena gan tika nofilmēta. Tajā tika nointervēts U.Luckāns, kad viņš kļuva par LSA prezidentu, bet toreiz neierakstījās skaņa, tāpēc arī netika montēts. Un tā kā laiks priekš tās vienīgās video intervijas Ulda un citu iesaistīto aizņemtības dēļ tika saskaņots gandrīz mēnesi, tā netika pārrakstīta.

Dīvaini ir tas, ka šo ziņojumu esi ievietojies tieši Tu. Pārlasi to, kas rakstīts Tavā parakstā. Un tad vienkārši ņem un rīkojies.
10.12.2006 17:31
Edgariņš Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 78
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #4
Ja jau es par šo uzraxtiju.. tad protams.. ka es vareetu megjinaat to noorganizeet..
Nu Redz... ir grūti uzsākt projektu nezinot vai tam tiks dota zaļā gaisma...
tieshi taapeec tapa shis ieraxts forumaa, lai zinātu vai tādai iecerei tiktu dota zaļā gaisma.
10.12.2006 17:45
Līga Pētersone Atslēdzies
Čilll...

Ziņojumi: 245
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #5
Man šī ideja patīk!
10.12.2006 17:48
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija